Mesés Shiraz Hotel Egerszalók ★★★★

Mesés Shiraz Hotel EgerszalókMesés Shiraz Hotel Egerszalók
Mesés Shiraz Hotel EgerszalókMesés Shiraz Hotel Egerszalók

Mesés Shiraz Hotel Egerszalók bemutatkozása

Kedves Shiraz Érdeklődő!
A Mesés Shiraz Hotel orientális és mediterrán stílusjegyei, 51 szobával, 120 főre alkalmas konferencia központtal a Közel-Kelet és Észak-Afrika hangulatvilágát idézik. Szolgáltatásai a legendás „keleti kényelem” élvezetét nyújtják, egyedülállóan hazánkban, Egerszalókon.

Kék Laguna Wellness Apartmanok Egerszalók - Napi árak reggelivel
06.10-09.01.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Mesés Shiraz Hotel Egerszalók vélemények

Kiváló 2016. május 20.a párjával járt itt
Karácsonyi ajándékként kaptam férjemtől 2 éjszakára szóló szállás utalványt a Mesés Shiraz Hotelbe. Már az első randevúink egyikén szóba került a hely, mint lehetséges célpont és röviden összefoglalva, megérte ennyit várni rá. A szálloda minden helyiségének hangulata magával ragadó, a személyzet udvarias és segítőkész, az ételek pazarok, a wellness részleg pedig minden igényt kielégítő.
Kiváló 2016. május 19.barátokkal járt itt
Gyönyörű keleties hangulatot árasztó, mesés hotel. Kiváló személyzettel és ételekkel. Amit a fényképen láttunk, a valósában is azt kaptuk. Csodálatos környezet, a szolgáltatások színvonala kiváló. Csak ajánlani tudom, ha egy kis kényeztetést és luxust szeretne valaki magának.Ha lesz rá lehetőségem újra visszamegyek.
Kiváló 2016. május 18.gyerekekkel járt itt
Minden nagyon jó volt és tökéletes hely a 100%-os kikapcsolódáshoz.
A személyzet kedves és segítőkész.
Bárkinek ajánlani tudom. Finomak az ételek. A wellnesben minden szolgáltatás elérhető.
Máskor is elmegyünk,ha lesz rá lehetőségünk.
Kiváló 2016. május 17.barátokkal járt itt
Rendszeresen visszajárunk az egerszalóki Shiraz wellness hotelbe. Nagyon meg vagyunk velük elégedve. A hely és a környezet is nagyon kellemes,a kiszolgálás kiváló. A személyzet kedves udvarias. Akár egy napra akár hétvégére megyünk mindig ugyan azt a színvonalt kapjuk,ami egyre jobb és jobb lesz.
Kiváló 2016. május 9.családjával járt itt
Az elmúlt hétvégét töltöttem itt népes családommal, felnőtt gyermekeim és párjaik körében. Egy remek szombati ebéddel indult a hétvége és a felhőtlen szórakozás, kikapcsolódás, pihenés vasárnap estig tartott. Nagyon figyelmesek voltak a hotel dolgozói, mert egy külön folyosón található 4 szobát biztosítottak részünkre.
Kiváló 2016. május 7.barátokkal járt itt
Egy lefoglalt, kifizetett romantikus élménycsomaghoz jutott átruházással a kolléganőm, és engem kért fel hogy kísérjem el arra a hétvégére, ne menjen egyedül. A személyzet és a vezetőség rendkívül készséges volt, és remekül kezelték a megváltozott helyzetet, miszerint nem szerelmespár érkezett, csak két középkorú nő.
Kiváló 2016. május 6.családjával járt itt
Gyermekkorom óta vonzódom az 1001 éjszaka meséihez. Talán ezért is választottam többször olyan országot nyaralás célpontjaként, ami ezt a világot idézi meg. De álmomban sem gondoltam volna, hogy „repülő szőnyegemmel” hazánkban is elég köröznöm, hogy ilyen helyet találjak. Alig 1 hete jártam családommal a „mesés keleten” Egerszalókon.
2016. május 5.családjával járt itt
A személyzet helyet és kedvező árral szállást tudott ajánlani az utazás előtt egy nappal. Érkezéskor is a kedvesség fogadott bennünket. Szüleimmel és párommal utaztam. A szálloda a marokkói stílusba vitt minket. Az Aladdin mesébe éreztem magam. Wellness részleg a szaunaszeánszokkal,hammam tradicióval tökéletes volt.
Kiváló 2016. május 4.a párjával járt itt
A történet 2016 február 28. -án kezdődött. Párommal felpattantunk a varázslatos repülő szőnyegre, mely egy titokzatos, meseszép arab birodalom repített minket. A Csodák Barlangjában rátaláltunk a kissé ütött kopott lámpásra, amit megdörzsölve rengeteg Dzsini állt rendelkezésünkre. Mindegyik másért volt felelős, így hiányt semmiben nem szenvedtünk.
Mesés Shiraz Hotel Egerszalók - WellnessMesés Shiraz Hotel Egerszalók - SzobákMesés Shiraz Hotel Egerszalók - SzobákMesés Shiraz Hotel Egerszalók - Belső
Kiváló 2016. május 4.a párjával járt itt
Szülinapomon - márciusban - a Mesés Shiraz hotelben jártunk a párommal. Egerbe viszonylag hamar és kényelmesen le lehet érni Budapestről, hiszen autópálya van. Egertől nem messze, kb. 10 perces autóút a szálloda - ha kifogjuk a helyi járatot, egy kicsit nehézkes az út, hiszen végig emelkedik és a busz nehezen bírja. . .