Mesés Shiraz Hotel Egerszalók ★★★★

Mesés Shiraz Hotel EgerszalókMesés Shiraz Hotel Egerszalók
Mesés Shiraz Hotel EgerszalókMesés Shiraz Hotel Egerszalók

Mesés Shiraz Hotel Egerszalók bemutatkozása

Kedves Shiraz Érdeklődő!
A Mesés Shiraz Hotel orientális és mediterrán stílusjegyei, 51 szobával, 120 főre alkalmas konferencia központtal a Közel-Kelet és Észak-Afrika hangulatvilágát idézik. Szolgáltatásai a legendás „keleti kényelem” élvezetét nyújtják, egyedülállóan hazánkban, Egerszalókon.

Kék Laguna Wellness Apartmanok Egerszalók - Napi árak reggelivel
06.10-09.01.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Mesés Shiraz Hotel Egerszalók vélemények

2016. november 16.a párjával járt itt
A szoba tiszta és kényelmes volt, a személyzet kedves, segítőkész. A wellness részleggel tökéletesen meg voltunk elégedve, szintén tiszta és rendezett, mindenféle jóval felszerelt. :)
A ételek nagyon finomak voltak, mindenki talál kedvére valót. Az egész hotelnek a hangulata is nagyon kellemes.
Kiváló 2016. november 16.a párjával járt itt
Mindennel nagyon nagyon elégedettek voltunk !!! :-)Hihetetlen kiszolgálás, kedvesség jellemzi a szálloda csapatát! A konyha minősége kitűnő, - az ételek finomak,- a reggeli bőséges,- a személyzet udvarias,- figyelmes.Felejthetetlen napokat töltöttünk Önöknél! Semmiben nem szenvedtünk hiányt! Köszönjük szépen !!!!!!!!!!!
Kiváló 2016. október 10.a párjával járt itt
Mesés, minden tekintetben :-) Elsőre meglepő, hogy ez a szálloda, mit rejt, De kíváló ételek, kiszolgálás, remek wellness, romantikus , igazi pihentető hely nem is vágyik az ember kimozdulni a szállodán kívülre :-) Szívesen visszamennénk bármikor !! Elsősorban pároknak ajánlom, gyerekek nem nagyon voltak..talán jobb is.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2016. szeptember 20.a párjával járt itt
Először 2012-ben jártunk a hotelben. Akkor lenyűgözött minket a hotel hangulata, a kitűnő konyha és a remek wellness. Most jutottunk el újra a hotelbe, ami kicsit csalódás volt a 4 évvel ezelőtt tapasztaltakhoz képest. A tisztaság, a szoba, a wellness továbbra is csillagos ötös.
Kiváló 2016. augusztus 11.a párjával járt itt
10. házassági évfordulónkra szántam meglepetésként ezt a gyönyörű hosszú hétvégét a férjemnek. Célunk a pihenés, relaxáció mellett az volt, amit a munka és a gyerekek mellett sok éve nem tehettünk meg, teljes mértékben egymásra figyelni. Őszintén mondom, hogy ennél a szállodánál ehhez jobb helyszínt nem is találhattunk volna.
Átlagos 2016. augusztus 6.a párjával járt itt
Jól éreztük magunkat, nagyon különleges és romantikus a szálloda, nagyszerűek és finomak voltak az ételek,külön tetszett a szaunavilág, ám lenne pár észrevételünk:
- a koktélokban túl sok volt a jég, mégis nagyon drágák voltak, továbbá a pincérek rámenősek
- a vacsorához csapvizet adhatnának
- rovarháló a szobák ablakain nem voltak
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 20 helyen első értékelőNépszerű író - 83 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1315 feltöltött kép
Kiváló 2016. július 30.a párjával járt itt
