Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: tegnap, 8:47
Az Aranykorsó egy stabil pont, jó későig van nyitva s ha az ember a nagytétényi buszra vár a Móricz Zsigmond körtéren, itt még beverhet egy fröccsöt. Pont ezt tettem tavaly júniusban egy kiadós turné után. Arra már nem volt kapacitásom, hogy megigyak egy egész a sört, bár itt tartanak középvonalas kézműves söröket a fótiaktól, amit szívesen iszom, szinte bármikor, de egy kisfröccs még elfért.

2019. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: tegnap, 8:20
Az Ötkert nevű egységben két ízben jártam tavaly, összességében jónak nevezném a helyet. A beltér hangulatos, tartanak kézműves söröket, elég magas árfekvésben, az ételek is rendesen be vannak árazva. Első alkalommal cigánypecsenyét ettem, ami korrekt volt, sőt, kifejezetten jó, második alkalommal elbillenni éreztem az ár/értékarányt, meg egyáltalában többet vártam a fogástól (Buffalo csirkemellcsíkok), főként az előző tapasztalat fényében.

2019. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: tegnap, 8:06
A Mywine egy rendkívül hangulatos borbár, mely nemrég nyitott, értsd tavaly vagy tavalyelőtt. Egy boros rendezvényeket szervező ismerősöm hívta fel rá a figyelem s milyen jól tette. Tavaly kora nyáron be is néztünk, nagyon tetszett a beltér, meg voltunk elégedve a kiszolgálással is. A borválaszték pazar, az árak elég magasak. S még rászámolnak 10% szervízdíjat is.

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: tegnap, 7:33
Az El Mondo cafét nagyon kedveltem, sajnáltam, amikor hírét vettem a bezárásának. Némiképp vigasztal, hogy a Helyszín, ami ugyanott nyitott, hasonló profilú. Kellemes a háttérzene, a környezet az új hullámos reggelizőket-kávézókat idézi, nekem tetszett. A nagyon régi rádió különösen, de a vinil lemezeket is kedvelem, lemezjátszón és dekorációképpen egyaránt.

2020. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. május 28. 23:34
Elegáns , hangulatos igazi családi vállalkozás. Udvarias gyors kiszolgálás. Hatalmas adagok. Kacsát kértem és kihoztak egy fél kacsát. Imádtam.... halat nem szetetem de fantasztikus halválaszték.megkóstoltam tényleg jó a halászlé... órákig ültünk...ettünk beszélgettünk. Van stílusa. Ár/érték jó

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. május 28. 12:02
Az OiShi sushi egy gyorséttermi rendszerben működő távolkeleti, azon belül leginkább japán hely. A beltér nekem nem igazán tetszett, sem színek tekintetében, sem egyébként. Az egyediség, a vonzó dizájnelemek hiányát nehezményezem leginkább. A pirított csirkés tészta átlagos volt, az udon tésztás leves műfajában is ettünk izgalmasabbat, viszont az avokádós sushi jól sikerült.

2019. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. május 28. 11:05
A Kabasi pékség Kisnkunlacházán a szokásos albán választékot tartja, jómagam vettem egy kenyeret, egy virslis leveleset és egy szelet pizzát. Utóbbi kettőbe sikerült otthon életet lehelni a grillsütő segítségével. 870 forintot fizettem összesen, ami nem vészes ugyebár. Átlagosnak nevezném ezt a teljesítményt. Kiszolgálás és tisztaság rendben volt.

2019. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. május 28. 10:57
A Kapitány cukrászda Kiskunlacházán egy kifejezetten olcsó hely, a sütik többsége 300 és 500 forint között van. Fősodratú termékek ezek, engem nem hoznak lázba, de sikerült találni egyet, ami rokonszenvesnek tűnt, ára is magasabb a többénél, 500 ft körül volt. Piskóta alapú süti, mákkal és almával. Otthon ettünk meg a párommal, mindkettőnknek ízlett, mindenképp megérdemel négy pontot.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. május 27. 16:44
Húsvéti szünetben élveztük a hotelt, sajnos nagyon rossz időnk volt, így nem mehettünk strandolni, csak a wellness részlegre. Nekem a kén illata most sem megy ki az orromból, de ez a víz ezzel jár, jót tett az ízületeinknek. Én nem tapasztaltam semmiféle hiányosságot, tetszett minden, jó volt a húsvéti menü is. Bármikor visszamennénk.

2020. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. május 26. 17:21
Feleségemmel jártunk itt a minap, sajnos a megszokott nyüzsgés helyett csak mi voltunk ketten meg a személyzet. A Cukrászda finom süteményeket kínál jó áron. Közepestől jobb minőségben, a helyiek közkedvelt cukrászdája. Széles a választék, tiszta a hely, friss az összes termékük, elfogadható az ár. A kiszolgálásba sem lehet bele kötni.