Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

1947
Kihagyhatatlan 2024. március 20. 13:54a párjával járt itt
Szigligettől délre emelkedik a szabályos kúp alakú 181 méter magas Óvár, melyet Királyné-szoknyájának is neveznek. Csúcsán a téglalap alakú erősséget aXII-XIII században emelték, melynek mára már csak faltöredékei láthatók. A kilátó egy darabját védi is. A kilátás csodás, mindenképpen érdemes feljönni a számos lépcsőn.
Szigligeti Óvár-kilátó, SzigligetSzigligeti Óvár-kilátó, SzigligetSzigligeti Óvár-kilátó, SzigligetSzigligeti Óvár-kilátó, SzigligetSzigligeti Óvár-kilátó, SzigligetSzigligeti Óvár-kilátó, SzigligetSzigligeti Óvár-kilátó, Szigliget
1947
Kihagyhatatlan 2024. március 20. 13:41a párjával járt itt
Kibővült ez a múzeum mióta itt jártunk. Az osztályterem már akkor is itt volt, most már a múzeum környékén talált tárgyak is helyet kaptak, pici kőtár is van a pincében és Batsányiról és Wass Albertről is olvashatunk, láthatunk tárgyakat csillagászatról és egyebekről. Tartalmas, érdekes kiállítás! Március 16. -án voltunk, így ingyenes is volt a látogatás.
Wass Albert Könyvtár és Múzeum, TapolcaWass Albert Könyvtár és Múzeum, TapolcaWass Albert Könyvtár és Múzeum, TapolcaWass Albert Könyvtár és Múzeum, TapolcaWass Albert Könyvtár és Múzeum, TapolcaWass Albert Könyvtár és Múzeum, TapolcaWass Albert Könyvtár és Múzeum, TapolcaWass Albert Könyvtár és Múzeum, TapolcaWass Albert Könyvtár és Múzeum, Tapolca
Kiváló 2024. március 20. 13:32a párjával járt itt
Minden tökéletes volt. A kastély szárnyban szálltunk meg, de a többi részt is szeretnénk kipróbálni.
Tisztaság, finom, változatos ételek, kedves, figyelmes, odafigyelő személyzet,
A párommal mindennel elégedettek voltunk. Amint lesz rá lehetőségünk, vissza fogunk térni.
Köszönjük a VENDÉGLÁTÁST!
2024. március 20. 12:20a párjával járt itt
Kiváló volt a konyha, változatos menüvel.
Minden este 4-5 főétel, 2 leves és sütemények voltak a kínálatban.
4 nap alatt nem ismétlődött semmi sem!
A szoba kényelmes ágyakkal volt felszerelve, azonban 1 dolog nagyon hiányzik:
NINCS száírítási felület a wellness ruháknak, csak 1 törölköző szárítós radiátor a fürdőben, ami viszont kell a törülközöknek.
2055
Érdekes 2024. március 20. 11:51egyedül járt itt
Jól látszik a képeken, hogy Agapanthus és én milyen eltérő napszakban és fényviszonyok között jártunk ott, hát Istenem, nekem most így sikerült. A múzeumban mondták, hogy el ne mulasszam az alkotást, itt van a falak mellett. Egyébként tudtam róla, tervben volt.
Borkút, SzekszárdBorkút, SzekszárdBorkút, SzekszárdBorkút, SzekszárdBorkút, SzekszárdBorkút, SzekszárdBorkút, Szekszárd
Átlagos 2024. március 20. 10:36a párjával járt itt
A Wellness, a hirdetésben szereplő ajánlás ellenére nem használható. Az étteremben nincs kitéve kistányér a kávés ,teás csészékhez, poharakhoz, a kenyér, és zöldségek szervírozásához. Nagyon méltatlan egy szálloda éttermének a színvonalát-megítélését devalválni azzal, hogy mint anno a vasúti büfékben, munkahelyi ebédlőkben volt szokás, a tányér szélére, a köretbe-mellé tenni a savanyúságot!
2024. március 20. 9:39a párjával járt itt
Nem először voltam itt, tudtam mire számíthatok. A recepció okozott csalódást, mivel a 3. szoba volt csak megfelelő: az első az ötödiken volt, ahol egész nap a fejünk felett fúrtak, a zaj miatt nem lehetett a szobában megmaradni. (Egyébként nagyon kevesen voltak a szállodában, érthetetlen, miért kellett azokat a szobákat kiadni.
Átlagos 2024. március 20. 9:22a párjával járt itt
A szoba ( 6. em) tovàbbra is kicsi, a fürdö méginkàbb. A „ felùjítàs“-t nem értem, hisz az elözö butorzat minöségibb volt. ( többször voltunk màr itt az évek soràn)
Személyzet:
Recepciòn……. .
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2024. március 20. 5:41a párjával járt itt
Két alkalommal jól éreztük magunkat a szállodában, most harmadszorra nagyot csalódtunk. Régebben természetes volt, hogy a szobákban takarítottak, törölközőt cseréltek, most ezek csak külön kérésre vannak, ha előző nap megadott időpontig kéri a vendég. Ha elfelejti, nem takarítanak, nem cserélnek törölközőt.
2055
Kihagyhatatlan 2024. március 20. 1:50egyedül járt itt
Nehéz lenne pár sorban összefoglalni, mi mindenről szól ez a ház, és benne a kiállítóterek. A múzeum általában magányos séta, de itt kaptam egy vezetőt (bár ez máshol is előfordult már), szóval jött velem egy avatott szakértő és nagyon is szükség volt rá, mert ő nyitogatta-zárogatta a múzeumrészeket a földszinten és emeleten, amit volt szerencsém bebolyongani látogatásom során.
Vármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, SzekszárdVármegyeháza, Szekszárd