Pataki Cukrászda Érd

Pataki Cukrászda Érd
Pataki Cukrászda ÉrdPataki Cukrászda Érd
Pataki Cukrászda ÉrdPataki Cukrászda Érd

Garden Home Törökbálint - Pihenés áprilisban, májusban, júniusban, júliusban
Pihenés áprilisban, májusban, júniusban, júliusban
04.16-07.15.
Garden Home Törökbálint

Pataki Cukrászda Érd vélemények

Szörnyű 2016. szeptember 4.a párjával járt itt
Ma voltam először és utoljára ebben a cukrászdában!A minyon ehetetlen volt.Ilyen rosszat életemben nem ettem,az islerről ne is beszéljünk!A sajtos masni az finom volt .Na és ezért a borzalomért annyit fizettünk azt hittem nem jól hallok!!A kiszolgálás átlagos volt!Megnéztem a fagyikat is,de nem volt túl szép a látvány!
Gyenge 2016. április 4.a párjával járt itt
Már régen nem A PATAKI nagy betűvel. Jómagam rendszeres vendége voltam hosszú éveken át és még mindig bedőlök a névnek, hátha újra a régi, de sajnos mindig csalódással jövök el. . . Talán 1-2 süti még a finom kategória, de a fagyi sem és a kiszolgálás sem igazán felel meg annak a már már horrorisztikus magasságokba emelt árnak amit van képük elkérni!
Kiváló 2015. december 16.gyerekekkel járt itt
A Pataki cukrászdára a Budai Gourmet-n figyeltem fel, oda nem megy akárki kiállítani, ez eleve egy komoly szűrő. Kóstoltam is évről évre apró, ízletes kompozíciókat tőlük, de csak idén nyáron sikerült a helyszínen is megnézni őket. Meglepő volt, hogy a Gourmet fine dining desszertjei után mennyire fősodratú a hely első látásra.
Pataki Cukrászda Érd - Étel/italPataki Cukrászda Érd - Étel/italPataki Cukrászda Érd - Étel/italPataki Cukrászda Érd - BelsőPataki Cukrászda Érd - BelsőPataki Cukrászda Érd - Étel/italPataki Cukrászda Érd - Étel/italPataki Cukrászda Érd - Külső képPataki Cukrászda Érd - EgyébPataki Cukrászda Érd - Étel/italPataki Cukrászda Érd - Étel/italPataki Cukrászda Érd - Étel/italPataki Cukrászda Érd - Étel/italPataki Cukrászda Érd - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 74 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2015. november 23.a párjával járt itt
Vasárnapi ebédet követően kívántunk meg egy kis krémest. Útközben hazafelé az érdi Pataki cukrászda útba is esett. Ugyan a kritikákban gyakran olvasható, hogy a híres név ellenére a minőség valamelyest romlott. Mi először jártunk itt, de a választék,és a házi krémes elnyerte tetszésünk.
2071
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 680 városban járt márFelfedező - 2228 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42606 feltöltött kép
Kiváló 2015. november 9.családjával járt itt
Olvasom, hogy mások szemében romlott a hely színvonala. Én nem vettem észre. Nekem ugyanolyan jó volt most is, mint a korábbi években. Még mindig az a kategória, amiért Budapestről érdemes kiugrani ide. Én szeretem a kelyheket is, bár sajnálom, hogy mindig autóval vagyok ott, így az alkoholos kínálat még felfedezetlen számomra.
Gyenge 2015. október 27.a párjával járt itt
A név maradt, a színvonal romlott. . . Több éve járok erre a helyre, de úgy tűnik, az idei volt az utolsó. A híres cukrászda ma már csak emlék, a sütemények és a fagylaltok minősége folyamatosan romlik, természetesen az árak viszont emelkednek.
Átlagos 2015. augusztus 21.családjával járt itt
A Pataki cukrászdát nem kell bemutatni a környéken élőknek. Mindig is a magas színvonalú cukrászati termékeket képviselte. Konkurenciáját magasan felülmúlta hosszú éveken keresztül. A szülinapi és egyéb eseményeink tortáit minden esetben náluk vettük az ára ellenére, ugyanis tudtuk, hogy kimagaslóan jó minőséget képviselnek.