Mesés Shiraz Hotel Egerszalók ★★★★

Mesés Shiraz Hotel EgerszalókMesés Shiraz Hotel Egerszalók
Mesés Shiraz Hotel EgerszalókMesés Shiraz Hotel Egerszalók

Mesés Shiraz Hotel Egerszalók bemutatkozása

Kedves Shiraz Érdeklődő!
A Mesés Shiraz Hotel orientális és mediterrán stílusjegyei, 51 szobával, 120 főre alkalmas konferencia központtal a Közel-Kelet és Észak-Afrika hangulatvilágát idézik. Szolgáltatásai a legendás „keleti kényelem” élvezetét nyújtják, egyedülállóan hazánkban, Egerszalókon.

Kék Laguna Wellness Apartmanok Egerszalók - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
Kék Laguna Wellness Apartmanok Egerszalók
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Mesés Shiraz Hotel Egerszalók vélemények

Kiváló 2013. május 5.a párjával járt itt
A mesés Shiraz hotel olyan mintha tényleg a mesék birodalmában járnánk. Lelassul az idő,és teljes a nyugalom. Mindenki kedves,segítőkész. És a kaja! Az valami szuper. Ha beautozol Eger városába rengeteg étterem,csupa magyaros kajákkal. Ami nem rossz,de nekem különleges kell. Itt megkapod ha ilyenre vágysz.
Kiváló 2013. május 1.a párjával járt itt
Sokszor megtekintettem ennek a szállodának a honlapját az interneten, s nagyon vágytam eljutni oda egyszer, de valahogy sosem volt rá alkalom. Aztán tavaly nyáron teljesen véletlenül keveredtünk oda, ide menekülve egy nagyon rosszul megválasztott másik wellness szállodából. Már amikor megérkeztünk, láttuk,hogy a hely mesés, ahogy a neve is mutatja.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márFelfedező - 37 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. április 25.a párjával járt itt
Magyarországon talán egyedülálló ez a hotel. A férjemmel imádjuk az ilyen helyeket, ahol a folyosón is a finom füstölő illata terjeng. Nagyon hangulatos! A szőnyegek, a berendezések fantasztikusan keleties. Nagyon kellemes a wellness-részleg kialakítása is. A személyzet figyelmes, készséges. Remek kávézó, finom ételek, kényelmes szobák. Szívből ajánlom mindenkinek!
Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
Mindig is vágytam erre a "mesés" helyre! A személyzet hozzá állása, a szoba, és az étterem szolgáltatása, választéka kiváló. Bár a wellness rész bővítést, átalakítást igényel. A belső szauna kicsi, hiányzik a merülő medence, és a pihenő szobában lehetne több ágy. Ettől függetlenül a hammam bemutató egy felejthetetlen élmény volt számunkra.
Kiváló 2013. április 18.a párjával járt itt
Mi egy nyeremény kapcsán jutottunk el Egerbe és a Mesés Shiraz hotelbe. Superior szobát foglaltunk le, de megérkezésünkkor pedig egy lakosztályban szállásoltak el bennünket, ami nagyon pozitív benyomást adott nekünk a szállásról. A személyzet nagyon barátságos. Minden apró dologra nagy figyelmet fordítanak. Szívesen vissza mennék ismét.
Mesés Shiraz Hotel Egerszalók - Medence/kert
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2013. április 15.barátokkal járt itt
Elvarázsolt helyen töltöttük pihenésünket. Millió apró figyelmességgel ,ami az alapárban foglaltatik. Mentatea ,gyümölcs kínálás. Szaunaszeánszok,hammam bemutató,saját bőrünkön érezhettük a" trópusi esőt",feketeszappanos -olívás habot ami körülvesz. Pezsgős reggeli,este vízipipa, sajtkóstló. 24órás jakuzzi-használat. Minden ami a tökeletes pihenéshez kell,sőt még annál több is! ! :-)