Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

Értékelt: tegnap, 9:33
Kiránduláshoz választottuk a helyszínt és nem csalódtunk. A szobákban tisztaság fogadott. Az étteremben mindenki megtalálta a kedvencét. Kérésünkre a borpincét is megmutatták. Kellemes a környezet és jó kiinduló pont a környék látnivalóinak megtekintéséhez. Érdekesség, hogy mivel szüretkor voltunk, láttuk a szőlő feldolgozásának folyamatát az udvaron.

Értékelt: tegnap, 7:46
Sokat vártunk a helytől és részben megkaptuk. A szoba retro bútorok és modern megoldások keveréke, csak alvásra alkalmas. A sok medencés fürdőben a kilátás csodás és lazulásra csábít. Az ételek kiválóak nagy a választék mind reggelinél mind vacsoránál. Most újítottak. A személyzet kedves és segítő kész.

2020. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 29. 21:09
Fantasztikus a kiszolgálás, isteni ételek, remek hangulat. Nagyon szépen köszönjük a lehetőséget és a kifogásolhatatlan ételeket.

2020. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 29. 18:49
Ne keressünk semmit ott, ahol nem érdemes hibákat kutatni. Sima ötös. Kijöttem a könyvesboltból és besétáltam ide. Nem ide készültem, a sors tolta ide elém. Nagyon vonzó kívül is, meg belül is. Ízléses, hangulatos. . . Sokat nem töprengtem a kínálaton, leakadt a szemem a kacsabrassóinál, és már kértem is.
Értékelt: 2020. szeptember 29. 17:15
Kiváló, segítőkész, udvarias személyzet, panorámás kilátás az erkélyről, változatos minden igényt kielégítő ételek. de hiányoltuk a vízforralót a szobából.

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 29. 14:16
Már 2x jártunk a hotelben családdal, barátokkal. Az ételek fenomenálisak, a borok kiválóak! Pincelátogatás nagyon érdekes volt, a borkóstoló pedig igazi élmény. A pince és a hotel is szép tiszta. A személyzet kedves, figyelmes. Mindenkinek csak ajánlani tudom a hotelt is, de főleg az éttermet és a borokat! Mi még biztosan visszatérünk, másnak is ajánlom!

Értékelt: 2020. szeptember 29. 10:19
Többször jártunk már itt, kellemes az étterem hangulata. A felszolgálók udvariasak, rendkívül készségesek. Az ételek finomak, a vendég kívánságára a fűszerezést is úgy alakítják, ahogyan kéri. Hétvégén ajánlott időben asztalt foglalni. Minden területen maximálisan pozitív az értékelésünk, szeretettel ajánljuk minden betérő szegedinek és idelátogató turistának egyaránt.

2020. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 29. 9:46
Egyszerűen hibátlan.Kedves,szolgálatkész, profi személyzet. Gyönyörű szobák.Makulátlan tisztaság. A konyha fergeteges.Ízorgia. Nagyon szép kert, hibátlan helyszín pihenésre ,családi ünnepekre nagyszerű választás. A járvány miatt, mindenki maszkban, az étteremben gumikesztyűben is. Több helyen megtalálható volt a kézfertőtlenítő.
Értékelt: 2020. szeptember 29. 8:23
Párommal szeptemberben jártunk a szállodában. Nem volt nagy tumultus, így igazi kikapcsolódásban, pihenésben volt részünk. A recepción mindig készségesen álltak rendelkezésünkre, adtak felvilágosítást ill. útmutatást, ha valamit nem tudtunk. A tisztaság megfelelő volt a szálloda korához és a vírus okozta helyzethez képest. Betartották az előírásokat (fertőtlenítés).

Értékelt: 2020. szeptember 29. 7:34
Interneten találtuk és foglaltuk le a helyet. Hangulatos, autentikus étterem, bőséges, ízletes vacsora, kedves, gyors kiszolgálás - maximálisan teljesítette az elvárásainkat. NINCS ételszag!! A vacsora alatt Tinódi Lantos Sebestyén élőben szolgáltatta a zenét :D , kellemes aláfestés volt. Maximálisan elégedetten távoztunk!