Csülök Csárda Esztergom

csárda, étterem
Csülök Csárda Esztergom
Csülök Csárda EsztergomCsülök Csárda Esztergom
Csülök Csárda EsztergomCsülök Csárda Esztergom

Bazilika alatti Panzió Esztergom - Esztergomi romantika félpanzióval a csillagok alatt
Esztergomi romantika félpanzióval a csillagok alatt
Bazilika alatti Panzió Esztergom
Portobello Hotel Esztergom - Wellness pihenés félpanzióval
Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Csülök Csárda Esztergom vélemények

Kiváló 2017. augusztus 27.egyedül járt itt
Nagyon hangulatos hely,finomak az ételek és bőségesek!!!
Nagyon udvarias és figyelmes kiszolgálás!!!
Kiváló 2017. április 29.a párjával járt itt
Finom ételek, vicces személyzet, jó hangulat, remek kiszolgálás.Az adagok bőségesek, ár-érték arány megfelő. :)
Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki szereti a magyar konyha ízeit.
Kiváló 2017. április 22.a párjával járt itt
Mindennel meg voltunk elégedve,kedves,humoros pincérek,nagyon finom étel. Viszont a kenyér lehetne frissebb,,vagy lehet pont én fogtam ki a nem friss kenyeret. . /Ha van kijelölt dohányzóhely,akkor a helyieknek/városi/ miért szabad mégis a teraszon az étkező vendégek közt dohányozni? Ez zavart!
Kiváló 2017. február 24.gyerekekkel járt itt
Igen csábítónak tünt az étterem étlapján feltüntetett sok-sok különlegesen elkészített csülök-fogás. Mindnyájan csülköt ettünk ilyen-olyan módon, egészben, feldarabolva, erdélyi rakottasként. Rendkívül finomak voltak, de a mennyiség az kifogott rajtunk. A maradékokat becsomagoltattuk, mert egyikünk bendője sem tudott megbírkózni a bőséges adagokkal.
Kiváló 2016. december 16.barátokkal járt itt
Esztergomi kirándulásunk alkalmával néztük ki a Csülök Csárda Éttermet, hogy ott fogunk ebédelni. Pont időben érkeztünk,a felszolgáló PINCÉR illedelmesen be invitált a légkondival ellátott, belső helységbe, mivel kint tombolt a hőség. A légkör és az Étterem berendezése azonnal elnyerte a tetszésünket, mely nagyon jó benyomást keltett bennünk.
Csülök Csárda Esztergom - Egyéb
Kiváló 2016. október 8.barátokkal járt itt
Mindent megkaptunk, amit egy étteremtől vártunk, de ahhoz képest, hogy az árak nincsenek nagyon elszállva, kifejezetten nagy a tisztaság és figyelmes a személyzet. Pillanatok alatt felvették a rendelést, nem hibáztak semmiben. A mellékesben a standard folyékony szappanon és kéztörlőn kívül fertőtlenítő és fogkefe automata is várt (*), de van pelenkázó asztal is a női szekcióban.
Csülök Csárda Esztergom - Étel/italCsülök Csárda Esztergom - Étel/italCsülök Csárda Esztergom - Étel/italCsülök Csárda Esztergom - Étel/ital
Kiváló 2016. október 6.a párjával járt itt
2016. októberben, a párommal jártam itt. Péntek este volt, vacsoraidő. A teraszon ültünk le. A felszolgálás gyors és barátságos volt. Az étel is, ital is gyorsan megérkezett az asztalunkhoz. Kétszemélyes tepsis csülköt ettünk: isteni finom volt. Mást már nem is bírtunk enni. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Kiváló 2015. augusztus 17.a párjával járt itt
Hétfőn este érkeztünk, vacsora időben. A teraszon foglaltunk helyet. A felszolgáló késlekedés nélkül hozta az étlapokat, és felvette az italokat, amik hamar meg is érkeztek. Minden étel, amit fogyasztottunk, a desszertet is beleértve, nagyon ízletes volt. A kiszolgálás udvarias és gyors volt.
Kiváló 2015. április 8., kollégákkal járt itt
Kollégákkal jártam több alkalommal is a Csülök csárdában, ahonnan mindig úgy távoztunk, hogy a legközelebb is ezt a csárdát fogjuk választani. Mind az ételekkel, mind a kiszolgálással nagyon elégedettek voltunk. Az ételek ízletesek, a pincérek figyelmesek, minden apró jelzést észrevettek és magas szinvonalon szolgáltak ki.
Kiváló 2014. szeptember 24.barátokkal járt itt
Ha olyan vendégünk van aki nem járt még a városban, természetesen megmutatjuk neki a Bazilikát kívül-belül, megnézzük a Várat és lesétálunk a "Macskalépcsőn" a Dzsámihoz. Városnézés után pedig a legjobb program egy ebéd, vagy vacsora a "Csülökben". Finom ételek, bőséges adagok, udvarias és profi kiszolgálás, hangulatos környezet - még sosem csalódtunk benne.
Csülök Csárda Esztergom - Étel/ital