Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

2018. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: tegnap, 23:03
A Kemenes Cukrászda bázisa Biatorbágyon található a Lipóti Pékség mellett, s a Lipóti pékségeiben már többször találkoztam a Kemenes-féle sütikkel. Az Attila úton a Kemenes nem fúzióban, hanem önálló cukrászdaként működik. Gazdag választék, mind hagyományos, klasszikus sütemények és tortaszeletek, mind a modernebb "újhullámos" trendek szerinti sütiket is készítenek, valamint édes és sós péksütiket, aprósüteményeket is készítenek.

2018. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: tegnap, 22:50
Azt hiszem, a Magyar Konyha különszámában olvastam erről a helyről, amit nem is lehet bekategorizálni. Reggeliző és kávézó, delikátesz, kézműves pékség, vinotéka, különleges prémium alapanyagok beszerzőhelye, egy kis kincses-doboz a Wekerle-telepen. A Wekerle-telep központi részén, a Kós Károly tér egyik saroképületében találjuk őket, a bejárat előtt friss zöldségek és gyümölcsök, az ablak mentén kis asztalkák.

2018. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: tegnap, 22:14
Az Aranykéz utcai parkolóház aljában a felújítást követően nyitott meg ez a kávézó, a két ételbár közötti bérleményben. Modern berendezés, minőségi ételek-italok, reggelire, ebédre, délutánra. A belvároshoz igazodó (magas) árakat különböző menük - étel+ital kombók - választása esetén tehetjük némiképp barátibbá.

Értékelt: tegnap, 20:51
Fertőrákos falun belül az egykori kőfejtő monumentális kőtömbjeit lehet itt megnézni. A családi belépő 4000 Ft-ba került. Jártam már itt évekkel ezelőtt, azóta történtek fejlesztések, a belső térben multimédiás kiállítóteret alakítottak ki, filmvetítéssel, valamint a vízi világot bemutató üvegtárolókkal. Érdekesek a hatalmas fosszíliák, valamint a plafonról lelógó hatalmas őshalak.

Értékelt: tegnap, 20:39
Ez az étterem Fertőrákos falu szélén található a soproni bekötőút mentén, a Mithrász-szentélyhez bevezető bicikliút közelében, valószínűleg innen a névadás. Külsőre nem túl bizalomgerjesztő, az étterem előtti parkoló rendezetlen, belépve az étterembe félhomályt, asztalra felrakott székeket láttam, mintha záróra lenne. Személyzet sehol.

Értékelt: tegnap, 20:23
A fertőendrédi Tercia étteremben már több alkalommal jártunk, így volt elképzelésünk, hogy mire számíthatunk. A kópházi Terciában viszont sajnos nincs játéksarok, illetve kinti játszótér, ami a gyerekes családok számára nagyon előnyös lenne. Az étlap elég hosszú, főleg jól ismert magyar és nemzetközi ételeket találunk rajta, különösebb meglepetések nélkül.

Értékelt: tegnap, 20:06
Ezúttal nem az ittjartam. hu-n olvasott értékelésekre hagyatkoztunk, szerencsére. Öt napot töltöttünk el itt a családunkkal, és nagyon elégedettek voltunk mindennel. A családi vállalkozásban üzemeltetett panzió a falu főutcáján található, közel a Fertő-tavi strandhoz és a hajóállomáshoz. Nagyon szépen felújított régi parasztház a középkori várfal tövében, amelyet építészeti díjjal tüntetettek ki.

Értékelt: tegnap, 19:20
A falu magaslati pontján, a dombtetőn, a focipálya közelében található dupla teraszos, 2 szintes presszó az Édenkert. Évek óta működik, leginkább a helyi "erők" találkahelye, kortól és nemtől függetlenül. Mi fagylaltozni mentünk a lányaimmal, melyet ők már az előző napon is leteszteltek. Én is jártam már itt évekkel ezelőtt, de akkor fényképezőgép nélkül.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: tegnap, 18:58 - 1 látogató hasznosnak vélte
Már a tihanyi kompon barátkoztam a honlappal, hogy a Mauro-ban ebédelünk. A honlapon furcsának tartottam, hogy nem lehet asztalt foglalni. Eltéveszthetetlen imponáns felirat jelzi, hogy megérkeztünk. És a zsúfolt nap ellenére találtak nekünk egy megfelelő asztalt. Az étterem valóban délolasz hangulatot árasztott és az étlap/itallap is azt sugallja, hogy sokkal több, mint a "tucat-pizzériák".

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: tegnap, 18:53
Szállóvendégként volt szerencsém a konyhához, de azt gondolom, az ételek tálalása, adagja és minősége miatt külön értékelést kíván. Hagyományos, tájjellegű és különleges ételek egyaránt megtalálhatók az étlapon. Vegetáriánus ételek is szerepelnek a választékban, és allergén információt is mellékelnek minden mellé.