Imola Hotel Platán Eger ★★★★

Imola Hotel Platán Eger
Imola Hotel Platán EgerImola Hotel Platán Eger
Imola Hotel Platán EgerImola Hotel Platán Eger

Imola Hotel Platán Eger bemutatkozása

Az Imola Hotel Platán Eger szívében, a Termál Fürdő szomszédságában várja felnőtt vendégeit. A hotel igényesen berendezett szobákkal és wellness- illetve gyógyszolgáltatásokkal várja az idelátogatókat.

Az Imola Hotel Platán legnépszerűbb csomagjai

Imola Hotel Platán Eger - Platán Relax (min. 2 éj)
Platán Relax
2024.07.01-ig
Imola Hotel Platán Eger - Platán LOVE (min. 2 éj)
Platán LOVE
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Eger Park - Egri kikapcsolódás
Egri kikapcsolódás
2024.06.19-ig
Hotel Eger Park

Imola Hotel Platán Eger vélemények

Kiváló 2016. július 31.a párjával járt itt
Nagyon imádjuk a párommal,többször is visszatérünk ide. Tökéletes választás Eger városában. A wellness része páratlan de ha valaki szeretne átmenni az Egri Gyógyfürdőbe azt is megteheti hiszen egybe építették. . . . A kiszolgálás abszolút korrekt,a vacsoráról nem is beszélve,igazi gasztronómiai orgazmus,bár azt hiszem sokan nem értékelik ezt. . . . Nem vagyunk egyformák hála. . . . . Bármikor jövünk sosem csalódunk.
Kiváló 2016. július 14.a párjával járt itt
Júliusban pár napot ebben a hotelben töltöttünk. Tökéletes választás volt! Maga Eger városa és környéke is szuper,de a hab a tortán ez a szálláshely volt. A bejelentkezés villámgyors,tájékoztatás megfelelő. A legegyszerűbb szobát foglaltuk,de tökéletes volt. Az 1. emeleten a "tetőn"helyezkedett el,a teraszról bárhova el lehetett jutni.
Imola Hotel Platán Eger - Medence/kertImola Hotel Platán Eger - WellnessImola Hotel Platán Eger - Medence/kert
2016. június 29.a párjával járt itt
Nagy reményeket fűzve a szállodához, töltöttünk itt a párommal 3 éjszakát a leírások alapján. Hát, azért van egy kis negatív tapasztalatom is, elsősorban az étkezéssel kapcsolatban. A reggeli még elfogadható volt, de a vacsora, hát az csalódás volt számomra. Nem tetszett, hogy csak 2 féle levesből és 3 féle főételből lehetett választani és az üdítők is méregdrágák voltak.
Kiváló 2016. június 6.a párjával járt itt
Kellemes 4 napot (3 éjszakát )töltöttünk el a szállodában,a személyzet,kedves segítőkész,a reggeli bőséges a vacsora kiadós,a kiszolgálás remek. A szoba tiszta,kényelmes a korlátlan wellness használat,nagyon kellemes volt számunkra. Ezen a pár napon elfeledhettük a mindennapi gondjainkat,az egész a pihenésről szólt.
Kiváló 2016. május 4.családjával járt itt
Azért írok, hogy gratuláljak, és elmondjam a véleményemet a szállodáról. Augusztusban töltöttünk 4 éjszakát ebben a szállodának nevezett csodában a már felnőtt gyerekeinkkel. Úgy gondolom, a "felnőtt barát" gondolat nagyon jó ötlet. Nem azért, mert valaki esetleg nem szereti a gyerekeket, hanem egyszerűen a nyugalom miatt.
Kiváló 2016. május 3.a párjával járt itt
Bakancslistás terveim között szerepelt Eger felfedezése. Névnapi ajándékként a párom teljesítette a kívánságomat. Nagyon vágytam ebbe a városba, de ha ez a szálloda a préri közepén állna, akkor is jól éreztem volna magam.
Imola Hotel Platán Eger - Szobák
Kiváló 2016. április 11.a párjával járt itt
A szobához tartozó wc-ben a lehúzást követően sajnos több alkalommal is folyt a tartályból a víz, ez kis kellemetlenségeket okozott nekünk (jeleztük is a személyzet felé,amit megpróbáltak orvosolni). Ezt leszámítva tökéletes volt a kiszolgálás, az ellátás.
2016. február 29.a párjával járt itt
A hotel szép, tiszta. Az igénybe vehető szolgáltatások skálája széles. A menüválasztásos vacsora választéka és adagja picit kevésnek tűnt, a svédasztalos megoldás kedvezőbb volna. A wellness részleg nyitva tartását este 10-ig, esetleg éjfélig meg lehetne hosszabítani pénteki, szombati napokon.
Kiváló 2016. február 22.a párjával járt itt
Az első "felnőttbarát" szálloda, ahol igazán lehet pihenni. A szálloda gyönyörű:küllemében, színében, bútoraiban a platánfát jeleníti meg. A szobák nagyok, kényelmesek. A wellness részleg kiváló, az alpesi szauna tetszett a legjobban. A szauna szeánszok igazi élményt adnak. Az ellátás is kifogástalan, kiváló borokat lehet inni. Mindenkinek csak ajánlani tudom, mi is visszatérünk ide hamarosan!
Imola Hotel Platán Eger - Külső kép
Kiváló 2016. február 14.egyedül járt itt
Szép és kényelmes szálloda. A wellness nagyon jó. A szaunaválaszték egészen kiváló. Több viszonylag nagy medence van, különböző gyógyvizekkel. Fantasztikusan éreztem magam. Nagyon tudom ajánlani házaspároknak kikapcsolódásra. A személyzet figyelmes, udvarias, az ennivalók változatosak és finomak. Eger egyik gyöngyszeme. Biztosan vissza fogok menni még a jövőben.
Imola Hotel Platán Eger a térképen
3300 EgerCsákány utca 7.
• szauna • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • Kneipp taposómedence • gyógymedence • bioszauna • aromakabin • napozóterasz • közvetlen átjárás a városi fürdőbe • sódézsa / só pezsgőfürdő / sófürdő • szénaszauna
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 3000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár