Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: ma, 13:05
Úgy hírlett, hogy a Nebuta, akárcsak a Kobuta Takács Lajos elképzelései alapján jött létre, minden esetre ottjártam idején rákérdeztem, hogy ő-e a séf, és nemleges választ kaptam. A beltér igényes, minimalista, de tetszetős. A kiszolgálás kiváló. A választék zöme távol keleti, azon belül japán, egyik fontos iránycsapás a prémium rántott hús, a katsu, ami kérhető különféle húsokból valamint a ramen.

2020. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: ma, 7:33
A kollektív bölcsesség, aminek eredményeképpen az ittjartam. hu és hasonló portálok által első helyen kihozott egységek valóban jók, azon alapszik, hogy mindenki tudja hova megy. Ízlésének, igényeinek megfelelően választ kocsmát, éttermet. Aki 500 forintért akar egy sört meginni, az a legjobbkocsma.

2020. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: tegnap, 9:56
Átlag feletti burgerező, hétvégén BBQ. Tingli-tangli zene szól, egy BBQ egységbe jobban illene blues vagy country. Nincs üvegpohár, ez több mint zavaró. A burger jó, katarzismentes. 2400 forint az ára a káposzta salátáé 500, a bika szósz hozzá 350. Csapolt sör 990. A kiszolgálás barátságtalan. Offenzíven szólnak ránk 2020 októberében, hogy tegyük fel a maszkot.

2021. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2021. április 13. 5:46
Szeretem az olyan helyeket, ahol az élmény minden érzékszervre hat, ezt itt megkaptam. Elég üres, holt időben mentünk, de a kiszolgálás elég gyors volt ahoz képest, hogy minden frissen készült. A tulajdonosok, akik az ételeket maguk készítik, nagyon kedvesek, barátságosak, és minden tolakodás nélkül igen közvetlenek voltak, láthatóan büszkén és örömmel meséltek az egyes ételek készítésének módjáról, összetételéről.

2021. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2021. április 11. 15:05 - 3 látogató hasznosnak vélte
Nemrég fedeztem fel, hogy az étterem 1. 790 Ft-ért három fogásos menüt kínál, a heti menü ki van írva, illetve az interneten is megtekinthető. Így kiválasztottam a fogamra való menüt az első kipróbálásra, ami bakonyi betyár leves, rántott sajt rizzsel és tartárral, és rétes volt. A bakonyi betyár leves egyszerű gomba leves , ami finom lett, a nevéből én valami húsos kiadásra gondoltam.

2021. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2021. április 10. 8:34 - 1 látogató hasznosnak vélte
Évek óta, rendszeresen rendelek tőlük. Az ételek minősége, mennyisége jó. Az ételfutárokkal sajnos van negatív tapasztalatom: Nem értem, hogy átadáskor miért nem viselnek maszkot? ! Bízom benne, hogy rövidesen, újra, személyesen találkozhatom az itt dolgozókkal! Jó egészséget, további és további új vendégeket kívánok ! nagyon örülnék, ha szélesítenék az ételek választékát!

2020. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2021. április 6. 5:07
1996 óta ismerem őket,azóta tudom,hogy létezik a tökéletes dobostorta. A tulajdonosokat is szeretem.Kedvesek.

2021. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2021. április 4. 15:39
Hát, ez most nem sikerült. Nekem nagyon kellemes emlékem volt a pesti, meg a budai Vakvarjúról is, talán ezért esett a választásunk most is éppen rájuk, húsvéti lakoma reményében. Kétszemélyes Hímes tojás hidegtál. Meg is érkezett, jó korán, kissé gyanúsan kis adagnak látszott, de nem baj, mert biztos nagyon jó lesz. Bevallom, nem ízlett. . .