Kellemes 4 napot töltöttünk Egerszalókon a Mesés Shiraz Hotelben. Szerencsénkre jó időnk is volt, kint voltunk egész nap a hűs fák és az árnyat adó napernyők alatt. No és a víz alatt! Persze a benti medencéket is kipróbáltuk, volt bőven a kis és nagyobb medencékből, szaunákból, szebbnél szebb kialakítású lehetőségekből.
Mesés Shiraz Hotel Egerszalók - WellnessMesés Shiraz Hotel Egerszalók - SzobákMesés Shiraz Hotel Egerszalók - SzobákMesés Shiraz Hotel Egerszalók - SzobákMesés Shiraz Hotel Egerszalók - SzobákMesés Shiraz Hotel Egerszalók - Medence/kertMesés Shiraz Hotel Egerszalók - WellnessMesés Shiraz Hotel Egerszalók - BelsőMesés Shiraz Hotel Egerszalók - WellnessMesés Shiraz Hotel Egerszalók - WellnessMesés Shiraz Hotel Egerszalók - Szórakozás/SportMesés Shiraz Hotel Egerszalók - BelsőMesés Shiraz Hotel Egerszalók - BelsőMesés Shiraz Hotel Egerszalók - Medence/kertMesés Shiraz Hotel Egerszalók - WellnessMesés Shiraz Hotel Egerszalók - WellnessMesés Shiraz Hotel Egerszalók - Medence/kertMesés Shiraz Hotel Egerszalók - SzobákMesés Shiraz Hotel Egerszalók - Medence/kertMesés Shiraz Hotel Egerszalók - WellnessMesés Shiraz Hotel Egerszalók - BelsőMesés Shiraz Hotel Egerszalók - BelsőMesés Shiraz Hotel Egerszalók - Szórakozás/SportMesés Shiraz Hotel Egerszalók - Medence/kertMesés Shiraz Hotel Egerszalók - VendéglátásMesés Shiraz Hotel Egerszalók - VendéglátásMesés Shiraz Hotel Egerszalók - BelsőMesés Shiraz Hotel Egerszalók - KörnyékMesés Shiraz Hotel Egerszalók - BelsőMesés Shiraz Hotel Egerszalók - BelsőMesés Shiraz Hotel Egerszalók - Szórakozás/SportMesés Shiraz Hotel Egerszalók - BelsőMesés Shiraz Hotel Egerszalók - VendéglátásMesés Shiraz Hotel Egerszalók - BelsőMesés Shiraz Hotel Egerszalók - Külső képMesés Shiraz Hotel Egerszalók - BelsőMesés Shiraz Hotel Egerszalók - BelsőMesés Shiraz Hotel Egerszalók - VendéglátásMesés Shiraz Hotel Egerszalók - VendéglátásMesés Shiraz Hotel Egerszalók - VendéglátásMesés Shiraz Hotel Egerszalók - VendéglátásMesés Shiraz Hotel Egerszalók - VendéglátásMesés Shiraz Hotel Egerszalók - VendéglátásMesés Shiraz Hotel Egerszalók - VendéglátásMesés Shiraz Hotel Egerszalók - VendéglátásMesés Shiraz Hotel Egerszalók - BelsőMesés Shiraz Hotel Egerszalók - BelsőMesés Shiraz Hotel Egerszalók - Külső kép
Kiváló 2016. július 15.a párjával járt itt
Nejem, szülinapjára kapta tőlem a hétvégét a Shiraz hotelben. Megérkezéskor üdvözlő pezsgő és kedves mosoly várt. A szobában az előre rendelt pezsgő, torta, csokor, hiánytalanul a megbeszélteknek megfelelően elő volt készítve. Eddig hibátlan. Az ablak a parkolóra nézett,az ígért belső kert helyett. Kicsi mínusz.
Kiváló 2016. június 3.gyerekekkel járt itt
Már nem ez volt az elsö alkalom,hogy ebben a szállodában voltunk! Elözö alkalomkor ès most is remekül èreztük magunkat habár most csak külsöskènt a wellness rèszlegre gyereknapi ajándèkkènt elvitük a lányom,vejem ès hèt honapos pici unokám!
2016. május 28.a párjával járt itt
Aladin csodalámpása. . . A semmi közepén egy csodás szállodát ismertünk meg. Már a recepció is tetszetős volt. Míg a szoba átadásra vártunk a koktél bárban mulattuk az időt. A szoba ideális szépen kialakított a bekészített kávés készlet megnyerő. A wellness részleg csodás igaz ottjártunkkor még az udvaron építkezés folyt.