Hotel Bellevue Esztergom ★★★

Három csillagos szálloda
Hotel Bellevue EsztergomHotel Bellevue Esztergom
Hotel Bellevue EsztergomHotel Bellevue Esztergom

Hotel Bellevue Esztergom bemutatkozása

A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a Duna-Ipoly Nemzeti Park határán található, csodálatos kilátást nyújtva a Dunakanyarra.

A Hotel Bellevue legnépszerűbb csomagjai

Hotel Bellevue Esztergom - Tavaszi előfoglalási akció (min. 2 éj)
Hotel Bellevue Esztergom - Pünkösd (min. 2 éj)
Hotel Bellevue Esztergom - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Hotel Bellevue Esztergom - Dunai Élmény (min. 2 éj)
Dunai Élmény
2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

Kiváló 2018. augusztus 31.gyerekekkel járt itt
6 hónapos babával töltöttünk el 3 éjszakát. Szuperül éreztük magunkat a személyzet nagyon kedves mosolygós. Ételek nagyon finomak és bőséges választék van. A szálloda nagyon szép igényes gyönyörű helyen van. Wellnesben is pont elég medence van. A tisztaság hagy némi kivetni valót de ezt leszámitva mindennel elégedettek voltunk. Biztos visszatérünk még
Kiváló 2018. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
Kellemes és nyugodt 2 éjszakát töltöttünk a Hotelben. A szobák tiszták, nagyon kényelmes matracokkal vannak felszerelve (nincs kifeküdve). A személyzet figyelmes és udvarias, a wellness kiváló. A konyha sokoldalú, minden étrend számára kielégítő. Csak ajánlani tudom!
Kiváló 2018. augusztus 25.a párjával járt itt
Kevés volt a reklámanyag (kirándulási lehetőségek a környéken, menetrendek, látnivalók).
Napfény terasz kihasználatlan (nem üzemelt), pedig kiváló adottságokkal rendelkezik, remek panoráma, jó levegő, hangulatos lenne, főleg az esti órákban.
Összességében remek hely, szép környezetben, nagyszerű wellness szolgáltatásokkal és étteremmel.
Kiváló 2018. augusztus 22.a párjával járt itt
Július első hétvégéjét töltöttük itt férjemmel. A szobánk tiszta volt,a személyzet kedves. Az étterem hangulatos. Az ételek kifogástalanok,a választék bőséges. A wellness szép,minden igényt kielégít,a víz hőfoka kellemes,nem hideg. Sajnos az időjárás miatt a kinti medencét és a hatalmas napozóteraszt nem tudtuk kihasználni.
Kiváló 2018. augusztus 11.barátokkal járt itt
Párommal már 6-dik alkalommal voltunk a szállodában,családdal és barátokkal is !!! Nekünk nagyon tetszik ,mind a Welnes a kiszolgálás ,ételek a környezet csodálatos !!!
A kinti medence az nagyon jó ötlet volt ,nagyon élveztük ! Mindenkinek tudom ajánlani aki igazi kikapcsolódásra vágyik ! Mi biztos ,hogy megyünk még !
Kiváló 2018. augusztus 4.barátokkal járt itt
Nagyon remek napokat töltöttünk,augusztusban a barátiházaspárral! Igazán jól éreztük magunkat, ezen a mesés erdi csöndes környezetben. Nagyon finomak,voltak az ételek és kedves volt a kiszolgálás! Bőséges volt a választék! Nagyon jó szívvel tudom bárkinek ajánlani,szerintem máskor is fogunk menni,Nagyon köszönjük az élményt.
Kiváló 2018. augusztus 2.családjával járt itt
2018 júliusában voltunk lányommal a Bellevue szállodában. Szlovákiábol jottunk, de a szálloda konnyen megkozelítheto autoval és autobusszal is. Ugyesen megtaláltuk. Parkolási lehetoség van . Mi a búbánat volgyébe felejteni és feltoltodni jottunk . Féltunk tole, hogy teltház lesz és tele lesz " nyuzsgo" emberekkel és nem tudunk majd pihenni, de pozitívan csalódtunk.
Hotel Bellevue Esztergom - BelsőHotel Bellevue Esztergom - KörnyékHotel Bellevue Esztergom - Környék
Kiváló 2018. július 28.a párjával járt itt
Visszatérő vendégek vagyunk , nagyon jól érezzük magunkat az étteremben az ételek nagyon finomak és az ízek nagyon jók lettek!Semmi gond nincs, a pincérek meg vannak dicsérve!A szobákkal sincs gond!Máskor is visszatérünk!!!
Kiváló 2018. július 18.gyerekekkel járt itt
A szálloda, nagyon szép és nyugodt környezetben fekszik. A szobák szépek és tágasak. Az alkalmazottak segítőkészek.
Amivel kevésbé voltunk elégedettek, az az étkezéseknél a kínálat, viszonylag kevés volt, de finomak az ételek.
Minden mással tökéletesen elégedettek voltunk.
Kiváló 2018. július 17.gyerekekkel járt itt
A szálloda festői környezetben helyezkedik el, távol a város zajától. A szoba tágas, szép, a személyzet kedves. A vacsoránál lehetne kicsit bővebb a választék, viszont az ételek finomak voltak, külön tetszett, hogy volt fagyi is.
Hotel Bellevue Esztergom a térképen
2500 EsztergomŐrtorony u. 49.
1900
• szauna • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • finnszauna • gyerekmedence • sodrómedence • bioszauna • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 40 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 6 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 4 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár
Wellness Hotel Szindbád