Mesés Shiraz Hotel Egerszalók ★★★★

Mesés Shiraz Hotel EgerszalókMesés Shiraz Hotel Egerszalók
Mesés Shiraz Hotel EgerszalókMesés Shiraz Hotel Egerszalók

Mesés Shiraz Hotel Egerszalók bemutatkozása

Kedves Shiraz Érdeklődő!
A Mesés Shiraz Hotel orientális és mediterrán stílusjegyei, 51 szobával, 120 főre alkalmas konferencia központtal a Közel-Kelet és Észak-Afrika hangulatvilágát idézik. Szolgáltatásai a legendás „keleti kényelem” élvezetét nyújtják, egyedülállóan hazánkban, Egerszalókon.

Kék Laguna Wellness Apartmanok Egerszalók - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
Kék Laguna Wellness Apartmanok Egerszalók
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Mesés Shiraz Hotel Egerszalók vélemények

Kiváló 2019. február 20.gyerekekkel járt itt
2018 augusztusában jártunk a családommal a szállodában, 2 gyermekkel voltunk. A szoba tetszett nekünk, tágas volt, a tisztaság is megfelelő volt. A félpanziós étkezés rendkívül bőséges volt, mind a reggelinél és a vacsoránál is széles választék volt, és nagyon szépen, gusztusosan voltak az ételek tálalva.
Mesés Shiraz Hotel Egerszalók - SzobákMesés Shiraz Hotel Egerszalók - Medence/kertMesés Shiraz Hotel Egerszalók - WellnessMesés Shiraz Hotel Egerszalók - Medence/kert
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 90 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. október 23.a párjával járt itt
Bakancslistás hely volt, ahová végre sikerült eljutnunk a Párommal. Alig vártuk, hogy beléphessünk és elfoglalhassuk a szobánkat és felfedezhessük a Hotelt (amiről korábban mindenkitől csak jót hallottunk). A recepción kedvesek voltak velünk, útba igazítottak és elkezdődhetett a pihenés! A szobánkkal elégedettek voltunk, a földszinten helyezkedett el.
Mesés Shiraz Hotel Egerszalók - Külső képMesés Shiraz Hotel Egerszalók - BelsőMesés Shiraz Hotel Egerszalók - EgyébMesés Shiraz Hotel Egerszalók - BelsőMesés Shiraz Hotel Egerszalók - Külső képMesés Shiraz Hotel Egerszalók - Külső képMesés Shiraz Hotel Egerszalók - Medence/kertMesés Shiraz Hotel Egerszalók - Medence/kertMesés Shiraz Hotel Egerszalók - SzobákMesés Shiraz Hotel Egerszalók - WellnessMesés Shiraz Hotel Egerszalók - Külső képMesés Shiraz Hotel Egerszalók - Külső képMesés Shiraz Hotel Egerszalók - Szórakozás/SportMesés Shiraz Hotel Egerszalók - BelsőMesés Shiraz Hotel Egerszalók - Vendéglátás
Kiváló 2017. szeptember 12.a párjával járt itt
Karácsony után a nyári pihenésünk egy részét is ide tereztük, de nem csalódtunk! A kinti medence kiváló! , a viz hőmérséklete a bár kinálata, a személyzet nagyon kedves. Az ételek minősége és mennyisége is a csillagok számának megfelelő, bár most volt egy kis fennakadás reggel és este is az elfogyott ételek pótlásánál.
Egészen biztos visszatérünk!
Kiváló 2017. július 14.a párjával járt itt
Nyári pihenésül választottuk az egerszalóki Shiraz Hotelt, voucher-rel. Fő szempont a wellness volt, illetve az hogy ne kelljen nagyon messzire se mennünk (az ország másik végébe 5 órás utazással). Könnyen megközelíthető kocsival, a saját parkolója biztonságos és tágas. Becsekkolás gyorsan ment, az üdvözlő személyzet illedelmes és kedves volt.
Mesés Shiraz Hotel Egerszalók - Medence/kertMesés Shiraz Hotel Egerszalók - Külső képMesés Shiraz Hotel Egerszalók - Medence/kertMesés Shiraz Hotel Egerszalók - BelsőMesés Shiraz Hotel Egerszalók - VendéglátásMesés Shiraz Hotel Egerszalók - VendéglátásMesés Shiraz Hotel Egerszalók - VendéglátásMesés Shiraz Hotel Egerszalók - Vendéglátás
Kiváló 2017. június 20.a párjával járt itt
Régóta vágyódtunk már eljönni ide és nem csalódtunk! Sőt, le voltunk nyűgözve. A halk zene, a sejtelmes fények és a kellemes keleties füstölő illat, amely az egész hotelt belengi teljesen elvarázsolt. Előbb érkeztünk, de felajánlották, hogy a bőröndöt rakjuk le nyugodtan és már használhatjuk is a wellnesst, ha szeretnénk.
Kiváló 2017. április 11.a párjával járt itt
Párommal pihentünk itt. A szoba tágas, kényelmes. A wellness pihenésre van kialakítva. Jók a szauna szeánszok, a medencék. A nyitva tartás, lehetne kicsit hosszabb. Imádtuk a rusztikus folyosókat, a selytelmes világítást. Az ételek mennyisége, és minősége kiváló. A személyzet hozzáállása kedvessége, segítőkészsége nagyon tetszett.
Kiváló 2016. május 18.gyerekekkel járt itt
Minden nagyon jó volt és tökéletes hely a 100%-os kikapcsolódáshoz.
A személyzet kedves és segítőkész.
Bárkinek ajánlani tudom. Finomak az ételek. A wellnesben minden szolgáltatás elérhető.
Máskor is elmegyünk,ha lesz rá lehetőségünk.
2016. március 17.a párjával járt itt
Mivel a Bambara nálam a favorit és a Shiraz a testvér szállodája így az elvárásaim is azonosak voltak. Lehet, hogy ezért is volt a csalódás. Úgy távoztunk, hogy ezt is megnéztük, itt is voltunk, de biztos nem térünk vissza és nem ajánljuk, mert ár/érték arányban sem megfelelő. Egy pozitívum volt.
Kiváló 2016. március 3.a párjával járt itt
Összességében minden nagyon rendben volt, de amik kiemelkeően tetszettek, azok a szauna szeánszok. Örülök, hogy kipróbálhattam a kávés vagy éppen sörös szaunázást és ezért külön köszönet a szaunamesternek. Remek élményekkel gazdagodtam, és szívesen jövök vissza!
Kiváló 2016. január 5.gyerekekkel járt itt
A karácsonyt töltöttük itt a családommal. Sok helyen megfordultam már az országban, de ez az a hely, amit a "kifogástalan" jelzővel tudok illetni!
Tisztaság, kényelem, udvarias személyzet, minden igényt kielégítő wellness részleg és persze nem utolsó sorban kiváló ételek!
Biztosan visszatérünk!