Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

Kiváló 2024. április 9. 9:20barátokkal járt itt
Megérkezéskor a teljes körű információ,barátságos közvetlen dolgozók. Takarító személyzet,segítő kész és precízek. Éttermi ételek és kiszolgálás nagyon választékos és finom és közvetlenek a dolgozók,segítő készek. Köszönjük ,egy élmény volt. Köszönjük a baráti társaság nevében,vissza fogunk térni többször ez meg is beszéltük. Szép napot.
2024. április 9. 8:29egyedül járt itt
2 éjszakát töltöttünk a Park Hotel részben. 2. napra már kiigazodtunk a labirintusszerű folyosókon. A szoba régies stílusú, kicsit zsúfoltan berendezett volt. Alig tudtuk kinyitni az ajtót, mert túl közel volt az asztal meg a szék. A minibár forgó asztala nem célszerű, mert ha nem vigyázunk, leesik róla az üveg, pohár stb.
Szörnyű 2024. április 9. 6:05a párjával járt itt
Szobát nem takarították, szemetest nem ürítették. vizet nem pótolták. A személyzet nem volt kellően figyelmes így nem tudtak a vendég kiszolgálásában segíteni. Étkezések során az asztalon lévő már nem használt eszközöket nem szedték le csak akkor amikor erre külön kértem felhívtam a figyelmet. Kevés választék az ételekből. Szakadt fürdőköpeny.
Kiváló 2024. április 9. 5:01egyedül járt itt
Nagyon szeretek idejárni,mert csodálatos választék van,kedves a személyzet és nem csak a sütik,hanem a sisak is nagyon finomak.Csak ajánlani tudom mindenkinek aki szeretne enni egy kis finomságú és a fagyi is finom
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 52 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
Érdekes 2024. április 8. 20:44a párjával járt itt
Szép környéken, de némi útjavítás közepette lehet eljutni a bejárathoz. A belépő nem vészes. A nagy kapun már ellenőrzés nélkül lehet bejutni. Vasárnap lévén gondoltuk, hogy sokan lesznek. Ez igazán csak azon a rövid szakaszon macerás, ahol még kétirányú a csapás.
Tatai Fényes tanösvény, TataTatai Fényes tanösvény, TataTatai Fényes tanösvény, TataTatai Fényes tanösvény, TataTatai Fényes tanösvény, Tata
Kiváló 2024. április 8. 20:33a párjával járt itt
Párom kicsit tartott tőle, hogy telt ház lesz az étteremben, de a két évvel ezelőtti jó tapasztalat miatt gondoltuk erre kanyarodunk. Nem volt tolongás. A teraszon egy anyuka, egy négy fős motoros bandácska (hölgyek, urak vegyesen) majszolgattak, ittak, fagyiztak. Egy pár ebédelt. Megrendeltünk az ebédet, én meglátogattam a mosdót, aki szép tiszta volt.
V8 Vendéglő, OroszlányV8 Vendéglő, OroszlányV8 Vendéglő, OroszlányV8 Vendéglő, OroszlányV8 Vendéglő, OroszlányV8 Vendéglő, Oroszlány
2024. április 8. 19:46gyerekekkel járt itt
A személyzet nagyon segítőkész,az étkezés bőséges volt,nagy köszönet a külön kapott vegetáriánus ételekért. A szoba egyszerű,praktikus volt, kissé kórházi hangulatú a gurulós ágyakkal,nővér hívó csengőkell de elfogadható a hely jellegétől. A gyógy medence rész nyugodt,csendes,de a nyitva tartása lehetne hosszabb a jelenleginél.
Kiváló 2024. április 8. 19:46gyerekekkel járt itt
Pozitív meglepetés volt a város hangulata, a programok, a dekoráció és nem utolsó sorban a várfürdő szolgáltatásai, rendezettsége. Kényelmes, tágas a parkoló, ez sajnos több Hunguest hotel esetében kifejezetten problémás, pl. Hévíz. Összességében egy nagyon élménydús és kellemes hétvégét töltöttünk el, már felnőtt gyermekeinkkel, a Kőrös parti városban.
2088
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2088 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2024. április 8. 19:15a párjával járt itt
A Duna holtágán lett kialakítva ez a strand, mely a szép tavaszi időben is vonzotta a pihenni vágyókat. Többen sétáltak a parton, napoztak vagy csak elmerengtek a padokon és nézték a meg-megcsillanó vizet.
Dombori strand, FaddDombori strand, FaddDombori strand, Fadd
2088
Kihagyhatatlan 2024. április 8. 19:12a párjával járt itt
Gunaras fő terén áll, vagyis pancsikol ez a gúnár. Kedves, szép szobor melyet jól kiemelnek a most virágzó japán cseresznyefák. A gúnár körül padok melyről többen is szokták csodálni a madarat.
Fürdőző Gúnár, Dombóvár