Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 83 helyen első értékelőNépszerű író - 295 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagság
Átlagos tegnap, 20:28gyerekekkel járt itt
Gyerekek kedvence a happy meal menü. Várják hozzá a kis apró ajándékot.
Maga a menü ár/ érték arány kedvező, de korábban (pl. júliusban) 4 menühöz 2 különböző játékot és 2 különböző könyvet is tudtunk választani. Az őszi szünetben a 4 menühöz 4 egyforma, elég gagyi könyvet kaptunk! Mert csak az volt.Szánalmas.
3Ételek / Italok
2Kiszolgálás
2Hangulat
3Tisztaság
Átlagos tegnap, 20:16a párjával járt itt
A hűtőben sorakoztak az új hullamos trendi sütik, mi mégis a hagyományos francia krémesre vetettünk szemet, elvitelre. Kb. 25 perc telt el, mire megkóstoltuk otthon. Sajnos, nem ez volt a nyerő.
Friss volt, de a rétegek közötti tészta elázott, a karamell tető nyúlós-folyós állagú volt. Felejtős.
Kértünk 6 krumplispogit is, azzal nem volt gond.
Kiszolgálás megfelelő.

3Ételek / Italok
4Kiszolgálás
4Hangulat
5Tisztaság
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 205 városban járt márFelfedező - 418 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 6914 feltöltött kép
Kiváló tegnap, 19:47a párjával járt itt
ZigZag nyomán járni mindig megtisztelő, de nekem ez most jobban tetszett. A rátalálás a zord idő ellenére elég könnyű, jól látszik az 1-es útról, és kora délután a nagy esőben más vendég nem is volt. Azután később mégis akadt.
5Ételek / Italok
4Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Nour - Art of Desserts, BudaörsNour - Art of Desserts, BudaörsNour - Art of Desserts, BudaörsNour - Art of Desserts, BudaörsNour - Art of Desserts, BudaörsNour - Art of Desserts, BudaörsNour - Art of Desserts, BudaörsNour - Art of Desserts, BudaörsNour - Art of Desserts, BudaörsNour - Art of Desserts, BudaörsNour - Art of Desserts, BudaörsNour - Art of Desserts, BudaörsNour - Art of Desserts, BudaörsNour - Art of Desserts, Budaörs
Még több kép (11 db) >>
Kiváló tegnap, 18:14családjával járt itt
Két éve jártam itt, akkor vettem ajándékul 4 éjt, amit nem tudott a megajándékozott felhasználni. Helyette négyen töltöttünk itt 2 éjszakát, ami teljes megelégedésünkre szolgált. A felújítás komoly minőségi ugrást jelent, a hajdani puritán fürdőszoba teljesen modern lett, új nyílászárók , gyönyörű függönyök, príma világítás, megújult étterem.
5Személyzet
5Kényelem
5Szolgáltatások
5Étkezés
5Elhelyezkedés
Platán Panzió, DobogókőPlatán Panzió, DobogókőPlatán Panzió, Dobogókő
Kiváló tegnap, 17:24barátokkal járt itt
Panorámás hely, erkélyes szobák zárt nagy parkoló . Kerékpárnak zárt garázs. Közel az Apátság. és az Apátsági pincészet .Finom ételek olcsó áron. Svédasztalos reggeli,nagy választékkal. Vacsora után lehet kérni a ,különtermet borozgatásra beszélgetésre. Este zárják a kaput,kulccsal lehet közlekedni.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 237 városban járt márFelfedező - 2397 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 68681 feltöltött kép
Kiváló 2021. november 27. 21:47egyedül járt itt
Évek óta működő, családias keretvárosi hangulatú étterem és pizzéria Angyalföldön a művelődési ház mellett. Tágas, L alakú, árnyas terasszal és sok asztalos belső térrel. A fő csapásirány az étlapon az olasz ételek, először is a pizza, amelyből egy egész oldalnyi választható 1. 800-2. 300 Ft közötti árakon.
