Imola Hotel Platán Eger ★★★★

Imola Hotel Platán Eger
Imola Hotel Platán EgerImola Hotel Platán Eger
Imola Hotel Platán EgerImola Hotel Platán Eger

Imola Hotel Platán Eger bemutatkozása

Az Imola Hotel Platán Eger szívében, a Termál Fürdő szomszédságában várja felnőtt vendégeit. A hotel igényesen berendezett szobákkal és wellness- illetve gyógyszolgáltatásokkal várja az idelátogatókat.

Az Imola Hotel Platán legnépszerűbb csomagjai

Imola Hotel Platán Eger - Platán Relax (min. 2 éj)
Platán Relax
2024.07.01-ig
Imola Hotel Platán Eger - Főszezoni ajánlat (min. 3 éj)
Főszezoni ajánlat
2024.04.30-ig
Hotel Eger Park

Imola Hotel Platán Eger vélemények

Kiváló 2020. augusztus 27.a párjával járt itt
Pihenésre, nyugalomra vágytunk, ezt megkaptuk itt, egy nagy problémánk volt: a Gourmet vacsora! Véleményem szerint (és az arcokat figyelve), a túlnyomó többség ennyi pénzért bőséges választékot, és mennyiséget vár el, nem tányérdíszt! Vagy előétel (1 fajta), vagy leves (1 fajta), ill. főfogás (2 fajta), és desszert (1 fajta)!
Kiváló 2020. július 29.a párjával járt itt
Nagyon kellemes hetet töltöttük a szállodában. Jó élményekkel távoztunk. A személyzet kedves udvarias nagyon készségesek mindenben segítenek.
Talán az italárakat egy kissé túlzónak találtam, de nem csak a szeszes italok hanem az üdítőket főleg.

Javaslat: Az erkélyre kellene tenni egy ruha szárítót.
Kiváló 2020. július 20.gyerekekkel járt itt
A lányaimmal voltam egy hétre a hotelben. Remek a wellnes rész, és nagy erénye a szállásnak, hogy a strandra át lehet menni a hotelből. Az étkezés nagyon finom volt, a szállás szintén szuper. A személyzet nagyon kedves volt így összességében nagyon elégedettek voltunk. Köszönjük.
2020. január 8.a párjával járt itt
A hotel modern, tiszta. A személyzet kedves. A szilveszteri bekészítés nagyon figyelemre méltó, igazán jól esett. Javasolnám az érintettnek, hogy a lakosztályba a hálóba is szereltethetne fel TV készüléket.
Az éttermi ellátásnál felháborítónak tartom, hogy speciális étrenden élőknek felár ellenében készítik el a kívánt ételt.
Kiváló 2020. január 4.barátokkal járt itt
Karácsony előtt voltunk barátokkal. A fogadtatás, recepciós hölgyek még tanulhatnának a vendégfogadásból. Köszönés, szálló bemutatása és majd a búcsúzás nem volt tökéletes. Ezek utána a szálló tisztasága, a szoba felszereltsége és kényelme elfeledtette a morcosságot. Az ételek finomak , magas színvonalúak és változatosak.
Imola Hotel Platán Eger - VendéglátásImola Hotel Platán Eger - Külső képImola Hotel Platán Eger - BelsőImola Hotel Platán Eger - Belső
Kiváló 2019. október 4.kollégákkal járt itt
Csapatépítőn jártam Egerben kollégáimmal. A szálloda minden igényt kielégítő, elhelyezkedése a városközponthoz közeli, rövid sétával minden látnivaló kényelmesen elérhető. A szobák modern, stílusos berendezésük mellett makulátlanul tiszták. Teljes mértékben elégedettek voltunk a szolgáltatásokkal, a figyelmes, kedves és rugalmas, vendégbarát kiszolgálással.
Kiváló 2019. július 5.családjával járt itt
Gyönyörű, igényes, stílusos szálloda, végtelenül kedves és segítőkész személyzettel. A szobák tiszták, kényelmesek, szépen berendezettek és minden megvan bennük, ami szükséges. Az erkély is ideális méretű, kellemes kiülni. Az ételek mesések, a reggelinél bőséges a kínálat, a vacsora pedig mesteri.
Kiváló 2019. május 19.a párjával járt itt
A hotel nagyon szép, a személyzet igazán kedves, segítőkész. A szobák tiszták, kényelmesek, a reggeli bőséges választékú, a vacsora menüválasztásos, nagyon finom és gyönyörűen van tálalva. Az étteremvezetővel nagyon jól elbeszélgettünk a borokról, ajánlott egy közeli pincészetet is, ahová elmentünk.
Kiváló 2019. április 16.családjával járt itt
Le a kalappal, a személyzet előtt! Nagyon tetszett minden, tisztaság( volt takarítóként találtam apróbb hibákat, amit mások ne vesznek észre :-) ), rend, csend, nyugalom jellemzi a hotelt! Az ételek szintén kiváló minőségűek, bár egy magyar hasára gondolva én változtatnék picit. .
Szörnyű 2019. január 6.a párjával járt itt
Bejelentkezésnél nem vették figyrlembe, hogy csendes szobát kértem, hideg a wellness, a medencék hidegek, nem működött a finn szauna 4 napig, a wc-t csak wc kefe együttes használatával lehet használni, a masszőr szaktudása nulla!
Nem ajánlom senkinek!
Imola Hotel Platán Eger a térképen
3300 EgerCsákány utca 7.
• szauna • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • Kneipp taposómedence • gyógymedence • bioszauna • aromakabin • napozóterasz • közvetlen átjárás a városi fürdőbe • sódézsa / só pezsgőfürdő / sófürdő • szénaszauna
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 3000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár