Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

Átlagos 2024. április 11. 23:18egyedül járt itt
Az ország jelentős részén elbontották, lerombolták vagy szobor-skanzenbe száműzték a szocialista korszak köztéri maradványait, érdekes, hogy ez a hatalmas "Három tavasz emlékmű" itt meg megmaradt. A korszak- és rendszerváltások az előző kurzus isteneit mindig sürgősen elpucolják, hogy ideológiailag ne lehessen belekapaszkodni.
Hírnök, KiskunhalasHírnök, KiskunhalasHírnök, KiskunhalasHírnök, KiskunhalasHírnök, KiskunhalasHírnök, KiskunhalasHírnök, KiskunhalasHírnök, KiskunhalasHírnök, Kiskunhalas
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 62 városban járt márFelfedező - 76 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1056 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2024. április 11. 21:55barátokkal járt itt
Nem először jártunk itt büszke, szép tulipánokat szedni, mindig így április 10-15. között. Volt, hogy ebben az időben még csak viszonylag kevés kinyílott virágot találtunk, mert hűvös volt a tavaszelő. Most viszont előre tudhattuk, hogy éppen az ellenkezőjére számíthatunk, hiszen a kert internetes oldalán közzétették, a szokatlanul meleg időjárás miatt a szezon jóval rövidebb lesz, mint máskor.
Tulipánszüret TulipGarden Tisza-tó, AbádszalókTulipánszüret TulipGarden Tisza-tó, AbádszalókTulipánszüret TulipGarden Tisza-tó, Abádszalók
Érdekes 2024. április 11. 21:27egyedül járt itt
Ha van egy műemlék-templom a városban, akkor arra rárepülsz, mint kulturális sas, igaz? Nos, hát úgy volt, hogy valakivel beszéltem távolsági beszélgetőn a városi látnivalókról és megemlítette a református templomot, hogy azt feltétlenül ajánlaná beiktatni a programjaim közé.
Kiskunhalasi Református templom, KiskunhalasKiskunhalasi Református templom, KiskunhalasKiskunhalasi Református templom, KiskunhalasKiskunhalasi Református templom, KiskunhalasKiskunhalasi Református templom, KiskunhalasKiskunhalasi Református templom, KiskunhalasKiskunhalasi Református templom, KiskunhalasKiskunhalasi Református templom, KiskunhalasKiskunhalasi Református templom, KiskunhalasKiskunhalasi Református templom, KiskunhalasKiskunhalasi Református templom, KiskunhalasKiskunhalasi Református templom, KiskunhalasKiskunhalasi Református templom, KiskunhalasKiskunhalasi Református templom, KiskunhalasKiskunhalasi Református templom, KiskunhalasKiskunhalasi Református templom, KiskunhalasKiskunhalasi Református templom, KiskunhalasKiskunhalasi Református templom, KiskunhalasKiskunhalasi Református templom, KiskunhalasKiskunhalasi Református templom, KiskunhalasKiskunhalasi Református templom, Kiskunhalas
Átlagos 2024. április 11. 20:02egyedül járt itt
Igazságtalan vagyok a srácokkal, több mint egy éve szorgalmasan dolgoznak a Fehérvári úton, én már vagy 4-5 alkalommal beugrottam hozzájuk, olyan is volt, hogy hazavittem innen food-ot, meg olyan is, hogy csak úgy errejártam, aztán beugrottam egy falatra.
Gogoji Food, BudapestGogoji Food, BudapestGogoji Food, BudapestGogoji Food, BudapestGogoji Food, BudapestGogoji Food, BudapestGogoji Food, BudapestGogoji Food, BudapestGogoji Food, BudapestGogoji Food, BudapestGogoji Food, BudapestGogoji Food, BudapestGogoji Food, BudapestGogoji Food, BudapestGogoji Food, BudapestGogoji Food, BudapestGogoji Food, BudapestGogoji Food, BudapestGogoji Food, Budapest
Érdekes 2024. április 11. 18:37egyedül járt itt
A kápolnát tulajdonképpen itt találtam az ittjartam oldalon, csodálkoztam is, hogy az általam korábban hozott két kápolna mellé hogyan került ide egy harmadik és mit is jelent a neve? Nem bonyolult megtalálni, mert viszonylag közel van a főúthoz és ez ráadásul egy temető, ami még talán érdekesebb is, mint a kápolna maga.
Csulits-kápolna, BudaörsCsulits-kápolna, BudaörsCsulits-kápolna, BudaörsCsulits-kápolna, BudaörsCsulits-kápolna, BudaörsCsulits-kápolna, BudaörsCsulits-kápolna, BudaörsCsulits-kápolna, BudaörsCsulits-kápolna, BudaörsCsulits-kápolna, BudaörsCsulits-kápolna, BudaörsCsulits-kápolna, BudaörsCsulits-kápolna, BudaörsCsulits-kápolna, BudaörsCsulits-kápolna, BudaörsCsulits-kápolna, BudaörsCsulits-kápolna, BudaörsCsulits-kápolna, BudaörsCsulits-kápolna, BudaörsCsulits-kápolna, BudaörsCsulits-kápolna, BudaörsCsulits-kápolna, BudaörsCsulits-kápolna, BudaörsCsulits-kápolna, Budaörs
Érdekes 2024. április 11. 17:38egyedül járt itt
Ha Halas, akkor természetesen csipke is. . . sokunknak jut a város nevéről először a csodálatos kézimunka az eszébe. A szobor Markovits Máriát és Dékáni Árpádot ábrázolja, a csoda létrehozásának mestereit, Az úr a tervező, a hölgy pedig a kivitelező az ábrázolt iparművészek közül, és úgy tűnik, nevük örökre fenn is marad.
Csipkevarrók, KiskunhalasCsipkevarrók, KiskunhalasCsipkevarrók, KiskunhalasCsipkevarrók, KiskunhalasCsipkevarrók, KiskunhalasCsipkevarrók, KiskunhalasCsipkevarrók, KiskunhalasCsipkevarrók, Kiskunhalas
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 277 feltöltött kép
Kiváló 2024. április 11. 15:44családjával járt itt
Városnézés után szerettünk volna ebédelni a családdal Szarvason (a március 15-i hétvégén), nem gondoltuk volna, hogy asztalt kellett volna foglalnunk, ugyanis a Premier előtt 3 másik étteremből küldtek el minket szabad asztal hiányában. Összességében jól jártunk, ugyanis nagyon tetszett az étterem, kedves kiszolgálás, szép design, finom ételek - ez mind jó ár-érték arányban. :)
Premier Restaurant & Cafe, SzarvasPremier Restaurant & Cafe, Szarvas
Átlagos 2024. április 11. 15:40családjával járt itt
Az állatpark bejáratánál található kis látogatóközpontban egy nemrég épült kiállítást lehet megnézni az állatparkról, a környék növény- és állatvilágáról. Ez volt az egyetlen élvezhető része a kirándulásnak, a kiállítás modern és érdekes.
Körösvölgyi Állatpark, SzarvasKörösvölgyi Állatpark, SzarvasKörösvölgyi Állatpark, SzarvasKörösvölgyi Állatpark, SzarvasKörösvölgyi Állatpark, SzarvasKörösvölgyi Állatpark, SzarvasKörösvölgyi Állatpark, SzarvasKörösvölgyi Állatpark, SzarvasKörösvölgyi Állatpark, SzarvasKörösvölgyi Állatpark, SzarvasKörösvölgyi Állatpark, SzarvasKörösvölgyi Állatpark, SzarvasKörösvölgyi Állatpark, Szarvas
Kiváló 2024. április 11. 13:22barátokkal járt itt
Barátaimmal töltöttem öt a születésnapom, nagyon jól éreztük magunkat.
Az étel nagyon finom és választékos volt.
A személyzet figyelmes és udvarias.
Szép tiszta szálloda és welnes.
Ami viszont hiányzott, hogy nincs erkély vagy terasz. Valamint a szoba ablak csak bukóra nyitható és nincs rajta szúnyog álló.
Köszönettel.
Kiváló 2024. április 11. 13:19gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat. Minden olyan volt, amilyet vártunk. Hárman utaztunk oda, az egyik autista fiammal. Ki szeretném emelni, hogy nagyon jól esett, hogy a fiammal nagyon megértően bántak, amit a mai világban ritkán tapasztalni. Köszönöm szépen a személyzetnek ezt. remélem, hogy lesz még alkalmunk visszamenni erre a gyönyörű helyre. Köszönjük szépen még egyszer.