Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

2020. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2021. január 17. 16:27
A Pátzay borhotel éttermét a véletlen folytán ismerhettük meg. Egy régi jóbarátommal jártunk a szomszédos Laposa borteraszon iszogattunk, s amikor kimentem az autóhoz valamiért, esteledvén, a Pátzay borhotel fényeire lettem figyelmes. Gondoltam, nézzük meg, mi is van ott. Kiderült, hogy konyha is van, borbár is van, s örömmel látnak, amiután befejeztük Laposáéknál a borozást.

2020. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2021. január 17. 16:15
Vannak érdekes véletlenek. Egyik októberi vasárnap egy szakmai rendezvényen megismerkedik az ember a Laposa birtok borteraszának séfjével, majd következő vasárnap a konyháján eszik, annak köszönhetően, hogy a célbavett zalaegerszegi étterem zárva van. Ha az ember nem mehet Nyugatra, akkor megy Keletre Keszthelyről.

2020. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2021. január 17. 15:25 - 1 látogató hasznosnak vélte
Többezer értékelésem a tanú rá, nem várok el extrákat, nem helyeslem például, ha a pincér munkaidőn túl kell üljön a vendég miatt, az meg vígan mulatozik s úgy fogja fel, hogy ez a szakmával jár. A pincérnek nem dolga záróra után bent maradni. De azt sem fogadom el, ha záróra előtt nem engednek be valahová. Márpedig a Bázisban ez történt tavaly október 4-én.

2020. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2021. január 12. 6:32
2020 októberében jártam itt legutóbb. A szállodai szolgáltatások tökéletesek, a személyzet tényleg a vendégekért van. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Már sokadszor jártam itt, s biztos vagyok benne, hogy visszatérek.

2021. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2021. január 11. 21:12
A piacokhoz képest nagyon finoman és háziasan főznek. Ajánlani tudom.egy próbát mindenkinek megér.

2020. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2021. január 10. 7:43
Régóta vásárolok csirkét ezen a helyen. Az izvilága egyedi, utánozhatatlan, bár ez az eladótól függ. Kaptam már olyan csirkét, hogy szénné volt égve. A másik véglet, nyers. Az utóbbi időben a két eladó hölgy viselkedése kritikán aluli. A jól ismert törzsvásárlókkal kedves az idősebb Hölgy, de akit nem ismer, fogalmazzunk finoman, flegma.