Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: tegnap, 10:16
A Gőzhajó kávézó rendkívül hangulatos hely, ez a fő erénye. A beltérben rengeteg könyv, otthonosság, a lengyel-magyar barátság a fő téma. Az italkínálat nem hordoz sok izgalmat, kértünk egy kávét, valami kommersz üdítőt meg egy limonádét. Nyáron teraszt is üzemeltetnek, az is nagyon hangulatos.

Értékelt: tegnap, 9:01
A Korzó büfé a népszerű street food ételekre összpontosít, ez valóban büfé, az ablak előtt kígyózik a sör, mert ugye szeretjük a lángost, gyrost meg efféléket. De a lángos itt a sláger. Előttem álló hölgynek irreálisan magas összeget mondanak két sima lángosra, visszakérdez, mire a pultos elnézést kér. Soha nem fogjuk megtudni, hogy figyelmetlenség vagy szándékos próbálkozás volt.

Értékelt: tegnap, 8:52
Szentendrei kiruccanásomat idén októberben a Teátrum teraszán zártam, kellemes napos idő volt, s ami nem utolsó szempont, rá lehetett látni a leparkolt autóra, ami lényeges, ha az ember otthagy egy ezrest parkolócédulára, de az már lejárt a városban való bóklászás közben. A választék kommersz, viszont a limonádé jó volt, a pultos kislány kedves, 580 ft pedig mai időben, Szentendrén baráti összeg 3 deci efféle italra.

Értékelt: tegnap, 8:34
Minden turné első egysége előnnyel indul. Az autó leparkolása után az első sörre jobban vágyik az ember, mint a többire (lásd ehhez a határhaszon elméletet a közgazdaságtanban). Márpedig aznap a Trafó volt az első egység Esztergomban, ráadásul jócskán délután volt s én aznap nem ittam még semmit.

Értékelt: tegnap, 8:24
A Maláta bár egy rendkívül hangulatos söröző Esztergomban, egyike a leghangulatosabb egységeknek, ahol jártam. Faburkolat mindenütt, remek dizájnelemek. Az itallap hordoz némi izgalmat, persze a kommersz tételek vannak többségen. De akadnak jó pálinkák, van néhány kifejezetten jó boruk meglepően olcsón, s a sörök között is van pár magasabb tétel a nagyiparon belül (Delirium, Kilkenny).

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: tegnap, 8:13
A Cafe La Fontanaba a Mediterraneoban elköltött vacsora előtt ültünk be, nem akartuk teljesen elcsapni az étvágyunkat, ezért ketten ettünk egy sütit, amit 4,5 pontra tartok, egy fokkal jobbnak ítélem azoknál, amelyek a „jó” kategóriába tartoznak. 950 forint elég húzós volt rá Esztergomban. A kávé is jó volt, arra csak 400 forintot kértek.

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: tegnap, 7:59
A város egyik legnépszerűbb étterme, átütőnek nem mondanám, de átlag feletti, annyi biztos. Jó volt lazac, az én ízlésemnek kicsit túlment, de legyen ez az én bajom, a fő, hogy szaftos maradt, élvezet volt enni. Hasonló színvonalon készítették el és kacsamájat is. Ezek után hideg zuhany volt a gyenge, túl zselatinos panna cotta, aminek nagy része ott maradt.

2020. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2020. november 26. 19:38
Ez is egy nagyon klassz ebédmenüs hely, kiülős terasszal a Múzeum körúti járdán, a Kálvin tér és az Astoria között, az ELTE régi épületének közelében. Egyértelműen hétköznapi ebédmenüs hely 11. 30-15. 00 óra között lehet menüzni. A menü hetente változik, a 2 fogás 1790 Ft-ba került. 2 leves, 1 előétel, 3 főétel, 1 desszert közül lehet összerakni az aznapi ebédünket.

2020. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. november 26. 19:18
Finom ételek, hangulatos hely, jo kiszolgálás! Mindenkinek csak ajánlani tudom! Azt hiszem törzsvendég leszek

2020. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. november 26. 18:43
Fiatalos, laza bisztró nagy kiülős terasszal a Keleti Pályaudvar közelében, még a felüljáró előtt. Konyhájuk magyaros ebédmenüt kínál, 2 fogás 1390 vagy 1790 Ft, csak leves 650 Ft, napi desszert 600 Ft környékén. Mindig van valamilyen vegetáriánus fogás is a repertoárban. 15 féle Békésszentandrási kézműves sört kínálnak, rövidek közül a szentesi Szeb&Ko pálinkáit.