Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: tegnap, 17:29
Terem 700 éves település, 650 ember lakja jelenleg. Kocsmájában a szokásos kommersz italok mellett van Zsindelyes pálinka is, amit díjaztunk. Tartanak gépi fagyit is. Jómagam kértem egy Soproni IPA-t elvitelre, ennek igencsak baráti volt az árfekvése, 300 ft helyben, 25 forinttal több hazavitele. Igényesebbnek tűnt a falusi átlagnál, népszerű is a helyiek körében.

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: tegnap, 17:26
Júliusi meleg délután jártunk az étteremben, egy sokatadó kirándulás után a martonvásári Brunszvik-kastélyban és parkjában. Gazdag huslevest rendeltünk és kacsacombot, rántott húst, gombás rizottót. Minden nagyon finom volt, szépen tálalt, gyors kiszolgálással. Kitünö hüsülést ad az udvaron,tetö alatt, jól kialakitott étkezési hely.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: tegnap, 17:25
Vállaj településről nem hallottam eddig, vélhetően nem hallottam volna a továbbiakban sem, ha nem ott van a nagykárolyi határátkelő mellett, a magyar oldalon. A Park söröző egyszerű falusi kocsma, bár van biliárdjuk is. Az italválaszték szokásos, kommersz minden fronton. A mosdó tisztasága hagy némi kívánnivalót maga után, a csap és a fal között pókháló feszül, pók is lakja.

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: tegnap, 17:00
A Le Gourmet nevű helyre sajnos ebéd után néztünk be, így az étel-ital rovatot csak az italválaszték alapján tudjuk csak minősíteni. Az viszont öt csillagos. S ezzel keveset mondtam. Ennyi minőségi, igényes töményet nagyon kedvés helyen lhet inni. Jómagam sajnos vezettem, így be kellett érnem egy limonádéval. Édesanyámat meghívtam két cent prémium tequila-ra.

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: tegnap, 16:52
A Lyr Pécs egyik legszínvonalasabb kávézója, remek dizájn, izgalmas étel- és italválaszték. Kértünk egy desszertet, továbbá elvitelre két üveg sört a Karl nevű helyi mikrósörfőzdétől. Egyébként azzal hirdetik magukat, hogy 100% vegánok. Ez nem zavar addig, míg nem próbálnak engem is megtéríteni. A kiszolgálás kedves, az árak korrektek.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: tegnap, 15:54
Gyönyörű környezetben, vízre néző asztaloknál lehet étkezni, rossz idő esetén pedig az üvegezett teraszról lehet gyönyörködni a Sugovicában. Hangulatos, igényes asztalokkal, dekorációval. A felszolgálók nagyon kedvesek, tisztelettudóak, még is közvetlenek,barátságosak. Az ételek nagyon finomak,gyönyörű tálalással. Már többször jártunk itt, és még fogunk is, az biztos.

Értékelt: tegnap, 15:49
Pár évvel ezelőtt jártunk már itt, akkor hamburgereztünk többször. Most szinte minden nap betértünk a nyaralásunk alatt. Legtöbbször melegszendvicset és gyrost ettünk. A kiszolgálás gyors, de olyan mint ha futószalagon menne minden,látszódott, hogy leterheltek a felszolgálók. Ár-érték arány szerintem megfelelő. Az ételek finomak voltak.

Értékelt: tegnap, 15:44
Éhesen érkeztünk meg Gyulára és ez az étterem akadt az utunkba. A felszolgálók kedvesek, mosolygósak,a gyerekhez is volt egy- egy kedves szavuk. Az étel gyorsan elkészült. 2 személyes sültes tálat rendeltünk, 3-an ettük (2 felnőtt és egy 12 éves),az adag nagyon nagy volt, alig bírtuk megenni. Finom, hagyományos ízek.

Értékelt: tegnap, 15:38
Maximálisan elégedettek voltunk. Az étlapban bőséges választék, mindenki talált kedvére valót. A kiszolgálás gyors, a pincér kedves,segítőkész volt. Az étel finom volt, laktató adagokkal. A teraszról nagyon jó a kilátás a szökőkutakra, hangulatos hely. Pár évvel ezelőtt jártunk itt egyszer, akkor menüt ettünk, így tudtuk, hogy jó választás lesz, ismét ide beülni.

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: tegnap, 13:51
Csodálatos hely csak ajánlani tudom! Itt tényleg pihenni lehet amihez nagyban hozzá járul az ott dolgozók kedvessége, segítsége és tenni akarása! Külön köszönet a z étterem pincereinek és a medenceket felügyelő úrnak! Fogyatékos gyermekükkel voltunk nagyon jól éreztük magunkat, köszönjük!