Mediterraneo Vendégfogadó Esztergom

4,3
a 69 esztergomi étterem közül
étterem, szálláshely étterme, vendéglő, halétterem
Mediterraneo Vendégfogadó Esztergom
Mediterraneo Vendégfogadó EsztergomMediterraneo Vendégfogadó Esztergom
Mediterraneo Vendégfogadó EsztergomMediterraneo Vendégfogadó Esztergom

Mediterraneo Vendégfogadó Esztergom bemutatkozása

Étlapunkon a hagyományos népi ételektől kezdve a mai modern táplálkozás igényeit kielégítő ételekig mindent megtalál. Vendéglőnk az a'la carte kiszolgálás mellett felkészült csoportok fogadására is. Ha rafináltabb, különlegesebb étkekre vágyik, akkor is jó helyen jár: étlapunkat böngészve egészen biztosan talál olyan ínyencségeket, amelyeket máshol nem.

Bazilika alatti Panzió Esztergom - Esztergomi romantika félpanzióval a csillagok alatt
Esztergomi romantika félpanzióval a csillagok alatt
Bazilika alatti Panzió Esztergom

Mediterraneo Vendégfogadó Esztergom vélemények

Kiváló 2016. február 15.a párjával járt itt
Kellemes étterem, talán a legjobb a környéken! Szívesen járunk vissza. Az egyetlen negatívum, hogy egy kicsit túlzsúfolt, sok az asztal, viszont teltház esetében sem kell sokat várni az ételekre. Mindenképpen ajánlom mindenkinek, nagyon ízletesek az ételek és mindig van változó napi ajánlat.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. október 27.a párjával járt itt
Egy Duna-kanyari kirándulás alkalmával ebédeltünk az étteremben. Az étterem kellemes, tiszta, hangulatos. A pincérek kedvesek, gyorsak. Az ételek nagyon nagy adagok, különlegesen szépen tálalva, kitűnő az ízvilága, megfizethető áron. Nem tudtuk, miért kérdezik meg felnőttöl, egész adagot kérünk-e? Mert olyan nagy adag az egész.
Kiváló 2015. szeptember 9.gyerekekkel járt itt
Több étteremben is voltunk már Esztergomban, de a Mediterraneo marad a kedvenc.A felső szinten ültünk,csodás a dunai panoráma.
A kiszolgálás gyors és kedves, az ételek finomak és kiadósak,a tálalás is szuper, kiemelném a lazacot banánlevélben sütve.A parkolással nem volt gond,az étterem patkolójában volt hely.
Kiváló 2015. április 8., üzleti partnerrel járt itt
Visszatérő vendégek vagyunk!
A vállaltunkhoz gyakran jönnek külföldi vendégek, és minden alkalommal a Mediterraneo Vendégfogadóba invitáljuk őket !
Az ételek nagyon finomak és bőségesek ! A kiszolgálás mindig nagyon kedves és gyors !
A vendéglő nagyon hangulatos és tiszta !
Nagyon szépen köszönünk mindent !
Még biztos visszatérünk!
Kiváló 2015. március 3.a párjával járt itt
Visszatérő vendégek vagyunk az étteremben. Mindig gyors és udvarias a kiszolgálás. Az ételválaszték megfelelő, ár-értékarányban is kielégítő. Az ételek ízletesek és bőségesek. A tálalás étvágykeltő. Kellemes légkör jellemzi a Mediterraneot. Gyerekmenüvel gondolnak a kisebbekre és több ételből is lehet 'zóna' adagot kérni, amennyiben a vendég úgy kívánja.
Mediterraneo Vendégfogadó Esztergom - Étel/ital
Kiváló 2014. szeptember 7.a párjával járt itt
Tiszta, kellemes környezet, halk, de hangulatos gitárzene. Gyors kiszolgálás, igényes berendezés. Finoman elkészített ételek, igazi kulinális élvezet volt számunkra. Minden alapanyag az volt, amire számítottunk! A sivár, piszkos lepukkant főtéren sétálva, üde színfolt volt ide betérni. Nagyon megfogó az étterem hangulata. A parkolás kicsit macerás, de megéri.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. augusztus 25.a párjával járt itt
Ízléses étterem, nagyon tiszta (pl a mosdó tisztaságától el voltam ájulva, talán még nem is voltam ennyire tiszta éttermi mosdóban). A levesek: húsleves gazdagon (párom választása) és a főszakács kedvence (én fogyasztottam) nagyon ízletesek voltak. A főételek, viszont semmi kulináris élvezetet nem nyújtottak, sőt. . .
Kiváló 2014. augusztus 11.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó helyen van az étterem, csodás a kilátás. Ahogy beléptünk, azonnal megfogott a hangulata, nagyon tetszett a berendezése, az elrendezése. Alig kellett asztalra várnunk, pedig tele voltak, de rögtön fogadtak minket, és kedvesek voltak. A kiszolgálás gyors volt, semmi fennakadás nem volt. A z ételek minősége és mennyisége is kiváló volt.
Gyenge 2014. július 13.a párjával járt itt
Esztergomi szállásunkon ajánlották. Megérkezésünkkor rögtön tegeztek és kellemetlenül a hölgytől vették volna fel a rendelést. A teraszra invitáltak minket ahol nem ülhettünk le az általunk kiválasztott 3 fős asztalhoz, mert csak ketten voltunk. Az étel minőségét tekintve, nem voltunk elájulva feleslegesen óriási adagot kaptunk, semmi extra, magyar ételek több fűszerrel.
Kiváló 2014. július 13.a párjával járt itt
Először is : HIBÁTLAN! Az étterem nagyon jó helyen van, sokadik alkalommal jártam ott. Az ételek közül eddig bármit választottunk, tökéletesek voltak. Mennyiségben . . és ízben, tálalásban nem lehet belekötni a legnagyobb rosszindulattal sem. RENGETEG pincér futkos, pillanatokon belül megérkeznek, voltam már hétköznapon és szombaton is.
Mediterraneo Vendégfogadó Esztergom a térképen
2500 EsztergomPrímás sziget Helischer út 2.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • akadálymentes • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi, vegetáriánus, Vegyes