Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

Kiváló 2024. április 14. 13:07barátokkal járt itt
A szállodát kimondottan a gyógyvizes fürdő miatt választottuk, ez teljesen megfelelő is volt. A személyzet nagyon kedves, barátságos. A szálloda egyik helyiségében ( nem a szálloda saját kezelésében! ) lévő játékterem nagyon jó ötlet, csak az üvegfalú helyiségben nem működött a klíma, az ajtót nem lehetett kitámasztani, így kb.
Kiváló 2024. április 14. 12:38gyerekekkel járt itt
A múlt évi nagyon szép emlékeink hatására 6 és 7 éves unokáinkkal a tavasz szünetre újból a Kastélyszállót választottuk. A gyerekek szülei már ott fogadtak bennünket. Meglepték a lányokat, akikkel a wellness volt az első állomás. A recepción a kedves, ismerős fiatalember pár pillanat alatt elintézte a hivatalos formaságokat.
Kiváló 2024. április 14. 11:09barátokkal járt itt
Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a kiváló szálláshelyet! Felejthetetlen 3 éjszakát töltöttem itt a Barátnőmmel. A személyzet, a welness, a szoba, az étkezés, a tisztaság kiváló! Külön köszönet az ajándék Bremer kezelésnek, és a masszírozásnak! A személyzet nagyon kedves, udvarias, segítőkész, figyelmes, ezért külön dicséretet érdemelnek!
2024. április 14. 10:51a párjával járt itt
Már többször voltunk ebben a hotelban, most is, mint korábban, nagyon elégedettek voltunk mindennel. A recepción nagyon segítőkészek, rugalmasak, magas emeleti napos, nyugati szobát kértünk, tökéletesen teljesítették ezen kívánságunkat. A takarító személyzet udvarias, az étteremben kedvesek, szolgálatkészek, az ételek ízletesek, az étel választék tökéletesen megfelel a hotel kategóriájának.
2024. április 14. 10:32a párjával járt itt
Lényegében az kaptam amit a hírdetésbe leírtak.Mi csak egy napot száltunk meg,erre kiváló volt.Ami nem tetszet az a reggelinél ahogy a pincér unott arcal csak a telefonját nyomkodta.Ha bármi kifogyott és még szterettél volna enni azt nem potólták.Pedig svédasztal volt.Tehát ha időbe mentél akkor választhattál csak.
Kiváló 2024. április 14. 10:27a párjával járt itt
Szerettük a helyet. Viszont tegnap azt láttuk, hogy aki haver, barát, cimbi, kétszer akkora adagot kapott, mint mi.
Ritkabban fogunk jönni.
2024. április 14. 9:35a párjával járt itt
Nagyon szép, dizájnos a hotel, a platán motívum sok helyen visszaköszön a dekorban. A wellness részleg szépen kialakított, sokféle szaunával. A masszázs szolgáltatás jó volt. A reggeli bőséges, ha nem is kifejezetten különleges, a vacsora nem hagyományos félpanzió, hanem 3 tál ételt lehet rendelni à la carte, nagyon finom, valódi gourmet ételeket szolgáltak fel.
2024. április 14. 9:06a párjával járt itt
Tetszett: Tisztaság kiváló, szoba felszereltsége, az étterem és a bár kényelmes, kiszolgálás kitűnő (bár mi előszezonban voltunk, a szálloda kb 50%-ban üzemelt). Parkoló nagy. A személyzet udvarias segítőkész. Nem tetszett: Áprilisi kánikulában érkeztünk, és a légkondi szép volt,de használhatatlan. A 30+ fokban nem lehetett pihenni!
2024. április 14. 9:02gyerekekkel járt itt
Tiszta szobák, finom ételek megfelelő wellness részleg kedves személyzet, szép környezet. Ami nem tetszett az az indokolatlanul drága parkolás, amikor a városban ingyenes. Némelyik étel újra előkerült újrahasznosítva. Ezek közül a Hortobágyi húsos palacsinta kifejezetten rossz volt. Ezeket leszámítva szívesen megyünk máskor is.
Kiváló 2024. április 14. 8:42a párjával járt itt
A szálloda minden dolgozója nagyon segítőkész volt. Szolgálatások választékával is elégedettek voltunk. Kiemelném a központi elhelyezkedését, mely az idősebbeknek fontos. Az autóbusz állomás közelsege tökéletes, hogy a tömegközlekedéssel érkező vendégek kényelmesen fedezhessék fel a környék látnivalóinak gazdag kínálatát .