Mediterraneo Vendégfogadó Esztergom

4,3
a 69 esztergomi étterem közül
étterem, szálláshely étterme, vendéglő, halétterem
Mediterraneo Vendégfogadó Esztergom
Mediterraneo Vendégfogadó EsztergomMediterraneo Vendégfogadó Esztergom
Mediterraneo Vendégfogadó EsztergomMediterraneo Vendégfogadó Esztergom

Mediterraneo Vendégfogadó Esztergom bemutatkozása

Étlapunkon a hagyományos népi ételektől kezdve a mai modern táplálkozás igényeit kielégítő ételekig mindent megtalál. Vendéglőnk az a'la carte kiszolgálás mellett felkészült csoportok fogadására is. Ha rafináltabb, különlegesebb étkekre vágyik, akkor is jó helyen jár: étlapunkat böngészve egészen biztosan talál olyan ínyencségeket, amelyeket máshol nem.

Bazilika alatti Panzió Esztergom - Felhőtlen kikapcsolódás teljes ellátással a Next étteremben!
Felhőtlen kikapcsolódás teljes ellátással a Next étteremben!
Bazilika alatti Panzió Esztergom
124.844 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Mediterraneo Vendégfogadó Esztergom vélemények

Kiváló 2017. február 24.gyerekekkel járt itt
Megérkezésünkkor teljes teltház volt az étteremben, de az előzékeny és rugalmas pincérek pillanatokon belül szorítottak mind az ötünknek helyet az étterem teraszán. A kiszolgálás gyors és udvarias, a kiválasztott étkek bőségesek és finomak voltak.
Kiváló 2016. október 25.a párjával járt itt
Kellemes Vendégfogadó! A Pincérek értik a szakmájukat, nem tolakodóan, de mindig jelen vannak. Rugalmasan kezelik a Vendég érdekében az ételek "össze válogatását". Figyelembe veszik a kéréseket. Az adagok Nagyok, és ízletesek. A kilátás jó, és a terasz (nyári időszakban) pompás lehet.
2016. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
Mi a családdal az étteremben jártunk
Segítőkész barátságos kedves pincérünk volt
Az étel hihetetlenül finom az adagokkal sem fukarkodnak
Talán (van akinek) nem a legolcsóbb de szerintem korrekt áron minőségi ételt és kiszolgálást kaptunk
Én csak ajánlani tudom
Kiváló 2016. augusztus 24.barátokkal járt itt
Egy párszor voltunk már itt vendégek. Rendszerint itt ünnepeljük a házassági évfordulónkat a párommal. Márton napkor is ide jövünk. Más hely szóba sem jöhet. A tulaj "öreg" motoros a vendéglátásban. Ez minden szempontból meg is látszik. A személyzet nagyon érti a dolgát. Én, ha elmegyek étterembe szeretem szó szerint vendégnek érezni magam, minden pillanatban.
Kiváló 2016. augusztus 14.családjával járt itt
Feleségemmel és lányommal vacsoráztunk ott, többször is! Megfogott bennünket a hely hangulata ,az ételek minősége és nem utolsó sorban a felszolgálók udvariassága,kedvessége!Nagyon szépen köszönjük a családias fogadtatást!További sok vendéget és barátias légkört kívánok az összes munkatársuknak!
Kiváló 2016. augusztus 9.a párjával járt itt
A cím nem véletlen. Mint többször kifejtettem, vannak etető helyek, és vannak vendéglátó helyek. Ez utóbbihoz volt ma szerencsénk. Esztergomi látogatásunk alkalmával kihasználtuk, hogy az Ittjartam. hu. nagy családjához tartozunk, és a korábban itt jártak véleménye alapján választottunk éttermet. Jól tettük.
Kiváló 2016. július 20.a párjával járt itt
Kedves, jól képzett pincérek, gyors kiszolgálás, remek ételek, hangulatos környezet. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Azért választottuk ezt az éttermet, mert nagyon jó véleményeket olvastunk róla. Eredetileg úgy terveztük, hogy csak egyszer ebédelünk ott, de a finom ételek és a hangulat megfogott minket.
Kiváló 2016. július 17.gyerekekkel járt itt
Az esős időjárás ellenére ahogy megérkeztünk az étterembe,amit már kinéztünk előre ,hogy kipróbáljuk,majdnem nem sikerült bejutnunk. A kinti,benti fedett rész fullon,mégis a tulajdonos nagyon kedvesen megkérdezte Van e foglalt asztalunk? Nem volt . Felírták telefonszámunkat és mire sétálgattunk egy kicsit,már indulhattuk vissza meg volt terítve.
Mediterraneo Vendégfogadó Esztergom - Étel/italMediterraneo Vendégfogadó Esztergom - Étel/italMediterraneo Vendégfogadó Esztergom - Étel/ital
Kiváló 2016. június 12.a párjával járt itt
Második randevún leptek meg itt egy fantasztikus ebéddel. A hely maga csodálatos, gyerekbarát. A pincérek mindekire figyelnek. Babakocsit cipelnek, helyet rendeznek s mindezt zavartalanul. A kiszolgálás gyors, figyelmes. Az étlapon a választék bőséges és igényes. Az ételek időben melegen érkeztek. Ízletesek voltak. Mosdók szépek és tiszták. Kerthelység nagyon szép és hangulatos.
Kiváló 2016. március 28. járt itt
Kirándulás után vetődtünk erre a helyre, de nem bántuk meg. Laktató, ízletes volt az étel. Nem maradtunk éhesek. Nem volt telt ház, nem kellett sokat várni az ételre. Kiültünk a teraszra, sokkal jobban esett az étel kint a jó időben. Könnyen megközelíthető az étterem. Az árak sem vészesek.
Mediterraneo Vendégfogadó Esztergom a térképen
2500 EsztergomPrímás sziget Helischer út 2.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • akadálymentes • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi, vegetáriánus, Vegyes