4Ár / érték arány
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Dagály 17 Pizza, BudapestDagály 17 Pizza, BudapestDagály 17 Pizza, BudapestDagály 17 Pizza, BudapestDagály 17 Pizza, BudapestDagály 17 Pizza, BudapestDagály 17 Pizza, BudapestDagály 17 Pizza, BudapestDagály 17 Pizza, BudapestDagály 17 Pizza, BudapestDagály 17 Pizza, BudapestDagály 17 Pizza, BudapestDagály 17 Pizza, BudapestDagály 17 Pizza, BudapestDagály 17 Pizza, BudapestDagály 17 Pizza, BudapestDagály 17 Pizza, Budapest
Még több kép (14 db) >>
2021. november 27. 21:25gyerekekkel járt itt
A Westend aluljáró szintjén egy csinos, fiatalos, csajos helyet alakított ki a FitCandy "mentes" cukrászda, ami nekem nagyon tetszik, mert az embertelen, falanszter-hangulatú, über-plázában ez egy egészen más hangulatú, barátságos, emberi léptékű kis szigetet jelent.
4Kiszolgálás
4Hangulat
Itt fényképeztem:
FitCandy - Westend, BudapestFitCandy - Westend, BudapestFitCandy - Westend, BudapestFitCandy - Westend, BudapestFitCandy - Westend, BudapestFitCandy - Westend, BudapestFitCandy - Westend, BudapestFitCandy - Westend, BudapestFitCandy - Westend, Budapest
Még több kép (6 db) >>
Kiváló 2021. november 27. 20:03egyedül járt itt
Az egyik nagy pozitív meglepetés volt a SZÉK étterem, az Andrássy úton. Egy újonnan nyitott magyaros és székely, illetve erdélyi ételeket nyitott étterem. Ha jól rémlik, talán a Pizza Eataliano olasz étterem és pizzéria működött itt előttük, illetve még korábban a szó szerint Klassz étterem, amit még azóta is etalonként emlegetek, pedig már sok évvel ezelőtt bezártak.
Itt fényképeztem:
SZÉK Restaurant & Bar, BudapestSZÉK Restaurant & Bar, BudapestSZÉK Restaurant & Bar, BudapestSZÉK Restaurant & Bar, BudapestSZÉK Restaurant & Bar, BudapestSZÉK Restaurant & Bar, BudapestSZÉK Restaurant & Bar, BudapestSZÉK Restaurant & Bar, BudapestSZÉK Restaurant & Bar, BudapestSZÉK Restaurant & Bar, BudapestSZÉK Restaurant & Bar, BudapestSZÉK Restaurant & Bar, BudapestSZÉK Restaurant & Bar, BudapestSZÉK Restaurant & Bar, BudapestSZÉK Restaurant & Bar, BudapestSZÉK Restaurant & Bar, BudapestSZÉK Restaurant & Bar, Budapest
Még több kép (14 db) >>
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 109 városban járt márFelfedező - 81 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Érdekes 2021. november 27. 19:35a párjával járt itt
November vége, így látogatók éppen csak mi voltunk. A templom fantasztikus, szerencsére elég jó állapotban van. Különleges érzés e régi falak között járni. El is időztünk itt, csodáltuk e építészeti remeket és hallgattuk a hölgy információit. A látogatóközpont a régi paplak köveire épült és most helyi termékeket árulnak.
Kiváló 2021. november 27. 19:25a párjával járt itt
Belül kellemes, hangulatos fa díszítések, jó érzés belépni, és ami ritkaság számba megy manapság, az az élő zene. Mert itt tangóharmónikaszó fogadott minket. Nem foglaltunk asztalt előre, így éppenhogy helyet kaptunk. Az italokat hamar megkaptuk. Húslevest rendeltünk főtt hússal.
4Tisztaság
166 értékelés / 17 oldalon