Imola Hotel Platán Eger ★★★★

Imola Hotel Platán Eger
Imola Hotel Platán EgerImola Hotel Platán Eger
Imola Hotel Platán EgerImola Hotel Platán Eger

Imola Hotel Platán Eger bemutatkozása

Az Imola Hotel Platán Eger szívében, a Termál Fürdő szomszédságában várja felnőtt vendégeit. A hotel igényesen berendezett szobákkal és wellness- illetve gyógyszolgáltatásokkal várja az idelátogatókat.

Az Imola Hotel Platán legnépszerűbb csomagjai

Imola Hotel Platán Eger - Platán Relax (min. 2 éj)
Platán Relax
2024.07.01-ig
Imola Hotel Platán Eger - Platán LOVE (min. 2 éj)
Platán LOVE
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Eger Park - Egri kikapcsolódás
Egri kikapcsolódás
2024.06.19-ig
Hotel Eger Park

Imola Hotel Platán Eger vélemények

Kiváló 2017. április 5.a párjával járt itt
A szálloda kb. 10 percre van Eger belvárosától. A termálfürdő szomszédsága,jó parkolási lehetőség,remek szaunavilág áll rendelkezésre,minden belépő a csomagárban volt. Az ételek finomak,talán egyedüli észrevétel,hogy a vacsora is lehetne inkább svéd asztalos. Az ajándékba kapott lakosztályi elhelyezést külön köszönjük a személyzetnek,akik rendkívül figyelmesek. Kellemes hétvégénk volt!
Kiváló 2017. április 5.barátokkal járt itt
A paleo menü lehetősége miatt választottuk a hotelt, sajnos van még hova fejlődni ezzel kapcsolatban. Összességèben emiatt kicsit keserű szájízzel távoztunk. Azt sem értem, miért van a 4 fős minimum limit a szauna programoknál...
Kiváló 2017. március 30.a párjával járt itt
Nem először jártunk ebben a kiváló felnőttbaràt szállodában! Mint előző alkalommal most is nagyon jól éreztük magunkat! Külön kiemelném az éttermet amely mindig csodálattal tölt el bennünket! Nem csak az ízek, hanem a tálalás is nagyon impozáns! A személyzet nagyon udvarias! Mindenben a vendégek rendelkezésére állnak! Egyszerűen csodálatos hely biztos vagyok benne,hogy nem utoljára voltunk itt!
Kiváló 2016. december 19.családjával járt itt
December második hétvégéjén pihentem családdal a hotelben. Az elhelyezkedés kiváló, közel van a városi termálfürdő, az uszoda, és egy kis sétával gyorsan el lehet érni a sétálóutcát és a Dobó téri karácsonyi forgatagot. A szoba nappalival, nagyon kényelmes hálószobával, tágas fürdőszobával és külön WC-vel volt ellátva.
Kiváló 2016. december 12.barátokkal járt itt
Novemberben voltam a barátnőimmel. Lakosztályban voltunk, ami nagyon kényelmes , tágas volt. A wellness nagyon jó, a szaunák is fantasztikusak. Szauna szeánszon vettem részt, de nagyon jó volt, hogy utána a szauna mester minden fontos információt elmondott, hogy mire figyeljünk, és, hogy hányszor szaunázhatunk 1 nap.
Kiváló 2016. szeptember 10.a párjával járt itt
Minden rendben volt. Tiszta, szép a szálloda. egyetlen negatívum,hogy a reggelinél a péksüteményeket nem pótolták időben, és gyümölcs semk jutott mindenkinek.
Kiváló 2016. szeptember 1.a párjával járt itt
Ajánlás alapján töltöttünk 4 feledhetetlen napot az Imolában. Csak szuperlatívuszokban tudok róla beszélni. A szobák felszereltek, tiszták, minden apróságra odafigyelnek. A személyzet kedves, mindig mosolyog, nem tudtunk olyan kéréssel fordulni feléjük, amelynek ne a megoldását keresték volna.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már
2016. augusztus 22.a párjával járt itt
A szállodával a neten találkoztam először, és a látványa alapján úgy döntöttem, kedvesemmel idén nyáron ellátogatunk ide. Tetszett a felnőttbarát jellege, kinőttünk már abból, hogy gyerekek medencébe ugrálásának örülni tudjunk.
Kiváló 2016. augusztus 14.egyedül járt itt
A szálloda minden szempontból igényes, jól felszerelt. A wellness részleg szerintem az egyik legjobb Magyarországon. A szálloda által ingyenes szervezett programok pl: szaunaszeánsz, tibeti meditáció-nagyon kellemes élményt nyújtanak.
Kiváló 2016. augusztus 13.a párjával járt itt
Férjemmel jártunk a szállodában nem is olyan rég, még friss az élmény :)
Igazából azt kaptuk amit vártunk. Tökéletes, színvonalas szálloda. Korábban alacsonyabb árfekvésű wellness utakat kerestünk, de most mivel nászúton voltunk, úgy gondoltuk hogy kipróbálunk egy magasabb árfekvésű, színvonalasabb kikapcsolódást.
Imola Hotel Platán Eger a térképen
3300 EgerCsákány utca 7.
• szauna • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • Kneipp taposómedence • gyógymedence • bioszauna • aromakabin • napozóterasz • közvetlen átjárás a városi fürdőbe • sódézsa / só pezsgőfürdő / sófürdő • szénaszauna
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 3000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár