Szent István Hotel Eger

Szent István Hotel Eger
3300 Eger, Legányi utca 12.

Szent István Hotel Eger a térképen

Szent István Hotel Eger értékelése:

6. helyezett a 165 egri szállás közül

Szent István Hotel Eger - vélemények, kritkikák

Szent István Hotel Eger vélemények

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 15.
Párommal töltöttünk 2 éjszakát a szállodában. Mindennel nagyon meg voltunk elégedve. Amit azonban megjegyeznék, hogy az ágymatracokra nagyon ráférne a csere! Ami még zavaró volt, hogy a szobák között nagyon vékonyak a falak!
A személyzet segítőkész,udvarias.Az ételek finomak és változatosak. A kávé szuper jó volt. Köszönjük.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 14.
Párommal töltöttünk 2 éjszakát. Mindennel elégedettel voltunk. Az ágymatracokra ráférne a csere. A falak tényleg nagyon vékonyak. Személyzet segítőkész.

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. november 29.
Barátaimmal töltöttünk el önöknél 2 éjszakát, a két különálló szoba a tisztaság és az igényesen berendezett szoba valamint konyha nagyon tetszett. A személyzet figyelmes kedves és udvarias volt. Az ételek finomak választékosak voltak. A kert maga a csoda gyönyörű ápolt környezet. Csodás 3 napot töltöttünk el önöknél és szeretnénk még menni tavasszal is.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 29.
Az egész hotel egy gyöngyszem, a szép, gondozott kerttel, a gondosan megtervezett épületekkel s főleg az épületek alatt húzódó kazamatákból kialakított zegzugos, titokzatos folyosók romantikájával - úgy gondoljuk, abszolút unikum hazánkban. A határon túli magyarokkal való szoros kapcsolattartás - ami sok jelből nyilvánul meg, igazán tiszteletre méltó s a tulajdonos mély hazaszeretetéről árulkodik.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 28.
Igazi élmény volt ebben az építészetileg és elhelyezkedését tekintve is különlegesnek számító hotelben eltölteni néhány napot, közel Eger város központjához. Ki kell emelnünk a konyhájukat, mely választékával és ízvilágával igazi kulináris élményt jelentett számunkra.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 25.
Pihenésre szántuk a 3 napot, ami nagyon jól sikerült, a szobánk kényelmes volt, az ételek jóízúek, és bőséges minden, külön plusz pont a vacsorához járó finom borokért. Ami kicsit számomra negatív élmény volt az a wellnes részleg. A medencék jók voltak a szauna is, de hogy a 30+ vendégre 5 pihenőágy jutott kellemetlen meglepetés volt.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 21.
Aki tömegközlekedéssel érkezik Egerbe, és ismeretlenül keresi a Hotelt, igencsak elkedvetlenedik, mire gyalog felér Eger "tetejére". Itt aztán a szálloda meglepetéssel várja, gyönyörü környezetben helyezkednek el az épületek. Novemberben is üdezöld a környezet, kellemes sétákat lehet tenni még hűvös időben is.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 14.
Az apartman kényelmes, két család számára nagyszerű. Az alagútrendszeren keresztül minden könnyen megközelíthető. (Külön élveztük! )A kert és a kápolna hihetetlenül gyönyörű. A reggeli és a vacsora változatos , bőséges és ízletes. A wellness részleg jó, kellemes időtöltést biztosít. A városközpont gyalog közel van,egy kellemes sétával meg lehet tekinteni Eger nevezetességeit.

2019. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. november 14.
Nagyszerű , és remek szálloda, kedves udvarias személyzet . Az ellátás, a kiszolgálás minden igényt kielégitett. Változatos, izletes , egészséges ételekkel teljesen elvarázsoltak, még a Márton napra is gondolva. Az ár érték arány nagyon jó. A szálloda egyedi kazamatás , alagut rendszere nagyon hangulatos, egyedülálló, felülmúlhatatlan élményt jelentett részünkre.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 10.
Visszatérő vendégként voltunk a szállodában, a színvonal még most is kiváló, mint évekkel ezelőtt. Finom változatos ételek, fantasztikus borok, kényelmes szoba, segítőkész, udvarias, kedves személyzet, nagyszerű wellness, mindenütt tisztaság és csodálatos környezet. Mindenkinek csak ajánlani tudom!!!! Köszönet az élményért!

Szent István Hotel
2-3 éjszaka 10.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, desszerttel, vacsorák alkalmával korlátlan borfogyasztással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.29-ig
Szent István Hotel
5-7 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, vacsorához korlátlan borfogyasztással, italkuponnal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.08.30.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 22.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, tárlatvezetéssel és borkóstolással, belépőjeggyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.02.28-ig
Hunguest Hotel Flóra
4 nap/3 éjszaka 14.267 - 18.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2020.12.20-ig
Romantik Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.965 - 15.778,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.07-ig
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 19.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem, szabadtéri élménystrand használattal
Hotel Eger Ködmön
3-4 éjszaka 11.238,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 14.782 - 19.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 8.925 - 9.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.21-ig
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.04-ig
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 11.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, egyszeri alkalommal vacsorával, infrakabin használattal, bortúrával, délutáni kávé és sütemény fogyasztással, internet elérhetőséggel
Szent István Hotel
3-4 éjszaka 15.495,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, élőzenés vacsorával, kedvezményes éttermi fogyasztással, csocsó és biliárd használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.13-ig

Szállodák Egerben és környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Hotel Villa Völgy Eger
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Pihentető Villanapok (min. 2 éj)
Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

EgerX