Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók ★★★★

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók
3394 Egerszalók, Egerszalók, Forrás utca 4.

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók a térképen

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók értékelése:

1. helyezett az 58 egerszalóki szállás közül

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók - vélemények, kritkikák

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók vélemények

2017. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. február 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes környezetben 4 napot töltöttünk el párommal a hotelben. Sokat fürödtünk, a medencék vize kiváló hőmérséklettel rendelkeznek. A személyzet végtelenül udvarias és segítőkész. A gyerekeim is csatlakoztak hozzánk az utolsó 2 napban. Nagyon jól éreztük magunkat. A nagyi is jól érezte magát és ez egy feledhetetlen élmény mindenkinek.

Bizsu TOP fotófeltöltő
2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 16.
Legelőször a személyzet kedvességét, udvariasságát és segítőkészségét emelem ki, úgy a recepción, mint az étteremben, de különösen a takarítókét. Ez összességében 5* -t érdemel! Érkezéskor az erkély ajtót kellett javíttatnunk, mert nem lehetett kinyitni, mire visszaértünk a recepcióról a szobába, már ott találtuk a karbantartót, ez ám a gyorsaság!

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 8.
3 szuper napot töltöttünk el itt. Minden nagyon jó volt. Nagyon szép a szálloda, szuper, hogy ilyen hatalmas fűrdő tartozik hozzá. Maximálisan kipihentük magunka. Nagyon jó az ellátás, bőséges a svédasztal. Nagyon finom volt minden. A személyzet nagyon kedves és segítőkész. Nagyon ajánlom mindenkinek. Remélem hamarosan újra eljuthatunk ebbe a csodálatos szállodába.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hatalmas wellness részleg, remek szauna kert szeánszokkal. Szauna szeánszokra óriási az igény, ezért lehetnének gyakrabban, nagyon nehéz bejutni rá, mert nagyon sokan vannak. A recepció, a hall nagyon szép, a személyzet nagyon segítőkész és barátságos, külön kiemelném a szobalányokat/asszonyokat! A szobák elég tágasak, de nem ártana már egy kis felújítás, főleg a szőnyeg nagyon kopott!

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
A wellness részleg hatalmas, a szobák gyönyörűek, a sódomb is csodás. Valamiért rosszul aludtunk de ez lehet a mi problémánk mert más ágyhoz vagyunk szokva. . . széles választékú a svédasztalos étterem van! Egy wctől szokatlan hogy üvegajtaja van! Ez számunkra negatív volt! Ennél sokkal intimebb egy ilyen hely. Összességében tényleg nagyon jól éreztük magunkat!

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 23.
Az év elején töltöttünk néhány napot a szállodában, szuper hely, ez lett a kedvencünk. Mindennel elégedettek voltunk, a szoba nagy, kényelmes, a kilátás a sódombra gyönyörű, az étteremben hatalmas a választék, a wellness részleg pedig. . . próbálja ki aki még nem tette. :) Naponta több alkalommal voltak szauna szeánszok, ezt a téli hidegben különösen élveztük.

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 6.
A szálló szép, csendesek a szobák, a fürdőszobában bőven van hely a vizes fürdőruhák szárítására. Az ételek kifogástalanok! Első hely, hogy többféle fagylaltból lehet választani a vacsorák után. A fürdőben a medencék kint és bent is sok élményt nyújtanak, felnőttnek - gyereknek egyaránt. Kellemesek voltak az esti (külső) fürdőzések az esti nyitva tartásnak köszönhetően.

2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 27.
A szállodáról szinte csak jókat tudok írni. Magas minőségben hozza az elvárt színvonalat. Szolgálatkész személyzet, minden igényt kielégítő fürdőkomplexum, színvonalas ételek, ráadásul mindezt gyönyörű környezetben! A gyerekek imádták, nagyon jó, hogy este 10-ig lehet használni a fürdőt, óriási élmény este a meleg vízbe ülve nézni a naplementét, majd a kivilágított "sódombot"!

2016. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 13.
Családdal unokákkal jártam itt legutoljára, és nem csalódtam. Minden évben 2-3 alkalommal töltöm itt a hét végémet, és még nem csalódtam. Rend tisztaság, és nagyon barátságos személyzet. Az étterem minden kérést teljesít. A medencékben mindig mennek az élmény elemek. Szeretném, ha reggel korábban nyitna, hogy egy jó reggeli úszást is be lehessen iktatni.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 12.
Igényes, kiváló szolgáltatásokat nyújtó (drágább) hotel. A személyzet nagyon udvarias, figyelmes. A szobák gyönyörűek, tiszták. A fürdő minden igényt kielégít. Télen, nyáron csodás. Az étteremben rendkívüli választék, egészséges ételek fogadják a vendéget. A sódomb látványa magával ragadó. Nagyon tiszta levegő, túrázásra, sétálgatásra alkalmas környék.

Harmony Vendégház
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezménykártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Thermál Park Hotel
Egerszalók
4 nap/3 éjszaka 30.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
D&A Apartmanház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 9998,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.15-ig
Sweet-Life Wellnes Apartman
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 7.247,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőital bekészítéssel, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Borostyán Vendégház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.11-ig
Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 12.600 - 21.353,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Silver Club Hotel
Mátraszentimre
2 nap/1 éjszaka 8.350,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.06-ig
Aviátor Vendégház
2 nap/1 éjszaka 4.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.03.31-ig
4 Évszak Hegyihotel
Mátraháza
2 nap/1 éjszaka 8.049,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kuponokkal, szaunahasználattal, ingyenes szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.03.30-ig
Jázmin Vendégház
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2020.04.01-ig
Rózsapark Vendégház
Demjén
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.11-ig

Szállodák Egerszalók környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Kikelet 2=3
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

EgerszalókX