Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

Kiváló 2024. április 12. 10:04a párjával járt itt
Nagyon tetszett Zalakaros, a környék a fürdő a látnivalók szóval minden ! A Freya Hotelben most voltunk előszőr, de nagyon tetszett minden benne. A szobák tágasak, jól felszereltek voltak. ill. a fürdőkádban elkelt volna egy csúszásgátló, az ilyen nem teljesen fiatal és mozgékony vendégeknek.
2024. április 12. 9:01a párjával járt itt
Összességében jól éreztük magunkat, de elsősorban gyerekes családoknak ajánlanám, mert vékonyak a falak, és a gyereksírás-visítás elég zavaró volt korán reggel. A wellness részen nagyon ritkán és rövid időre voltak bekapcsolva az élményelemek, pedig sokan voltunk. 5 percig üzemelt egy-egy elem, addig a többi nem igazán.
Kiváló 2024. április 12. 8:49barátokkal járt itt
Minden nagyon jó volt!
Az étel nagyon sokféle és változatos, nagyon finomak és frissek!
Személyzetek átlagon felülieik, kedvesek!
Szállás tiszta, tiszta a wellnes és nagyon kellemes!
Mindig ide szeretnék járni ez lett a kedvenc helyünk!
Reméljük, hogy lesz, árben kedvezőbb legközelebbi foglalásunkort!
Kiváló 2024. április 12. 8:34barátokkal járt itt
Szuper jó kávékat ihatsz itt! Finom szendviccsel vagy süteménnyel! Kényelmes, barátságos környezetben!
Kiváló 2024. április 12. 5:20a párjával járt itt
Többször voltunk már az étteremben a párommal és minden alkalommal nagyon finom volt az étel. A koktélok fantasztikusak. Nagyon kedves mindenki és nagyon hangulatos a hely.
Trattoria Cardinale Étterem & Pizzéria, SzentendreTrattoria Cardinale Étterem & Pizzéria, Szentendre
Érdekes 2024. április 11. 23:33egyedül járt itt
Amikor nézelődtem Kiskunhalas látványosságai okán, megpillantottam ezt a helyre kis templomot, na nem egy műemlék, de azért mégis. . . az ilyeneket érdemes megnézni. Telefon. letárgyal, plébánia hivatalában várnak, atya is ott sertepertél, én illendően felfedem kilétemet, hát én lennék az. . .
Kiskunhalasi Jézus Szíve templom, KiskunhalasKiskunhalasi Jézus Szíve templom, KiskunhalasKiskunhalasi Jézus Szíve templom, KiskunhalasKiskunhalasi Jézus Szíve templom, KiskunhalasKiskunhalasi Jézus Szíve templom, KiskunhalasKiskunhalasi Jézus Szíve templom, KiskunhalasKiskunhalasi Jézus Szíve templom, KiskunhalasKiskunhalasi Jézus Szíve templom, KiskunhalasKiskunhalasi Jézus Szíve templom, KiskunhalasKiskunhalasi Jézus Szíve templom, KiskunhalasKiskunhalasi Jézus Szíve templom, KiskunhalasKiskunhalasi Jézus Szíve templom, KiskunhalasKiskunhalasi Jézus Szíve templom, KiskunhalasKiskunhalasi Jézus Szíve templom, KiskunhalasKiskunhalasi Jézus Szíve templom, KiskunhalasKiskunhalasi Jézus Szíve templom, KiskunhalasKiskunhalasi Jézus Szíve templom, KiskunhalasKiskunhalasi Jézus Szíve templom, KiskunhalasKiskunhalasi Jézus Szíve templom, Kiskunhalas
Átlagos 2024. április 11. 23:18egyedül járt itt
Az ország jelentős részén elbontották, lerombolták vagy szobor-skanzenbe száműzték a szocialista korszak köztéri maradványait, érdekes, hogy ez a hatalmas "Három tavasz emlékmű" itt meg megmaradt. A korszak- és rendszerváltások az előző kurzus isteneit mindig sürgősen elpucolják, hogy ideológiailag ne lehessen belekapaszkodni.
Hírnök, KiskunhalasHírnök, KiskunhalasHírnök, KiskunhalasHírnök, KiskunhalasHírnök, KiskunhalasHírnök, KiskunhalasHírnök, KiskunhalasHírnök, KiskunhalasHírnök, Kiskunhalas
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 62 városban járt márFelfedező - 76 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1056 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2024. április 11. 21:55barátokkal járt itt
Nem először jártunk itt büszke, szép tulipánokat szedni, mindig így április 10-15. között. Volt, hogy ebben az időben még csak viszonylag kevés kinyílott virágot találtunk, mert hűvös volt a tavaszelő. Most viszont előre tudhattuk, hogy éppen az ellenkezőjére számíthatunk, hiszen a kert internetes oldalán közzétették, a szokatlanul meleg időjárás miatt a szezon jóval rövidebb lesz, mint máskor.
Tulipánszüret TulipGarden Tisza-tó, AbádszalókTulipánszüret TulipGarden Tisza-tó, AbádszalókTulipánszüret TulipGarden Tisza-tó, Abádszalók
Érdekes 2024. április 11. 21:27egyedül járt itt
Ha van egy műemlék-templom a városban, akkor arra rárepülsz, mint kulturális sas, igaz? Nos, hát úgy volt, hogy valakivel beszéltem távolsági beszélgetőn a városi látnivalókról és megemlítette a református templomot, hogy azt feltétlenül ajánlaná beiktatni a programjaim közé.
Kiskunhalasi Református templom, KiskunhalasKiskunhalasi Református templom, KiskunhalasKiskunhalasi Református templom, KiskunhalasKiskunhalasi Református templom, KiskunhalasKiskunhalasi Református templom, KiskunhalasKiskunhalasi Református templom, KiskunhalasKiskunhalasi Református templom, KiskunhalasKiskunhalasi Református templom, KiskunhalasKiskunhalasi Református templom, KiskunhalasKiskunhalasi Református templom, KiskunhalasKiskunhalasi Református templom, KiskunhalasKiskunhalasi Református templom, KiskunhalasKiskunhalasi Református templom, KiskunhalasKiskunhalasi Református templom, KiskunhalasKiskunhalasi Református templom, KiskunhalasKiskunhalasi Református templom, KiskunhalasKiskunhalasi Református templom, KiskunhalasKiskunhalasi Református templom, KiskunhalasKiskunhalasi Református templom, KiskunhalasKiskunhalasi Református templom, KiskunhalasKiskunhalasi Református templom, Kiskunhalas
Átlagos 2024. április 11. 20:02egyedül járt itt
Igazságtalan vagyok a srácokkal, több mint egy éve szorgalmasan dolgoznak a Fehérvári úton, én már vagy 4-5 alkalommal beugrottam hozzájuk, olyan is volt, hogy hazavittem innen food-ot, meg olyan is, hogy csak úgy errejártam, aztán beugrottam egy falatra.
Gogoji Food, BudapestGogoji Food, BudapestGogoji Food, BudapestGogoji Food, BudapestGogoji Food, BudapestGogoji Food, BudapestGogoji Food, BudapestGogoji Food, BudapestGogoji Food, BudapestGogoji Food, BudapestGogoji Food, BudapestGogoji Food, BudapestGogoji Food, BudapestGogoji Food, BudapestGogoji Food, BudapestGogoji Food, BudapestGogoji Food, BudapestGogoji Food, BudapestGogoji Food, Budapest