Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

2019. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: tegnap, 14:56
Egy nagyobb társaságnak előre rendelhető menüjét kóstoltam meg. Kétféle választás volt, az egyik húsmentes, gesztenyekrém leves, csilis rizs. A húsos jobb volt, a leves üde zöldségekkel, a hús jól átsült, de nem száraz és kellemesen fűszerezett. A hagymás burgonya inkább burgonyapüré volt, amiből nem sajnálták sem a zsiradékot, sem a paprikát, sem a hagymát.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: tegnap, 14:53
Döbrönte egy csodás kis falu, közel Pápához és közel a Bakonyhoz. És ebben a csodás kis faluban van egy csodás étterem (meg szálló is, de most az étteremről van szó). Igazi élmény volt, amikor tányér-szervízes vacsorát kínáltak a vendégeknek – szállóvendégek és vacsoravendégek részére.

2019. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: tegnap, 14:36
Ez egy kiváló étterem, szép környezetben, viszonylag közel a fővároshoz. Kisebb társasággal érkeztünk, nem is ebéd- és nem is vacsoraidőben. Jól esett a meleg fogadtatás ebben a hideg késő őszi időben, és ez látszott, érződött az étteremben is. Tisztaság, minőségi bútorok, fa és tégla mellett hófehér függönyök és abroszok.

2020. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: tegnap, 12:31
2020. január 15. , nem volt még fent, ma sincs még fent A Két lecsó egy egyedi hangulatú, parányi kis vendéglő Szegeden, mely a házias magyar konyhára, a megfizethető árakra és a nagy adagokra építi népszerűségét. A kiszolgálás kedves. Két tévé megy, mindkettő zavaró, főleg a hatalmasabb, melyen épp sportközvetítés volt.

2020. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. január 18. 21:01
Régen jártunk erre,ezért választom szombati ebédünk szinhelyéül. Parkolóhely szinte mindig van. Asztalt foglaltunk előrelátásból. Érkezés 13,45-kor. Emberünk hozza a még mindig kuriózumnak számitó digitális étlapot a Huawei tabletek formájában és felveszi az italrendelést. Jó fél ház van lévén ebédidő,a nyitás óta az étterem beépült a köztudatba.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 18. 12:57
Januári pihenės 2020. Január 5. -7. Kellemes hely. Szép környezet. Illedelmes személyzet. A svédasztalos reggelik és vacsorák böségesek Voltak. Egy kicsit sokan voltak až étterembe de nem volt a dolog zavaró, hiszen pihenni voltunk és sehová sem siettünk. A Várfürdö kiváló. A város is tettszett. Igazán jól ėreztük magunkat.

2020. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. január 17. 17:30
Már sokat olvastam a helyről, és a legendás pénteki sóletről, így a mai napon itt ebédeltem. Szinte mindenki sóletet kért, ez volt a mai napi slágerajánlat, minden nap van valami kiemelt ajánlat, péntekenként a sólet. Kártyával itt sem lehet fizetni, ugyanaz a szellemesnek gondolt tábla olvasható, mint a Buja Disznókban.

2020. januárban járt itt
Értékelt: 2020. január 17. 10:44
Ilyen durván becsapva régen éreztem magam! Tavaly januárban már jártunk ebben a fogadóban, és ahogy az éttermükre adott értékelésemből kiderül, teljesen meg voltunk elégedve a hellyel. . . Mivel sajnos dohányosok vagyunk, mindig le kellett az emeletről sétálnunk , ha rá akartunk gyújtani. Ezzel semmi problémánk nem volt akkor.

2020. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. január 16. 21:39
Ide is be kéne mennem egyszer. . . hát akkor ma. Nincs fali nyomkodás ujjaddal meg orroddal, lehet szóban rendelni. Kis zsinóros ösvény vezet oda. Itt állj meg és várj a sorodra. Nincs túl sok turista ebben az évszakban, hamar odajutok. Kis hagymakarika, kis krumpli, valami kis burger meg talán egy narancslé. . . nem nagy ebéd, kis ebéd van, dolgom van, megyek valahová.

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. január 16. 8:03
Az Ipolydamásdi Black Monkey söröző nem rí ki a vidéki egyszerű kocsmák közül semmilyen tekintetben. Kommersz olcsó, sörök, Varga borok és kommersz tömények. Riesenbrau sör, Aranyfácán, Kőbányai 220, Lövenbrau 270, Borsodi 320. Chips, Cappy, kóla, Fanta. Egy Riesenbrau sört kértem, a teraszon ültem le. Átlagos élmény volt ez, egyszer megfelelt.