Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

Kiváló 2024. április 11. 13:19gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat. Minden olyan volt, amilyet vártunk. Hárman utaztunk oda, az egyik autista fiammal. Ki szeretném emelni, hogy nagyon jól esett, hogy a fiammal nagyon megértően bántak, amit a mai világban ritkán tapasztalni. Köszönöm szépen a személyzetnek ezt. remélem, hogy lesz még alkalmunk visszamenni erre a gyönyörű helyre. Köszönjük szépen még egyszer.
2076
Átlagos 2024. április 11. 12:24egyedül járt itt
Falánkság, mohóság, meg ilyenek. . . Tulajdonképpen nem is olyan régen ebédeltem, de meleg volt nagyon, inni szeretem volna valamit, meg talán egy kávét. . . Bócsán áthajtva hát itt kucorgott ám az út mentén egy étterem, csak van itt innivaló is. . .
Flóra Vendéglő, BócsaFlóra Vendéglő, BócsaFlóra Vendéglő, BócsaFlóra Vendéglő, BócsaFlóra Vendéglő, BócsaFlóra Vendéglő, BócsaFlóra Vendéglő, BócsaFlóra Vendéglő, BócsaFlóra Vendéglő, BócsaFlóra Vendéglő, BócsaFlóra Vendéglő, BócsaFlóra Vendéglő, Bócsa
2076
Kihagyhatatlan 2024. április 11. 11:42egyedül járt itt
Nem is olyan régen, egy internetes csoportban közzétettem egy fotógyűjteményt, ami huszonvalahány zsinagógát mutat be az országban, amelyeket a közelmúltban bejártam. Néhány romos, sokat elbontottak, a rendbehozottakat pedig általában valami kulturális célra használja a város. Működő zsinagóga szinte sehol.
Zsinagóga, KiskunhalasZsinagóga, KiskunhalasZsinagóga, KiskunhalasZsinagóga, KiskunhalasZsinagóga, KiskunhalasZsinagóga, KiskunhalasZsinagóga, KiskunhalasZsinagóga, KiskunhalasZsinagóga, KiskunhalasZsinagóga, KiskunhalasZsinagóga, KiskunhalasZsinagóga, KiskunhalasZsinagóga, KiskunhalasZsinagóga, KiskunhalasZsinagóga, KiskunhalasZsinagóga, KiskunhalasZsinagóga, KiskunhalasZsinagóga, KiskunhalasZsinagóga, KiskunhalasZsinagóga, KiskunhalasZsinagóga, KiskunhalasZsinagóga, KiskunhalasZsinagóga, KiskunhalasZsinagóga, KiskunhalasZsinagóga, KiskunhalasZsinagóga, KiskunhalasZsinagóga, KiskunhalasZsinagóga, KiskunhalasZsinagóga, KiskunhalasZsinagóga, KiskunhalasZsinagóga, KiskunhalasZsinagóga, Kiskunhalas
Kiváló 2024. április 11. 11:31a párjával járt itt
Kedves, segítőkész, felkészült személyzet! A szálloda szép környezetben van. A szoba tiszta volt. Kényelem szempontjából lehetett volna nagyobb. Nekem jobban tetszett vona a fiókos/ajtós éjjeli szekrény a “fém asztal” helyett. Az ételek finomak, választékosak voltak, bár a sütemények “cukrászati” minőségén lehetne javítani.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2438 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25593 feltöltött kép
Kiváló 2024. április 11. 11:25családjával járt itt
A modern európai belsőépítészet elemeit és a távolkeleti kultúrák motívumait ügyesen elegyítő hangulatos étterem a Hírös városban. Ahogy az emeleten elhelyezkedő vendéglő felé haladunk, falnagyságú, távolkeleti ételek fotóival ékített Coca-cola reklámokkal találjuk magunkat szembe.
MyThai Ázsiai Étterem & Sushi Bár, KecskemétMyThai Ázsiai Étterem & Sushi Bár, KecskemétMyThai Ázsiai Étterem & Sushi Bár, KecskemétMyThai Ázsiai Étterem & Sushi Bár, KecskemétMyThai Ázsiai Étterem & Sushi Bár, KecskemétMyThai Ázsiai Étterem & Sushi Bár, KecskemétMyThai Ázsiai Étterem & Sushi Bár, KecskemétMyThai Ázsiai Étterem & Sushi Bár, KecskemétMyThai Ázsiai Étterem & Sushi Bár, KecskemétMyThai Ázsiai Étterem & Sushi Bár, KecskemétMyThai Ázsiai Étterem & Sushi Bár, KecskemétMyThai Ázsiai Étterem & Sushi Bár, KecskemétMyThai Ázsiai Étterem & Sushi Bár, KecskemétMyThai Ázsiai Étterem & Sushi Bár, KecskemétMyThai Ázsiai Étterem & Sushi Bár, KecskemétMyThai Ázsiai Étterem & Sushi Bár, KecskemétMyThai Ázsiai Étterem & Sushi Bár, KecskemétMyThai Ázsiai Étterem & Sushi Bár, KecskemétMyThai Ázsiai Étterem & Sushi Bár, KecskemétMyThai Ázsiai Étterem & Sushi Bár, KecskemétMyThai Ázsiai Étterem & Sushi Bár, KecskemétMyThai Ázsiai Étterem & Sushi Bár, KecskemétMyThai Ázsiai Étterem & Sushi Bár, KecskemétMyThai Ázsiai Étterem & Sushi Bár, KecskemétMyThai Ázsiai Étterem & Sushi Bár, KecskemétMyThai Ázsiai Étterem & Sushi Bár, KecskemétMyThai Ázsiai Étterem & Sushi Bár, KecskemétMyThai Ázsiai Étterem & Sushi Bár, KecskemétMyThai Ázsiai Étterem & Sushi Bár, KecskemétMyThai Ázsiai Étterem & Sushi Bár, KecskemétMyThai Ázsiai Étterem & Sushi Bár, KecskemétMyThai Ázsiai Étterem & Sushi Bár, KecskemétMyThai Ázsiai Étterem & Sushi Bár, KecskemétMyThai Ázsiai Étterem & Sushi Bár, KecskemétMyThai Ázsiai Étterem & Sushi Bár, KecskemétMyThai Ázsiai Étterem & Sushi Bár, KecskemétMyThai Ázsiai Étterem & Sushi Bár, KecskemétMyThai Ázsiai Étterem & Sushi Bár, Kecskemét
Kiváló 2024. április 11. 11:09barátokkal járt itt
Úgy hozta a sors, hogy bár mindig új és még újabb helyeket keresek, az Etyeki Kúria éttermében a nemrégiben kétszer is megfordultam, mindkétszer ebédelni. Tavaly vagy tavalyelőtt, meg nem mondom pontosan mikor, nem volt rossz, de messze volt a konyha az 5 ponttól ellentétben az idei látogatással. De ne vágjunk a dolgoknak elébe.
