Mesés Shiraz Hotel Egerszalók ★★★★

Mesés Shiraz Hotel EgerszalókMesés Shiraz Hotel Egerszalók
Mesés Shiraz Hotel EgerszalókMesés Shiraz Hotel Egerszalók

Mesés Shiraz Hotel Egerszalók bemutatkozása

Kedves Shiraz Érdeklődő!
A Mesés Shiraz Hotel orientális és mediterrán stílusjegyei, 51 szobával, 120 főre alkalmas konferencia központtal a Közel-Kelet és Észak-Afrika hangulatvilágát idézik. Szolgáltatásai a legendás „keleti kényelem” élvezetét nyújtják, egyedülállóan hazánkban, Egerszalókon.

Kék Laguna Wellness Apartmanok Egerszalók - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
Kék Laguna Wellness Apartmanok Egerszalók
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Mesés Shiraz Hotel Egerszalók vélemények

Átlagos 2015. július 17. járt itt
Nem először jártunk itt.Minden rendben csak a vacsora eléggé úgymond flancos. Teltházas volt a szálloda mégis az esti program silány volt. Egy zongorista játszott 2 este is legalább lehetett volna hastánc vagy valami ide illő program teltháznál!A személyzet nagyon jó!A szálloda felszereltsége igényes.
Kiváló 2015. június 23.gyerekekkel járt itt
2 éjszakát töltöttünk ebben a varázslatos szállodában. Nagyon tetszett a marokkói hangulata, a kellemes illat a folyosókon. Éppen tető csere folyt, de egyáltalán nem volt zavaró számunkra. Élveztük a wellnesst kint és bent egyaránt. A hamman szertartás nagyon tetszett. A konyha kíváló, reggelihez még pezsgőt is kíváltak. Ha lehet mégegyszer visszatérünk.
Mesés Shiraz Hotel Egerszalók - Medence/kertMesés Shiraz Hotel Egerszalók - Wellness
Kiváló 2015. június 13.a párjával járt itt
Régi álmom teljesült, összekötve a párom születésnapjával. Sajnos építkezés közepébe csöppentünk. Első délutánt becsukott ablakkal, behuzott függönnyel éltük tul. Aztán másnap reggel 8-kor arra ébredni, hogy a kőműves vakol az ablakunkban, vágnak, furnak, darabolnak idegesítő, felháboritó!
Mesés Shiraz Hotel Egerszalók - Külső kép
2015. június 2.a párjával járt itt
Kívül belül felújítás folyik. Zajos. A személyzet fiatalokból áll, akik egy része unott. Többet ide soha.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már
Kiváló 2015. június 1.a párjával járt itt
2015 Májusban jártam itt, a szállodán külső és tető munkák voltak, ennek ellenében bent semmit nem lehetett észre venni! Profi szervezés kiváló melósokkal! Bőven hozza mi több túl is teljesít a 4 csillagon a szálloda! Második vezető Hotel az országnak! Régebben is többször jártam és étkeztem itt. . nos itt valami baj lett!
Kiváló 2015. május 26.a párjával járt itt
2015 májusban látogattunk el a párommal ebbe a mesés szállodába,ugyan éppen átalakítás volt,de ez mit sem vett el a hotel által nyújtott szolgáltatások színvonalából.
Kiváló 2015. május 8. járt itt
Színvonalas a szálloda, nem minden napi élmény volt az eltöltött 3 nap! Remek wellness, szuper szobák. A tisztaság maximális volt, a szobalányok nagyon kedvesek és szorgalmasak voltak. Esti vízipipázás a romantikus hangulatban felejthetetlen élmény marad. Imádtam ott lenni, idén biztosan vissza megyek még egy pár napra!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. március 7.csoporttal járt itt
Nagyon szép, csodálatos táj, lélegzetelállító mészkő hegyek, soha ilyet még nem láttam! Hangulatos Wellness , medencék kicsiknek és nagyoknak! Egyszerűen szuper itt minden! Eger közel van, ott is van bőven látni való! Ez az a hely, ahová egyszer muszáj elmenni és muszáj átszellemülni!
Kiváló 2015. március 7.a párjával járt itt
A férjem születésnapját mentünk ünnepelni a sokat hallott mesés szállodába. A megérkezés remekül sikerült,már - 3 óra helyett- 11 órakor elfoglalhatuk a szobákat,így jól kezdődött a napi programunk. A szálloda már egy jó pontot itt begyűjtött nálam. A testvér szállodájuk a Bambara hotel is a program részét képviselte,mivel belépőt kaptunk a wellness részlegükbe.
Kiváló 2014. december 2.a párjával járt itt
2014 augusztusában voltunk itt. A férjemet leptem meg 30-ig házassági évfordulonkra! Csodálatos mesébe illő hely. A wellnes részleg egyszerűen fantasztikus! A szobák kényelmesek és mindenhol gyönyörű tisztaság. Az ételek isteni finomak és változatosak! Én csak ajánlani tudom mindenkinek. Igaz nem az alacsonyabb árkategoriába tartozik,de megéri az árát! Mi biztos vissza fogunk menni! ! :-)