Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 318 városban járt márFelfedező - 729 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 11622 feltöltött kép
Átlagos ma, 21:06egyedül járt itt
Nehéz nem szólni, vagy mit szólni erről. Meg nehéz leosztályozni is. Meg tudnék indokolni egyestől ötösig bármit. Jelzem, nem először mentem el a Terror Házába, és lehet, hogy nem is utoljára. Ma az a helyzet, hogy szóval, időszaki kiállítás is van, Slachta Margitról, úgy van meghirdetve, hogy a legmodernebb magyar nő, aztán van egy terem, ahol tele van a fal Slachta Margit idézettekkel, egy kőkemény, vaskalapos republikánus szól ki belőle.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 23 városban járt márFelfedező - 18 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 139 feltöltött kép
Kiváló ma, 17:10a párjával járt itt
Őriszentpéter határában találjátok ezt a néhány éve felújított, kedves, bájos panziót. Az épület meseszép, abszolút hozza vidéki romantikát, a környék csendes, a domboldalról, ahol a vendégház áll, gyönyörű a kilátás. Reggelit kérhettek pluszban a szállás mellé: a hidegtálon sajtok, felvágottak, pékárú, joghurt stb.
5Személyzet
5Tisztaság
5Ár / érték arány
5Kényelem
5Szolgáltatások
5Étkezés
5Elhelyezkedés
Itt fényképeztem:
Őri Art Inn Panzió, ŐriszentpéterŐri Art Inn Panzió, ŐriszentpéterŐri Art Inn Panzió, ŐriszentpéterŐri Art Inn Panzió, ŐriszentpéterŐri Art Inn Panzió, ŐriszentpéterŐri Art Inn Panzió, Őriszentpéter
Még több kép (3 db) >>
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 245 városban járt márFelfedező - 2636 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 75113 feltöltött kép
Kihagyhatatlan ma, 12:37egyedül járt itt
Budapest legmagasabb pontján, 528 méter magasan található a fővárosiak egyik kedvenc kirándulóhelye, melyet a szintén nagy kedvenc Sissiről neveztek el (mint oly sok műintézményt, nevezetességet az országban). A kilátó tetejére egy belső csigalépcsőn lehet feljutni, ahol fizetős távcsövet találhatunk, a nemzeti lobogót és a kerület (XII.
Itt fényképeztem:
Erzsébet-kilátó, BudapestErzsébet-kilátó, BudapestErzsébet-kilátó, BudapestErzsébet-kilátó, BudapestErzsébet-kilátó, BudapestErzsébet-kilátó, BudapestErzsébet-kilátó, BudapestErzsébet-kilátó, Budapest
Még több kép (5 db) >>
ma, 12:26egyedül járt itt
Az értékelést nem magáról a kilátóról készítettem, mert az egyértelműen 5 pontos nálam, hanem a kávézóról, amely a kilátó földszintjén kapott helyet. A Normafától gyalogosan jöttem ide, a libegő zugligeti felső állomása mellett elhaladva. 528 méteres magasságával ez a főváros legmagasabb pontja, a János-hegy tetején.
3Ételek / Italok
4Kiszolgálás
5Hangulat
4Ár / érték arány
3Tisztaság
Itt fényképeztem:
Erzsébet Kilátó Kávézó, BudapestErzsébet Kilátó Kávézó, BudapestErzsébet Kilátó Kávézó, BudapestErzsébet Kilátó Kávézó, BudapestErzsébet Kilátó Kávézó, BudapestErzsébet Kilátó Kávézó, BudapestErzsébet Kilátó Kávézó, BudapestErzsébet Kilátó Kávézó, BudapestErzsébet Kilátó Kávézó, BudapestErzsébet Kilátó Kávézó, BudapestErzsébet Kilátó Kávézó, BudapestErzsébet Kilátó Kávézó, BudapestErzsébet Kilátó Kávézó, BudapestErzsébet Kilátó Kávézó, BudapestErzsébet Kilátó Kávézó, BudapestErzsébet Kilátó Kávézó, Budapest
Még több kép (13 db) >>
Kiváló ma, 11:35a párjával járt itt
2 ejszakat töltöttünk el a parommal, nagyon kedves fogadtatas, szep szobat kaptunk a 12-est mar masodszor is ugyanazt a szep tiszta, kenyelmes szobat. A szalloda nagyon szep helyen van, van egy gyönyörü terasza, ahonnet kellemesen tudtunk vegignezni egy futball meccset, aminek ferjem nagyon örült.
5Személyzet
5Tisztaság
5Ár / érték arány
5Kényelem
5Szolgáltatások
5Étkezés
5Elhelyezkedés
Kihagyhatatlan ma, 0:23egyedül járt itt
Annyi apró, érdekes, meg nem érdekes, jelentős, meg nem annyira szobrunk, emlékművünk van, méltattunk is már vagy pár tucatot, de hát itt van ez, az égbenyúló, a mindenki által ismert, a szimbolikus, a - mondhatnám - rendszerfüggetlen óriás, aki a főváros felett áll, pont róla feledkeznénk meg?
Kihagyhatatlan tegnap, 23:46egyedül járt itt
Ha Budapest ékeit vennénk sorba, talán a pesti oldalon a Hősök tere kerülne a dobogóra, de a budain talán a Gellért szobor, ami annyira meghatározó, hogy nem lehet elmenni mellette méltatás nélkül sehogy sem. Hányszor fordult elő, hogy nappal vagy este jöttem át az Erzsébet hídon, és meghökkentően szép most is, megvilágítva naptól vagy mesterségen fénysugaraktól.
Érdekes tegnap, 22:57a párjával járt itt
Látom, a Kiscelli Múzeum két részre van osztva, És így, kisé önkényesen úgy tekintem, hogy a szoborcsarnok, sziklapince, cégérek, kísérleti fotókiállítás volt az egyik oldal, a képtár, ami viszont itt jelezve van, az meg az emeleti másik oldal legyen. Meghökkentő, hogy milyen neves magyar festők művei csak úgy, kint lógnak a falon, szinte védtelenül, őrizetlenül.
Szörnyű tegnap, 22:05egyedül járt itt
Úgy néz ki, hogy még nekem kellene elnézést kérnem, hogy tőlük rendeltem. Ha az étterem által alkalmazott futár(ok)nak nehezére esik a kiszállítást megjegyzés nélkül végezni akkor ne dolgozzon ebben a munkakörben, mert ilyen emberekre nincs szükség. Én még ilyen bunkó, f. . . p futárral életemben nem találkoztam.
Kiváló tegnap, 21:17a párjával járt itt
A Kiscelli Múzeumból lefelé, felmerült a táplálkozás lehetősége, nos, némi kis bolyongás után, abszolút nem tudatosan, de a Szőlő utcában kötöttünk ki a Zöld kapu előtt. Nekem a Szőlő utca valami kegyetlen nevelőotthon volt, meg valami szoftvercég, meg magas, új házak, de semmiképpen sem egy földszintes óvilági vendéglő.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás