Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

Értékelt: ma, 12:02
Mindig úgy járok, hogy nem oda készültem, aztán mégis valami érdekes helyen kötök ki. Tegnap a Rákóczi térre igyekeztem, és pont ebbe botlottam, a tértől pár méterre. Meg is hökkentem nagyon, amikor a fekete srácok azt mondták, hogy ez már 9 éve itt áll! Hogy én hogyan kerültem ezt el idáig?

Értékelt: ma, 11:26
Tulajdonképpen észre sem vettem volna, ha nem hívják fel rá a figyelmemet. Valahogy közelről nem látszik, legfeljebb a túloldalról. Aprócska és elég érdektelen üzletek vannak itt a Bocskai úton és ez az icipici étkezde meg még közös előtérből is nyílik egy másik üzlettel.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: tegnap, 13:11
Szeptember közepén töltöttünk itt egy éjszakát a párommal. A cél a város megtekintése volt. Kicsit retro a szoba,de tiszta,kényelmes ágy várt ránk. a fürdőszobában törököző kitéve. Tv Wifi volt a szobában. A személyzet kedves,segítőkész. Mi reggelit is kaptunk,ami bőséges,és választékos volt. 1-2 napos elszállásolásra megfelelő a hely,de hosszabb időre,nem elég komfortos.

2019. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: tegnap, 12:37
Érdekes koreai egység, a pultos lányok nem különösebben lelkesek, szívesen váltanék szót velük az ételekről, várom, hogy ajánljanak valamit, de semmi. Nem arrogánsak, barátságtalanok, leginkább közömbös-udvariasak, mindenféle szívélyesség hiányzik belőlük. Elég drágán adnak itt aprócska fogásokat, ez nekem pont megfelelt, hiszen a szomszédban volt asztalfoglalásunk ebédre, csak hamarabb érkeztem.

2019. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: tegnap, 12:29
A Szőlő bár egy rendkívül hangulatos egység Bodrogkifalud határában. Rusztikus, szemgyönyörködtető a terasz, de a beltér is megnyerő. Tartanak jónéhány bort, zömmel középvonalas pincészetekből, számomra a kézműves sörök az igazán relevánsak, melyeket a Serforrás főz. Vettem is másfél litert, ennyi elvitelre a minimum.

Értékelt: tegnap, 10:57
Minőségi alapanyagok és finom ízek! Mindenkinek bátran ajánlom! Futárok kedvesek. Sajnos a csúszást bele kell kalkulálni, mert le van zárva az egész város, óriási dugó van! ! ! Több hozzászólásnál olvastam, hogy ezt nehezményezik, megértem őket, de gondoljanak a futár helyébe is, hogy hogy menjen, ha dugó van? nem hiszem, hogy ő maga gyorsabb lenne, ha nincs merre menni.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: tegnap, 9:47
Pihi Pakk ajándékutalványal érkeztünk. Az egy éjszaka hosszabbításért és a hétvégi felárral még rá kellett fizetnük kb. 30eFt-ot. . . . A szálloda nagyon jó helyen van, minden látványosság, program percek alatt elérhető. A szobák kicsik, szellőztetni csak az erkélyajtón lehet, mert az ablakok fixek. Viszont tisztaság volt, az ágyak is nagyon kényelmesek.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: tegnap, 8:28
A hotel jól megközelíthető,a recepció dolgozói maximálisan foglalkoztak velünk. A szobánk tisztán várt bennünket,igaz a szőnyegpadló már kissé lelakott,a Wc ajtót nem lehet becsukni,nekem hiányzott a wc illatosító,ill. a szobában is lehetne valami kellemes illatosító! Sajnos a légkondi éjszaka bekapcsolt,kellemetlen hangon berregett!

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: tegnap, 7:38
Többször voltunk már itt. Nagyon kedvesek segítőkészek a dolgozok. Hat éjszakát töltöttünk legutóbb itt. A svédasztalos reggeli mindig nagy választékkal. A vacsora három féléből választható, nagyon finom és bőséges. Kellemes környezet. Szép rendezett környék. Vacsora után jó kis sétát lehet tenni az erdős részen. Aki pihenésre vágyik ajánlom mindenkinek!

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: tegnap, 6:42
Párommal és a 13 éves unokánkkal voltunk ittoktóber végén. A Hotel felszereltsége, berendezése és tisztasága minden igényt kielégit. Az első esti vacsora egy nagyo neves pincében volt, Az úgy nevezett borvacsora 5 féle borkostolást termkismertetővel és nagyon finom, ízletes 3 fogásos ételt jelentett.