Etyeki Kúria, EtyekEtyeki Kúria, EtyekEtyeki Kúria, EtyekEtyeki Kúria, EtyekEtyeki Kúria, EtyekEtyeki Kúria, EtyekEtyeki Kúria, EtyekEtyeki Kúria, EtyekEtyeki Kúria, EtyekEtyeki Kúria, EtyekEtyeki Kúria, EtyekEtyeki Kúria, EtyekEtyeki Kúria, EtyekEtyeki Kúria, EtyekEtyeki Kúria, EtyekEtyeki Kúria, EtyekEtyeki Kúria, EtyekEtyeki Kúria, EtyekEtyeki Kúria, EtyekEtyeki Kúria, EtyekEtyeki Kúria, EtyekEtyeki Kúria, EtyekEtyeki Kúria, EtyekEtyeki Kúria, EtyekEtyeki Kúria, EtyekEtyeki Kúria, EtyekEtyeki Kúria, EtyekEtyeki Kúria, EtyekEtyeki Kúria, EtyekEtyeki Kúria, EtyekEtyeki Kúria, EtyekEtyeki Kúria, EtyekEtyeki Kúria, EtyekEtyeki Kúria, EtyekEtyeki Kúria, EtyekEtyeki Kúria, EtyekEtyeki Kúria, EtyekEtyeki Kúria, EtyekEtyeki Kúria, EtyekEtyeki Kúria, EtyekEtyeki Kúria, EtyekEtyeki Kúria, EtyekEtyeki Kúria, Etyek
Kiváló 2024. április 11. 10:49egyedül járt itt

A söröző részleg e csodás szaküzletben a legutóbbi értékelésem idején még a földszinten működött, a megannyi sörrel megrakott polcok szomszédságában, majd felköltöztették a galériára, ahol kényelmes bútorzat várja a sörínyenceket.
Beerselection, BudapestBeerselection, BudapestBeerselection, BudapestBeerselection, BudapestBeerselection, BudapestBeerselection, BudapestBeerselection, BudapestBeerselection, BudapestBeerselection, BudapestBeerselection, BudapestBeerselection, BudapestBeerselection, Budapest
2024. április 11. 10:41családjával járt itt
Rusztikus, népszerű vendéglátóegység a Kecskemétre vezető út mellett a település határában, valahol a büfé, a gyorsétterem és a vendéglő műfajának határmezsgyéjén. A kínálat egy része a pult vitrinjében sorakozik, ott láthatjuk a szendvicsféléket a chilis babostól a csülkös tormáson át a csirkemájasig, továbbá a fasírtot, sült kolbászt, töltött csirkecombot, hal- és csirkefalatkákat, rántott gombát és karfiolt, ezekre szükség esetén rámelegítenek.
Kurta Kocsma Vendéglő, SoltKurta Kocsma Vendéglő, SoltKurta Kocsma Vendéglő, SoltKurta Kocsma Vendéglő, SoltKurta Kocsma Vendéglő, SoltKurta Kocsma Vendéglő, SoltKurta Kocsma Vendéglő, SoltKurta Kocsma Vendéglő, SoltKurta Kocsma Vendéglő, SoltKurta Kocsma Vendéglő, SoltKurta Kocsma Vendéglő, SoltKurta Kocsma Vendéglő, SoltKurta Kocsma Vendéglő, SoltKurta Kocsma Vendéglő, SoltKurta Kocsma Vendéglő, SoltKurta Kocsma Vendéglő, Solt
Kiváló 2024. április 11. 8:32a párjával járt itt
Nem először voltunk itt, akkor is és most is nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet segítőkész, kedves, mosolygós. A szoba tiszta és csendes. Félpanziós ellátást kértünk, nagyon finom volt minden, bőséges választék, a személyzet figyelmes, rögtön megjelennek, ha asztalt választottunk. Amit sajnálunk csak az, hogy az úszómedence még nem üzemelt.
Gyenge 2024. április 11. 8:09barátokkal járt itt
Még le sem ültem, a pincér már kérte az italrendelésünket.
A limoncello gyanúsan édes volt -- nem szokás citromot tenni bele, citromlikőrről van szó.
A csirkemell kétszer, vagy ki tudja hányszor volt átsütve, de nyilvánvaló volt. A rizottó tocsogott a zsírban.
Nem tudtak tejhabot hozni a kávéhoz, helyette tejszínhabot, amelyet nem kértem.
Soha többé nem jövök ide -- most voltam először és utóljára.