Mesés Shiraz Hotel Egerszalók ★★★★

Mesés Shiraz Hotel EgerszalókMesés Shiraz Hotel Egerszalók
Mesés Shiraz Hotel EgerszalókMesés Shiraz Hotel Egerszalók

Mesés Shiraz Hotel Egerszalók bemutatkozása

Kedves Shiraz Érdeklődő!
A Mesés Shiraz Hotel orientális és mediterrán stílusjegyei, 51 szobával, 120 főre alkalmas konferencia központtal a Közel-Kelet és Észak-Afrika hangulatvilágát idézik. Szolgáltatásai a legendás „keleti kényelem” élvezetét nyújtják, egyedülállóan hazánkban, Egerszalókon.

Kék Laguna Wellness Apartmanok Egerszalók - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
Kék Laguna Wellness Apartmanok Egerszalók
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Mesés Shiraz Hotel Egerszalók vélemények

Kiváló 2016. február 9.a párjával járt itt
A sok wellness szálloda közül, fogalmazhatunk úgy is hogy nem találtunk hibát. A szoba rendben volt, minden működött is benne. A szálloda tökéletes, a mesés jelzés teljesen elfogadható a reklámban. Az ételek kiválóak voltak, bőségesek, finomak. A kiszolgálás maximális. A wellness részleg a pihenésről szól, jól felépített, és kitalált.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már
Kiváló 2016. január 5.a párjával járt itt
Tökéletes a szálloda, a szobák, a wellness, az étterem, a személyzet, egyszóval "mesés". . . . visszatérünk! ! ! Nagyon hangulatos, hogy mindenhol sejtelmes fények vannak, a fürdőben a sok színes lámpa kikapcsol, megnyugtat. A tepidáriumban lévő padok, hát egyszerűen fantasztikusak! ! ! !
Kiváló 2016. január 5.gyerekekkel járt itt
A karácsonyt töltöttük itt a családommal. Sok helyen megfordultam már az országban, de ez az a hely, amit a "kifogástalan" jelzővel tudok illetni!
Tisztaság, kényelem, udvarias személyzet, minden igényt kielégítő wellness részleg és persze nem utolsó sorban kiváló ételek!
Biztosan visszatérünk!
Kiváló 2015. december 1.családjával járt itt
Csak egy éjszakát töltöttünk a szállodába. Gyönyörű junior lakosztàlyt foglaltam ami felülmúlta az elvárásomat. Egy valami volt ami nem nyerte el a tetszésemet, az pedig a kilátás volt. Az ablakból nem egy szép tájat láttam,hanem a falu házait. Minden más tökéletes volt. A személyzet udvarias,a tisztaság hibátlan,az ételek bő választékban,ízletesek voltak.
Mesés Shiraz Hotel Egerszalók - WellnessMesés Shiraz Hotel Egerszalók - WellnessMesés Shiraz Hotel Egerszalók - Wellness
Kiváló 2015. november 24.a párjával járt itt
Fantasztikus élmény volt! Minden évben vissza fogunk térni, nem is akarunk máshova menni. Gyönyörű az egész hotel, fantasztikus volt a szobánk, itt tényleg feltöltődik az ember. Kedves a személyzet, nagyon finomak az ételek. A wellness részleg csodálatos, a különböző fény és víz masszázsokkal.
Hihetetlen , hogy minden egyes apró részlet stimmel.
Köszönjük!
Kiváló 2015. október 30.a párjával járt itt
Kívül-belül impozáns, megkapó hangulatú szálloda. A legapróbb jegyekig egységes stílusban, színben készült, ami nekünk nagyon tetszett. Vacsoráik ízletesek, gazdagon fűszerezettek, ropogósak vagy omlósak, ahogy kell. Folyamatos a tálalás, az ételek ellenőrzése, az étkezés igazi gasztronómiai élmény.
Kiváló 2015. szeptember 2.a párjával járt itt
Csak jót tudok mondani. Itt minden szuper és jó, szobáktól a hangulaton át az ételekig:)Nagyon kedves mindenki, nem tudjuk megunni. Mindenkinek tudom ajánlani lelkiismeret furdalás nélkül. Nagyon hangulatos wellness rész, mindig fejlesztik. Vendégközpontú hely, tiszta, makulátlan.
Kiváló 2015. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
A nyári szünet lezárásaként 3 napot töltöttünk itt gyerekeinkkel . Gyönyörűen kialakított hotel,kifogástalan kiszolgálás. Kényelmes szoba,minden a helyén, elegendő tároló, kényelmes ágyak. Tágas , szép, tiszta wellnessrészleg. Igényes az udvar,hangulatos a belső udvar, kellemes hőmérsékletű az udvari medence is.
Kiváló 2015. augusztus 11.gyerekekkel járt itt
Három éve itt ünnepeltük a 25. házassági évfordulónkat és egy életre szóló emlékekkel távoztunk. Minden kifogástalan volt, figyelmes, udvarias kiszolgálás, remek konyha, autentikus berendezés, a legkisebb részlet is a "helyén volt". Az idén a fiammal és barátnőjével kiegészülve ugyan abban a szobában, ugyan olyan pazar élményekkel töltöttünk el három napot a csodálatos szállodában.
Mesés Shiraz Hotel Egerszalók - VendéglátásMesés Shiraz Hotel Egerszalók - SzobákMesés Shiraz Hotel Egerszalók - BelsőMesés Shiraz Hotel Egerszalók - Medence/kertMesés Shiraz Hotel Egerszalók - Medence/kertMesés Shiraz Hotel Egerszalók - Medence/kertMesés Shiraz Hotel Egerszalók - Belső
Kiváló 2015. július 23.barátokkal járt itt
Baráti társaságban töltöttünk egy hosszú hétvégét a szállodában. Mindennel meg voltunk elégedve. A szobák tiszták és kényelmesek,az ételek mind mennyiségben,mind minőségben kiválóak voltak. A személyzet segítőkész és udvarias volt. Bármikor visszamennénk. Emellett Eger közelsége a rengeteg látnivalójával csak emelt az elégedettségünkön. Mindenkinek csak ajánlani tudom.