Mesés Shiraz Hotel Egerszalók ★★★★

Mesés Shiraz Hotel EgerszalókMesés Shiraz Hotel Egerszalók
Mesés Shiraz Hotel EgerszalókMesés Shiraz Hotel Egerszalók

Mesés Shiraz Hotel Egerszalók bemutatkozása

Kedves Shiraz Érdeklődő!
A Mesés Shiraz Hotel orientális és mediterrán stílusjegyei, 51 szobával, 120 főre alkalmas konferencia központtal a Közel-Kelet és Észak-Afrika hangulatvilágát idézik. Szolgáltatásai a legendás „keleti kényelem” élvezetét nyújtják, egyedülállóan hazánkban, Egerszalókon.

Kék Laguna Wellness Apartmanok Egerszalók - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
Kék Laguna Wellness Apartmanok Egerszalók
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Mesés Shiraz Hotel Egerszalók vélemények

Kiváló 2019. február 20.gyerekekkel járt itt
2018 augusztusában jártunk a családommal a szállodában, 2 gyermekkel voltunk. A szoba tetszett nekünk, tágas volt, a tisztaság is megfelelő volt. A félpanziós étkezés rendkívül bőséges volt, mind a reggelinél és a vacsoránál is széles választék volt, és nagyon szépen, gusztusosan voltak az ételek tálalva.
Mesés Shiraz Hotel Egerszalók - SzobákMesés Shiraz Hotel Egerszalók - Medence/kertMesés Shiraz Hotel Egerszalók - WellnessMesés Shiraz Hotel Egerszalók - Medence/kert
2019. január 26.a párjával járt itt
Január első napjaiban jártunk a Shirazban, meghosszabbítandó az Ünnepek miatti szabadságot. A szoba megfelelő volt, tisztaság rendben. Mind a reggeli, mind a vacsora választékát ki kell emelnem, érdemes félpanziót fizetni. Minden ízletes, a széleskörű választék arra inspirált, hogy eddig nem preferált ételeket is megkóstoljak.
Átlagos 2018. december 17.a párjával járt itt
Novemberben vendégeskedtünk a Shiraz Hotekben 3 napig. Megközelítése jó , fogadtatás a recepción közepes, lakosztály (fürdő: lehetne tisztább is ) , ellátás a konyháról külön dicséretet érdemel. A Wellness . . . nos ? többre számítottam. A pincérek változóak, de található nagyon emberi köztük.
Kiváló 2018. szeptember 23.a párjával járt itt
2018 januárjában vendégeskedtünk a Shiraz Hotelben, ahol 3 gyönyörű napot sikerült eltöltenünk. A tematikus szálloda a marokkói világot tárja az utazó elé, inkább több, mint kevesebb sikerrel. A Shiraz jól megközelíthető, központi helyen fekszik a főút mellett.
Átlagos 2018. január 31.a párjával járt itt
Már régóta felfigyeltem azokra a gyönyörű és egyedi fotókra, amik a Shiraz hotelről szóló reklámokban megjelentek. Jókat is hallottam róla, így hát egyértelművé vált, hogy egyszer eljövünk ide. Amúgy rendszeres utazók vagyunk, sok ország sokféle szállástípusán megfordultunk már.
Kiváló 2017. november 26.a párjával járt itt
Születésnapomra a páromtól egy 4 napos wellness utat kaptam ajándékba a Shiraz Hotelbe. Egyszer régen már töltöttem el itt 2 éjszakát, akkor teljesen magával ragadott a légköre, a minden részletében elbűvölő szálloda. Izgatottan vártam, hogy újra magamba szippantsam a füstölők illatát.
Mesés Shiraz Hotel Egerszalók - WellnessMesés Shiraz Hotel Egerszalók - VendéglátásMesés Shiraz Hotel Egerszalók - WellnessMesés Shiraz Hotel Egerszalók - BelsőMesés Shiraz Hotel Egerszalók - WellnessMesés Shiraz Hotel Egerszalók - Külső képMesés Shiraz Hotel Egerszalók - EgyébMesés Shiraz Hotel Egerszalók - EgyébMesés Shiraz Hotel Egerszalók - VendéglátásMesés Shiraz Hotel Egerszalók - BelsőMesés Shiraz Hotel Egerszalók - Medence/kertMesés Shiraz Hotel Egerszalók - Szobák
Kiváló 2017. november 1.gyerekekkel járt itt
Egy fantasztikus hetet töltöttünk a szállodában,mintha valóban Marokkóban jártunk volna!Mindennel maximálisan elégedettek voltunk!Élveztük minden percét,a szauna szeánszokat,a vizipipát,a programokat.Vissza vágyunk!
Kiváló 2017. október 23.a párjával járt itt
Bakancslistás hely volt, ahová végre sikerült eljutnunk a Párommal. Alig vártuk, hogy beléphessünk és elfoglalhassuk a szobánkat és felfedezhessük a Hotelt (amiről korábban mindenkitől csak jót hallottunk). A recepción kedvesek voltak velünk, útba igazítottak és elkezdődhetett a pihenés! A szobánkkal elégedettek voltunk, a földszinten helyezkedett el.
Mesés Shiraz Hotel Egerszalók - Külső képMesés Shiraz Hotel Egerszalók - BelsőMesés Shiraz Hotel Egerszalók - EgyébMesés Shiraz Hotel Egerszalók - BelsőMesés Shiraz Hotel Egerszalók - Külső képMesés Shiraz Hotel Egerszalók - Külső képMesés Shiraz Hotel Egerszalók - Medence/kertMesés Shiraz Hotel Egerszalók - Medence/kertMesés Shiraz Hotel Egerszalók - SzobákMesés Shiraz Hotel Egerszalók - WellnessMesés Shiraz Hotel Egerszalók - Külső képMesés Shiraz Hotel Egerszalók - Külső képMesés Shiraz Hotel Egerszalók - Szórakozás/SportMesés Shiraz Hotel Egerszalók - BelsőMesés Shiraz Hotel Egerszalók - Vendéglátás
Kiváló 2017. szeptember 27.a párjával járt itt
3 napot töltöttünk itt, de szívesen maradtunk volna még. Nagyon színvonalas a kiszolgálás és a medencék is hangulatosak, keleten érzi magát az ember. A személyzet udvarias, figyelmes. Az ételek kiválóak. A szombat esti hastánc nagyon érdekes volt. Valamint a vizipipázás is különleges élmény. A napközbeni gyümölcs kínálás is kellemes meglepetés volt. Szívesen visszamennék ide! !
Kiváló 2017. szeptember 12.a párjával járt itt
Karácsony után a nyári pihenésünk egy részét is ide tereztük, de nem csalódtunk! A kinti medence kiváló! , a viz hőmérséklete a bár kinálata, a személyzet nagyon kedves. Az ételek minősége és mennyisége is a csillagok számának megfelelő, bár most volt egy kis fennakadás reggel és este is az elfogyott ételek pótlásánál.
Egészen biztos visszatérünk!