Imola Hotel Platán Eger ★★★★

Imola Hotel Platán Eger
Imola Hotel Platán EgerImola Hotel Platán Eger
Imola Hotel Platán EgerImola Hotel Platán Eger

Imola Hotel Platán Eger bemutatkozása

Az Imola Hotel Platán Eger szívében, a Termál Fürdő szomszédságában várja felnőtt vendégeit. A hotel igényesen berendezett szobákkal és wellness- illetve gyógyszolgáltatásokkal várja az idelátogatókat.

Az Imola Hotel Platán legnépszerűbb csomagjai

Imola Hotel Platán Eger - Platán Relax (min. 2 éj)
Platán Relax
2024.07.01-ig
Imola Hotel Platán Eger - Platán LOVE (min. 2 éj)
Platán LOVE
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Eger Park - Egri kikapcsolódás
Egri kikapcsolódás
2024.06.19-ig
Hotel Eger Park

Imola Hotel Platán Eger vélemények

2016. január 18.a párjával járt itt
A kényelemmel,tisztasággal, szolgáltatásokkal teljes mértékben elégedett voltam,viszont a reggeli (7 órai) folyosó takarítás, porszívózás nem esett jól :(
A vacsora számomra túlzottan reform jelegű volt, az én ízlésvilágomnak nem jött be. Összességében jól éreztük magunkat, merem ajánlani másoknak is.
Kiváló 2016. január 5.a párjával járt itt
Röviden: minden elképesztően finom, kényelmes, barátságos és nagyon kellemes. A szobánk meseszép volt, modern, minden igényt maximálisan kielégített. De tényleg- semmibe se tudok belekötni (nem is akarok). Minden tiszta és igazi luxus, egyszerűen jó érzés volt ott lenni. Februárban voltunk, így alig voltak (főleg külföldiek azok is).
Kiváló 2015. szeptember 21.a párjával járt itt
A szálloda nagyon "design"-os, látszik, hogy nagyon sok energiát és pénzt fektettek a belső kialakításba, ami tényleg a luxust tükrözi. Tetszett, hogy zavartalanul pihenhettünk, mert csak felnőttek tartózkodhatnak a szállodában. A wellness részleg is szépen kialakított. A személyzet viszont lehetne udvariasabb, elég flegmák.
Kiváló 2015. szeptember 14.a párjával járt itt
Tavaly és az idén is itt ünnepeltük férjemmel házassági évfordulónkat. Kíváncsi voltam ,hogy a szálloda tartja e azt a formáját,ami miatt újra ezt választottuk,és ajánlottuk másoknak is. Szerintem ,nem csalódtunk. Ugyan az a tisztaság,finomság jellemzi a szállodát,a wellness kissé fejlődött szauna ceremóniákkal szórakoztatták a vendégeket.
Kiváló 2015. június 7.a párjával járt itt
Többször jártunk itt a Kedvesemmel, egyszerűen tökéletes minden! Jó ötlet, hogy csak 16 éven felülieket fogadnak. Nincs olyan melyben bármilyen hibát lehetne találni. A személyzet kedves, figyelmes. A szolgáltatások tökéletesek. Szerintünk kevesen ismerik még, nagyobb reklám kellene. Bár hétvégenként így is telt ház van. Még fogunk is ide menni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 40 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. április 25.a párjával járt itt
Kiváló szálláshely, rendkívül segítőkész, kedves személyzettel. Az ellátás is színvonalas, a vacsora választék nem sok, ám ízletes és friss. A wellness részleg tágas, minden igényt kielégít. A szaunaszeánszok különleges élménnyel egészítik ki a pihenést! A környezet, berendezés letisztult, elegáns stílusú, nyugodt légkör jellemzi. Tervezzük a visszatérést.
Imola Hotel Platán Eger - SzobákImola Hotel Platán Eger - Szobák
Kiváló 2015. április 9.barátokkal járt itt
Sok helyen jártam már külföldön és itthon is,de ilyen kifogástalan szállás és wellness együtt ritkán adódik. A vacsora lehetett volna több választási lehetőséggel. Viszont az ételek minősége kifogástalan volt.
A wellness részleg minden igényt kielégítő. Egyedül a televízión elérhető csatornák számát keveseltem.
Jó szívvel ajánlom igényes utazóknak.
Kiváló 2015. február 26.a párjával járt itt
Csodálatos 3 napot és 2 éjszakát töltöttünk el a szálláson. Voltunk már pár helyen, de ilyen luxusban még sehol sem volt részünk. A wellness egyszerűen mesés,tiszta és csendes. Minden lehetőség adott a nyugodt és kellemes kikapcsolódásra. Nekem a legjobban az alpesi széna szauna tetszett, ahol annyira nem volt vészesen meleg (kb.
Imola Hotel Platán Eger - SzobákImola Hotel Platán Eger - SzobákImola Hotel Platán Eger - SzobákImola Hotel Platán Eger - Szobák
Kiváló 2015. február 9.a párjával járt itt
Egy hétvégét töltöttünk itt el a férjemmel. Csendre, nyugalomra, feltöltődésre vágytunk. Megkaptuk minden értelemben. Kiváló wellness, gyönyörű szobák, remek kilátás,nagyszerű ételek. Legalábbis számomra egy igazi gasztronómiai kaland volt. A férjem ebben nem értett egyet velem Neki is igaza van.
Kiváló 2015. január 4.a párjával járt itt
Nagyszerű két éjszakát töltöttünk is, szuper volt! A legjobban a wellness és a szoba tetszett, mindjárt bővebben is kifejtem a sok kínálkozó lehetőséget, hátha valakinek felkelti az érdeklődését a szálloda weelness központja! :)
Medencék: élménymedence fényterápiával és mindenfajta buborék-befújással, jacuzzi, sós vizű (!
Imola Hotel Platán Eger a térképen
3300 EgerCsákány utca 7.
• szauna • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • Kneipp taposómedence • gyógymedence • bioszauna • aromakabin • napozóterasz • közvetlen átjárás a városi fürdőbe • sódézsa / só pezsgőfürdő / sófürdő • szénaszauna
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 3000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár