Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók ★★★★

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók
3394 Egerszalók, Egerszalók, Forrás utca 4.

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók a térképen

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók értékelése:

1. helyezett az 59 egerszalóki szállás közül

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók - vélemények, kritkikák

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók vélemények

assy24 TOP fotófeltöltő
2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 8.
Egy igazi és fantasztikus komplexus, csak vannak olyan részei amit nem fejeztek be (látszik a ronda betonos rész és több helyen lefestve sincs)! Kellemes hely mindenkinek csak ajánlani tudom, mi biztosan elmegyünk még néhányszor oda! Egyetlen negatívum talán az amit tapasztaltam, hogy a játékszoba zárva volt pedig mi szerettünk volna egyet biliárdozni, ez viszont jelentéktelen probléma, nem is jeleztük igényünket a portán sem!

Csilla TOP szállásértékelő
Csilla TOP egyébhely értékelő
2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egerszalókot már jól ismerjük,vendégeskedtünk már máskor is ott. Mindig arról álmodoztunk,hogy egyszer megszállunk ebben a csodálatos fekvésű komplexumban. Az álom valóra vált egy egészen jó árú utalvány megkaparintásával. A hotel fantasztikus,ráadásul belefutottunk egy országos szaunabajnokságba amit amúgy is imádunk. A csalódás sajnos a vacsoránál következett be.

2017. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. március 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállodában 4 napot töltöttünk el a párommal, és barátainkkal. A szoba kellemes,tiszta, pluszként kiemelném, hogy ebben a szállodában volt az első alkalom, hogy az éjszakák zajmentesek voltak, nyugodtan tudtunk pihenni. A bár részen kedves pincér, barátságos, mégsem tolakodó. A reggeli és vacsora pazar, rengeteg a választék, finom ételek!

2017. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. február 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes környezetben 4 napot töltöttünk el párommal a hotelben. Sokat fürödtünk, a medencék vize kiváló hőmérséklettel rendelkeznek. A személyzet végtelenül udvarias és segítőkész. A gyerekeim is csatlakoztak hozzánk az utolsó 2 napban. Nagyon jól éreztük magunkat. A nagyi is jól érezte magát és ez egy feledhetetlen élmény mindenkinek.

Bizsu TOP szállásértékelő
Bizsu TOP fotófeltöltő
2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 16.
Legelőször a személyzet kedvességét, udvariasságát és segítőkészségét emelem ki, úgy a recepción, mint az étteremben, de különösen a takarítókét. Ez összességében 5* -t érdemel! Érkezéskor az erkély ajtót kellett javíttatnunk, mert nem lehetett kinyitni, mire visszaértünk a recepcióról a szobába, már ott találtuk a karbantartót, ez ám a gyorsaság!

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 8.
3 szuper napot töltöttünk el itt. Minden nagyon jó volt. Nagyon szép a szálloda, szuper, hogy ilyen hatalmas fűrdő tartozik hozzá. Maximálisan kipihentük magunka. Nagyon jó az ellátás, bőséges a svédasztal. Nagyon finom volt minden. A személyzet nagyon kedves és segítőkész. Nagyon ajánlom mindenkinek. Remélem hamarosan újra eljuthatunk ebbe a csodálatos szállodába.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hatalmas wellness részleg, remek szauna kert szeánszokkal. Szauna szeánszokra óriási az igény, ezért lehetnének gyakrabban, nagyon nehéz bejutni rá, mert nagyon sokan vannak. A recepció, a hall nagyon szép, a személyzet nagyon segítőkész és barátságos, külön kiemelném a szobalányokat/asszonyokat! A szobák elég tágasak, de nem ártana már egy kis felújítás, főleg a szőnyeg nagyon kopott!

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
A wellness részleg hatalmas, a szobák gyönyörűek, a sódomb is csodás. Valamiért rosszul aludtunk de ez lehet a mi problémánk mert más ágyhoz vagyunk szokva. . . széles választékú a svédasztalos étterem van! Egy wctől szokatlan hogy üvegajtaja van! Ez számunkra negatív volt! Ennél sokkal intimebb egy ilyen hely. Összességében tényleg nagyon jól éreztük magunkat!

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 23.
Az év elején töltöttünk néhány napot a szállodában, szuper hely, ez lett a kedvencünk. Mindennel elégedettek voltunk, a szoba nagy, kényelmes, a kilátás a sódombra gyönyörű, az étteremben hatalmas a választék, a wellness részleg pedig. . . próbálja ki aki még nem tette. :) Naponta több alkalommal voltak szauna szeánszok, ezt a téli hidegben különösen élveztük.

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 6.
A szálló szép, csendesek a szobák, a fürdőszobában bőven van hely a vizes fürdőruhák szárítására. Az ételek kifogástalanok! Első hely, hogy többféle fagylaltból lehet választani a vacsorák után. A fürdőben a medencék kint és bent is sok élményt nyújtanak, felnőttnek - gyereknek egyaránt. Kellemesek voltak az esti (külső) fürdőzések az esti nyitva tartásnak köszönhetően.

Harmony Vendégház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, kedvezménykártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Thermál Park Hotel
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 20.800 - 28.050,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, játszótér és játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.25-ig
D&A Apartmanház
Egerszalók
6 nap/5 éj 10.500,-Ft/fő/éj: reggelivel, fürdőbelépővel, Barlanglakás belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel
Egerszalók
Akár 1 éjszaka 19.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Jázmin Vendégház
Érvényes: 2020.09.13-ig
Hotel Szeleta
Lillafüred
5 nap/4 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, ajándék fürdő- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
Érvényes: 2020.12.29-ig
Katka Vendégház
Szilvásvárad
Erika Vendégház
3 nap/2 éjszaka 4.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Halháza Vendégház
Sirok
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.07.01. - 2021.06.07.
Hotel Unicornis
2 nap/1 éjszaka 5.050 - 16.110,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, welness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.11.29-ig

Szállodák Egerszalók környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Hotel Villa Völgy Eger
Aurora Hotel Miskolctapolca
A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern...
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Kedvezményes hétköznapok (min. 2 éj)
Viszlát karantén! Helló Nyár! (min. 2 éj)

EgerszalókX