Imola Hotel Platán Eger ★★★★

Imola Hotel Platán Eger
Imola Hotel Platán EgerImola Hotel Platán Eger
Imola Hotel Platán EgerImola Hotel Platán Eger

Imola Hotel Platán Eger bemutatkozása

Az Imola Hotel Platán Eger szívében, a Termál Fürdő szomszédságában várja felnőtt vendégeit. A hotel igényesen berendezett szobákkal és wellness- illetve gyógyszolgáltatásokkal várja az idelátogatókat.

Az Imola Hotel Platán legnépszerűbb csomagjai

Imola Hotel Platán Eger - Platán Relax (min. 2 éj)
Platán Relax
2024.07.01-ig
Imola Hotel Platán Eger - Platán LOVE (min. 2 éj)
Platán LOVE
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Eger Park - Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Eger Park

Imola Hotel Platán Eger vélemények

Kiváló 2014. december 23.barátokkal járt itt
Barátnőmmel egy csajos hosszú hétvégét töltöttünk itt. Nagyon tetszett, hogy nem botlom folyton babakocsikba és nem kell gyereksírásra ébrednem. A pihenés legjobb része az ajándékba kapott arckezelés volt! A kozmetikus keze aranyat ér! :) A szoba kényelmes, csupán a párna alacsony, amit nem tudtak kicserélni. . .
Kiváló 2014. szeptember 2.a párjával járt itt
Gyönyörű szobák,süppedős szőnyegek, igazi luxus ellátás, gyerekzsivaj nélkül! 21. századi wellnessrészleg,különleges szaunaszeánszok,magasan képzett személyzet, minden, ami a kényelmes magas színvonalú pihenéshez kell. . . . . . . ajánlom Mindenkinek! az étterem csúcsminőséget képvisel,és hozzátéve a hatalmas borkínálatot. . . . . . . még sokszor visszatérünk!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat
Kiváló 2014. január 20.barátokkal járt itt
Barátainknak vettünk itt nászajándékba egy hosszú hétvégét. Tegnap voltunk férjemmel náluk a hotelben wellnessezni, vacsorázni. Felejthetetlen élmény volt. A szoba gyönyörű, a kilátás pazar. A wellness részleg szerintem még magyar viszonylatban is egyedülálló. A vacsora egy luxus élményt nyújtó gasztrocsúcs volt számunkra.
Kiváló 2013. augusztus 21.a párjával járt itt
Fantasztikus szálloda, mindenkinek csak ajánlani tudom. Egyetlen szállodát találtam, ami felnőttbarátként hirdeti magát, miután gyerekmentesen szerettünk volna, csendes közegben pár napot eltölteni. Ilyenre is van igény. A szálloda új és szépen, modern bútorokkal berendezett. Az ágy nagyon kényelmes, a zuhanyzó tágas, szép bútorral berendezett terasz.
Kiváló 2013. július 9.a párjával járt itt
Idén áprilisban jártam ezen a helyen. A szoba szépen berendezett és modern. A wellness részleg kitűnő, a sós víz és a radonos víz nagyon jó hatással volt a szervezetemre. Az élménymedence is nagyon jó volt, bár nekem kicsit hideg volt a vize. Kár hogy este nyolckor bezár a wellness, én kicsit tovább is tudtam volna maradni.
Imola Hotel Platán Eger a térképen
3300 EgerCsákány utca 7.
• szauna • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • Kneipp taposómedence • gyógymedence • bioszauna • aromakabin • napozóterasz • közvetlen átjárás a városi fürdőbe • sódézsa / só pezsgőfürdő / sófürdő • szénaszauna
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 3000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár