Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

Értékelt: tegnap, 1:07
A MrSale férfi ruhaboltot már évek óta ismertük, a családból édesapám ruhatárában is találni innen több elegáns ruhadarabot. Azt viszont, hogy kávézójuk is van, egyáltalán nem tudtam, innen az ittjartam. hu-ról értesültem, mert nemcsak írok, hanem olvasom is mások értékeléseit, innen is merítek új ötleteket, tippeket. Ez például nagyon is betalált.

Értékelt: tegnap, 0:58
Modern, fiatalos kávézó az Árpád híd metróállomás közelében. A kiülős terasz még télen is "üzemel". A beltérben a most divatos dizájn köszön szembe, skandináv minimál, fehér-barna, egyszerű, letisztult fenyőbútorok, szabályos elrendezésben, de a "hozzuk be a természetet" törekvés is megjelenik a fűzöld színek és a zöld mohát idéző falikép által.

Értékelt: tegnap, 0:15
Kissé megkopott, félhomályos, de összességében szimpatikus kis söröző a budai Duna-parton, a Halász utca sarkán. Nyáron a kinti teraszról remek panoráma a Dunára és szemben a pesti oldalra, legfőképpen a Parlamentre. Bent pincehelyiség, évtizedes bútorokkal az asztalok nagyon közel vannak egymáshoz. Ha betér egy nagyobb baráti társaság, gyakorlatilag ki is lehet rakni a "megtelt" táblát.

Értékelt: 2019. január 19. 21:27
Telente egyszer-kétszer ki szoktunk látogatni a füredi mólóra vizimadarakat etetni. Ezt követően pedig általában a Borcsa következik. Jó volt beülni a kellemesen temperált étterembe, ahol hamar megjelent a pincérünk. Nagy vonalakban ismerem már a gazdag étlapot, mégis jól esett az ételek között mazsolázgatni. Nagyon finom és bőséges volt minden étel.

Értékelt: 2019. január 19. 21:17
Elmondhatom, hogy a kedvenc szállodám lett. Mindennel meg voltunk elégedve, itt tartózkodásunk alatt. A szálloda nagyon tetszett, a személyzet kedves, egy nehéz nap után is segítőkész és mosolygós! Az ételek finomak és változatosak. A szoba kényelmes és tiszta. A wellness részleg szuper. A vizi torna nagyon jó és az itt lévő vendégeknek családias hangulatot varázsol!

Értékelt: 2019. január 19. 20:56
Nagyon jó hely. Kitűnő vendéglátás. Barátságos környezet és fantasztikus ételek és italok. Már sokszor voltam itt, és mindenképpen visszamegyek még.

Értékelt: 2019. január 19. 20:40
Sokat repülök és a tavalyi évben szeptember hónapban tetőzött az utak mennyisége. És hogy ezt miért is írom le egy étterembíráló bejegyzésemben? Ferihegyen is mindent kipróbálok, minden sorrakerül egyszer. Sok fotót készítek. Éppen a Skycourt Leroy bistro nevű nevű helyén fogyasztottam el egy kávét. A felszolgáló hölgy kedves volt.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 19. 18:05
Hétköznap délben voltam ott ebédelni. Nagyon kedves és segítőkész a személyzet, rögtön kiszolgáltak minket. Az ételre nem kell sokat várni és nagyon finom, bőséges volt. A leveseik kiválóak, a főételek is frissek, jóízűek. Nagyon meg voltam elégedve mindennel. A parkolóban is volt hely, bár igaz, hogy hétköznap volt. Élőzene is van esténként, mert láttam a hangszereket.

2019. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. január 19. 17:28
A Boszphorusz bezárt! . . Helyette egy másik török étterem nyilt,a Sever (pásztor), a miskolci után,Debrecenben is megnyitva üzletét. A Boszporusz helyén,a Bika oldalában,jól megközelithető helyen,s jó érzékkel,egy dinamikusan növekvő város főterén,ahol a rengeteg külföldi diákból is megélnek. A magyarok majd beszoknak.

Értékelt: 2019. január 19. 16:47 - 1 látogató hasznosnak vélte
Sajnos már többször is csalódnom kellett a tatabányai frei cafe-ban. Elvileg ez egy franchise rendszer, akkor miért nem tudják ugyanazt a színvonalat hozni, mint mondjuk a győri? ? ? ? ? St. Louisi földimogyoró brise-t rendeltem, felbuzdúlva a múltkor Győrben elfogyasztott után. Se ízre, se állagra nem élhettem meg azt az élményt.