Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 176 városban járt márFelfedező - 367 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 5902 feltöltött kép
Átlagos ma, 13:02egyedül járt itt
Van annak valami sajátos fílingje, amikor több falut átutazol étlen és nagyon szomjan, és egyszer csak rábukkansz valamire. Hopp, egy étterem a szemem sarkából. . . fék, kanyar, vissza. . . hát nem. azért ez nem annyira "vendéglő", inkább csak egy kocsma határán billegő valami. De nem rossz kocsma. . .
4Kiszolgálás
3Hangulat
3Tisztaság
Kiváló ma, 9:58a párjával járt itt
A Kis Duna Korzón sétálva figyeltünk fel a Strand Büfére. Bepillantva meglehetősen alap helynek tűnt, el is mentünk mellette, de visszafelé az élő zene becsábított minket. Nem bántuk meg. A hely hangulata remek, klassz volt a zene is. A vendégkör vegyes: rengeteg diák, helyi törzsvendégek a nyugdíjasoktól a babakocsis szülőkig, turisták, stb.
3Kiszolgálás
Kiváló tegnap, 23:46családjával járt itt
Véletlenül jártunk ebben az utcában, már éhesek voltunk és úgy döntöttünk, hogy
betérünk ebbe a pizzériába! Később kiderült, hogy a legjobb választás volt! Jót beszélgettünk a tulajdonossal aki nagyon kedves volt,
miközben készült a pizzánk! A pizza 20perc alatt készült el ami normál idő ha egy kemencés pizzát kér
az ember!
4Hangulat
Átlagos tegnap, 19:33a párjával járt itt
Gyönyörű környezetben,kritikán aluli szállás. Az apartman piszkos ,dohos. Takarítás nem tudom mikor volt előttünk,de ágynemű cserén kívül szerintem semmi. A fürdőszoba tiszta rozsda,a csempén nem egy-két hetes kosz. A konyha felszereltsége szinte semmi. Nincs egy kés amivel elvágj egy zsemlét,vagy egy kiskanál amivel a kávéd,teád megkeverd,viszont cserébe hangya,az van mindenhol.
1Személyzet
1Tisztaság
1Ár / érték arány
1Szolgáltatások
3Étkezés
4Elhelyezkedés
Kiváló tegnap, 19:32a párjával járt itt
Ilyen udvarias felszolgálásban még nem volt részem! ! ! ! Ilyen finoman elkészített pisztrángot, valamint desszertként túrótortát almaszósszal még nem ettem. Álomjó volt minden! Így a vadból készült raguleves is a társam kedvencévé vált. Ha valaki kedveli az ízlésesen díszített helyet ( kemence, mécses, kő s tégla harmóniáját, kékfestő textillel ), - ott a helye!
Kiváló tegnap, 18:44 járt itt
Szeptemberben újra visszatértünk ide, annyira megtetszett nekünk ez a hotel. Jó helyen van, kényelmesen el lehet érni mindent. Sokféle szolgáltatást nyújt. Szép környezetben van. A kinti és a benti medencék is tiszták. Nekünk a szauna rész és a kinti termál medence volt a kedvenc.
Az étkezés is nyugodtabb volt, mint korábban. A választék és az ízvilág pedig pazar. Kedves a személyzet mindenhol.
5Személyzet
5Kényelem
5Szolgáltatások
5Elhelyezkedés
Kiváló tegnap, 18:38a párjával járt itt
Szeptemberi hétvégén jártam itt a férjemmel. Egy finom kávét szerettünk volna fogyasztani. Itt egyben volt minden. Szép kilátás, hangulat, gyors kiszolgálás, gazdag választék. Az íz magáért beszélt, ha többet is bírtam volna fogyasztani megtettem volna. Az ár érték arány megfelelő. Egy szép őszi hétvégére másoknak is ajánlani tudom.
4Kiszolgálás
4Hangulat
Kiváló tegnap, 18:27a párjával járt itt
Döbrönte egy jó kis hely a "vadon" kapujában. Aki szereti a természetközeliséget a kirándulásokat és a nyugalmat annak remek választás. Egy túrázástól megfáradt nap után a medencékben való lazulás majd a kiváló vacsoránál többre nem is vágyik az ember. Ha kevés a vendég akkor csak menüválasztásos az esti étkezés nekünk szerencse csak egy nap volt ilyen az ötből.
4Személyzet
4Kényelem
4Szolgáltatások
4Elhelyezkedés
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 92 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelőNépszerű író - 68 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagság
Kiváló tegnap, 17:36egyedül járt itt
50 éve nem jártam ebben a patinás volt cukrászdában. Gyönyörűen felújították, de már nem cukrászda ,hanem étterem. Az árak őrűlten magasak, hiába a szép környezet, ha egy kávét is horror áron lehet venni. Érdekes, hogy egy bódét is üzemeltetnek, Friss kenyér névvel , ami elveszi a kilátást a teraszon ülők elől.
1Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Déryné Bisztró, Budapest
Kiváló tegnap, 17:27a párjával járt itt
Először jártam a hotelbe,de már a parkolóba tetszett a szálloda ránézésből szimpatikus volt. Hála Isten a továbbiakban sem csalódtam a recepción egy kedves hölgy fogadott és nagyon gyorsan elrendezte az adminisztrációs teendőket. A szoba kényelmes számomra tökéletes volt Rend és tisztaság mindenhol.
5Személyzet
5Kényelem