Mediterraneo Vendégfogadó Esztergom

4,3
a 69 esztergomi étterem közül
étterem, szálláshely étterme, vendéglő, halétterem
Mediterraneo Vendégfogadó Esztergom
Mediterraneo Vendégfogadó EsztergomMediterraneo Vendégfogadó Esztergom
Mediterraneo Vendégfogadó EsztergomMediterraneo Vendégfogadó Esztergom

Mediterraneo Vendégfogadó Esztergom bemutatkozása

Étlapunkon a hagyományos népi ételektől kezdve a mai modern táplálkozás igényeit kielégítő ételekig mindent megtalál. Vendéglőnk az a'la carte kiszolgálás mellett felkészült csoportok fogadására is. Ha rafináltabb, különlegesebb étkekre vágyik, akkor is jó helyen jár: étlapunkat böngészve egészen biztosan talál olyan ínyencségeket, amelyeket máshol nem.

Bazilika alatti Panzió Esztergom - Esztergomi romantika félpanzióval a csillagok alatt
Esztergomi romantika félpanzióval a csillagok alatt
Bazilika alatti Panzió Esztergom
Portobello Hotel Esztergom - Wellness pihenés félpanzióval
Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Mediterraneo Vendégfogadó Esztergom vélemények

Kiváló 2014. július 1., csoporttal járt itt
Véletlenszerűen választottuk a netről, esztergomban voltunk és megéheztünk.
Telt ház volt,de kb 5 perc alatt asztalt varázsoltak,még le sem ültünk és már jött a pincér.
Az átlagos éttermi kiszolgáláshoz voltunk szokva,így nagyon meglepett minket hogy a rendeléstől számítva 10-15 perc alatt megkaptuk az ételünket. Gyönyörű,ízléses és nagyon finom volt. Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Kiváló 2014. június 26.a párjával járt itt
Többször jártunk már itt,az étel ízletes,dekoratív,friss,a kiszolgálás udvarias,odafigyelnek a vendégekre. Csak ajánlani tudjuk. Az ár is megfizethető. Először kb. 2 éve látogattunk ide,egy jó ebéd volt a szülinapi ajándékom. Nem cslódtunk. Bőséges volt az étel,a felszolgálók figyelmesek,visszafogottak,körültekintőek voltak. Máskor is elmegyünk ide.
Kiváló 2014. június 25.a párjával járt itt
Gyakori, visszatérő vendégek vagyunk, mindig finom, friss ételeket kapunk. Az ételek idény szerint változnak! A mennyiség bőséges, a kiszolgálás gyors, udvarias! A hangulat kellemes, családias, a környezet is szép! Csak ajánlani tudjuk!!! :)
Kiváló 2014. június 24.családjával járt itt
Helybeliek ajánlásával kerestük fel az éttermet. Családi körben töltöttünk el itt egy kellemes délutánt. Ízletes ételek sorát fogyaszthattuk el, udvarias kiszolgálás mellett. Kedvesek és figyelmesek voltak a felszolgálók mindvégig. Mindezek mellé egy hangulatos környezet is társult.
Kiváló 2014. június 24.a párjával járt itt
Minden alkalommal osztályon felüli kiszolgálásban részesültünk.Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Mediterraneo Vendégfogadó Esztergom - Étel/ital
2014. június 5.a párjával járt itt
VAcsorázásunk alkalmával kedves, kiszolgáláősban volt részünk, az étel időben megérkezett, finom volt, szépen tálalva. Kedves személyzet fogadott minket. Nagyon hangulatos hely, egy esti romantikus vacsorára kiválló. Tudom ajánlani mindenkinek aki el szeretné vinni kedvesét ezzel egy szép estét nyujtani neki. Azt gondolom, elégedet lesz az éteremmel mindenki.
2014. május 20.gyerekekkel járt itt
Többször voltunk vendégei ennek a kedves étteremnek. Mindig elégedetten távoztunk. Igazi MEDITERRANEO! Az ételek minősége kitűnő,a pincérek gyorsak és figyelmesek. Hangulatos maga az étterem,bár kicsit zsúfoltnak találjuk. A teraszról gyönyörű a kilátás,de az egész étterem elhelyezkedése,megközelíthetősége tökéletes.
2014. április 11., kollégákkal járt itt
Kipróbáltam az éttermet,mert nagyon sok jót hallottam róla. Mediterraneo magvas csirkemellet rendeltem feta sajtos jégsalátával. Sajnos a feta sajtot nem találtam a tányéromon és a jégsalátát lollo salátával helyettesítették a megkérdezésem nélkül. Egyébként finom volt az étel. Ami még negatívum volt,hogy nagyon kevés a hely az asztalok között. Kicsit csalódott vagyok. . .
Kiváló 2014. február 15.családjával járt itt
Néha meglátogatjuk családdal, barátokkal, de szivesen viszunk ide kulfoldi vendégeket is, mert eddig még nem csalódtunk. Nemzetkozi modern konyha, kulonosen gyors és nagyon segítokész személyzet. Az étlap amilyen rovid, olyan változatos. Nagy adagok. Nem csodálkozhatunk, hogy télen-nyáron teltház van, unnepnapokon és este érdemes elore foglalni.
Kiváló 2014. január 7.barátokkal járt itt
Viszonylag gyakran járunk az étterembe, tényleg nem csalódtunk még soha. Az ételek finomak, bőségesek, fantáziadúsak. Ki nem állhatom azokat az éttermeket, ahol még mindig azt hiszik, hogy a rántott hús a favorit... A ragulevesek nagyon finomak. A kiszolgálás figyelmes, hozzáértő. Csak ajánlani tudom azoknak, akik erre járnak!
Mediterraneo Vendégfogadó Esztergom a térképen
2500 EsztergomPrímás sziget Helischer út 2.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • akadálymentes • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi, vegetáriánus, Vegyes