Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

Kiváló ma, 15:39családjával járt itt
Meglepetés születésnapot mentünk ünnepelni a sógorékkal, akkor volt 60 éves. Igaz hó nem volt, de az eső esett egész nap, így bekényszerített bennünket a hotel wellnesébe, ahol remekül éreztük magunkat.
Nem volt zsúfolt, jó meleg volt a víz.
Az étkezések bőségesek voltak. Nagyon jól éreztük magunkat, és a szülinap is jól sikerült.
Szivesen visszamennénk egyszer nyáron.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 34 városban járt márFelfedező - 49 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Kiváló ma, 11:59családjával járt itt
Az olasz konyha a gyengém, így több helyen is jártunk már, elsősorban Budapesten. Eddig még nem hallottunk a Prato-ról, valószínűleg azért is kerülte el a figyelmünket, mert nem Budapest központi részén, hanem Hűvösvölgyben található. A Prato név egy toszkán város neve is, de "rétet" jelent olaszul, ami azért találó, mert a trattoria a hűvösvölgyi Nagyrét mellett van.
Trattoria Prato, BudapestTrattoria Prato, Budapest
Szörnyű ma, 7:08családjával járt itt
Többet be nem teszem a lábam! Régen szerettem, de volt pár csalódásom. Tegnap a lanyom ott vacsorázott, ma egész éjszaka hányt. ROMLOTT VOLT AZ ÉTEL!
Kihagyhatatlan tegnap, 16:08gyerekekkel járt itt
Két éjszakát töltöttünk a várban és csak a legjobbakat tudok mondani róla. A hely hangulata, az alkalmazottak kedvessége, tisztaság, rend - mind a szobákban, mind a kastélyban - felüli. A gyerekeknek egy életre szóló élmény volt éjjel egyedül lenni egy várban. ( Szerencsénk volt mert csupán mi szálltunk meg az adott időpontban.
2082
Gyenge tegnap, 15:14egyedül járt itt
Semmi meglepetés, tudtam, már itthon tudtam, hogy ez milyen. . . egyetlen oka volt, hogy régen jártam erre, hát ki tudja, mi történt azóta. . . hátha. . . de semmi, vagy inkább rosszabb lett. Különben is egészen más a véleményed a világról meg mindenről, amikor éhes vagy, meg más dolog evés közben valakinek a szüleire gondolni, nem túl hálásan.
Konyha23 - Allee, BudapestKonyha23 - Allee, Budapest
2082
Átlagos tegnap, 10:35egyedül járt itt
Bizarr egy hely, az biztos. Térképen találtam, kíváncsivá tett, miféle "olimpiai park" van itt Budapest déli határán? Na, de nem tudod meg, ha nem mész el oda. Így aztán elmentem az "Olimpiai park" utca végéig, ami egy zsákutca, Ott van a Top Mancs kutyaiskola, onnan aztán gyalog, be a bozótba.
Újbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, Budapest
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2024. április 21. 16:42a párjával járt itt
Először jártunk párommal ebben a szállodában. A foglalás visszaigazolása hamar megtörtént. Recepciónál kedvesen fogadtak, hamar ment a bejelentkezés, minden információval elláttak. A szoba nagyméretű, kényelmes ízlésesen berendezett volt. Nagyon kényelmes ággyal. Az étterem minden személyzete udvarias, kedves volt.
Szörnyű 2024. április 21. 15:52családjával járt itt
5 db fagyit kértünk amiből 2 csokis,vaniliásat amiből a csoki savanyú volt és vanília helyett túrót kaptunk
Egy csoki,bocikaramelleset amiből a csoki ugyanúgy savanyú volt és a bocikaramell keserű volt
1 erdei gyümölcs ízűt ami elviselhető volt
1 mangósat ami szintén elment egynek
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 90 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagság
2024. április 21. 14:42barátokkal járt itt
Barátaink által ajánlott hely - mert ők nyáron már jártak itt és azt mondták kellemes időt töltöttek az étteremben és jókat is ettek természetesen. Amikor odaértünk csak páran ültek bent, így elég gyorsan érkezett is a pincér és kiszolgált minket. Az ételek most korlátozva voltak, mert épp készültek egy nagyobb megrendelésre, de így is tudtunk választani a lehetőségek közül.
Admirale Étterem, GárdonyAdmirale Étterem, GárdonyAdmirale Étterem, Gárdony
Kiváló 2024. április 21. 14:35barátokkal járt itt
Barátainkkal érkeztünk erre a szállásra, összesen 6-an voltunk. A szállásadó nagyon kedves volt, mindent megmutogatott, elmagyarázott mit merre találunk, hogy működik. Még ajándék pezsgőt és édességet is kaptunk (szerintem ez egy pluszt ad már kezdéskor). Maga az apartman a ház emeletén található, tágas 3 szobás + egy nagy amerikai konyhás nappali + fürdőszoba.
Telihold Apartman, VelenceTelihold Apartman, VelenceTelihold Apartman, VelenceTelihold Apartman, VelenceTelihold Apartman, VelenceTelihold Apartman, VelenceTelihold Apartman, VelenceTelihold Apartman, VelenceTelihold Apartman, VelenceTelihold Apartman, Velence