Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

2017. júliusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: ma, 12:46
Ha csak az amerikai gyorsétterem láncok kozül lehetne választani, akkor a Wendy's sok évvel ezelőtti kivonulása óta a Burger az, ahová leginkább mennék a McDonalds'-szal, KFC-vel összevetésben. Keveseb egységük van, mint a "Mekinek", viszont a város legfontosabb csomópontjain, turisztikai központjaiban ők is ott vannak szinte mindenütt.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: ma, 11:21
Hétköznap este tértünk be az étterembe, ehhez képest meglepően sokan voltak. Egy pincér volt csak, így kicsit lassú volt a kiszolgálás, valószínűleg ők sem számítottak ennyi vendégre estére. Az ételek finomak voltak, a köret számomra a rántott szelethez képest arányaiban sok volt, de maga a hús és a héjában sült burgonya ízletesek voltak.

Értékelt: ma, 8:04
Jó volt! Bővebben? Nagyon jó volt! Kellemes környezet, készséges személyzet, jó ételek, tisztaság. Az unokáknak is tettszett. Még elefántot is láttunk! (az ott lévő cirkusz egy készülőben lévő parkolóban sétáltatta) Képeket is csináltam, de az ittlevők pontosan mutatják a lényeget. Ha lehetőségünk lesz, még látjuk egymást! Mi, és a Hotel! U. i.

Értékelt: ma, 0:38
A gugli dobta ki a helyet, amikor Szilvásváradi panziók között keresgéltem. A honlap kissé elavult, nehezen kezelhető, de végső soron megtalálja az ember, amit nagyon akar. Telefonon nem tudnak pontos tájékoztatást adni, emailre nem válaszolnak azonnal és a feltett kérdéseknek csak egy részére kapok választ, hiába kérdezem ugyanazt több emailen keresztül.

2017. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: ma, 0:31
Az Utazás Kiállításra tartottam, az Örs vezér téren haladtam át a buszmegálló felé, és itt álltam meg egy gyors reggelire. Egyszerű kis büfé, amolyan tipikus buszpályaudvaros, de elég széles választékkal, és a pályaudvaroktól eltérően kedvező, olcsó árakkal. Vannak kimért és darabra árusított sós és édes péksütemények is, alapvetően ez a fő profil.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: ma, 0:24
Kiváló! A korábbi negatívumokat olvasva fenntartásokkal tértem be családommal ebédelni. Kellemes csalódásban volt részem. A füstölt pisztráng és a vadragu leves is mennyei volt. A korábbi kritikákkal kapcsolatos kérdésünkre elmondták, hogy az utóbbi másfél évben a személyzet lecserélődött. Ezt aláírhatjuk, mert kiszolgálásban és ízvilágban is sikerült a kedvünkben járniuk.

2017. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: ma, 0:20
Külföldi - tehetős - turistákra specializálódott büfé a budai Vár lábánál, a Budavári Sikló alsó bejárata mellett. Egyszerűen kialakított pavilon, amelyben teljesen átlagos, kommersz frissítőket - kávé, tea, üdítő, víz, bor, sör - kínálnak, viszont az egek a csillagok között járnak. Kedvező fekvésének köszönhetően mégis folyamatosan jönnek-mennek a vásárlók.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: tegnap, 23:07
Ez a lánc több budapesti plázában is megtalálható, példaképpen az Árkádban, az Allééban és a Corvin Plázában is, a Campona mellett. A Camponában az emeleten a vendéglátó egységek előtt található, de a mozihoz is közel helyezkednek el. Fagylaltot több alkalommal vettem már náluk, mert a mangófagyijukat nagyon szeretem, de legutóbb leültünk egy kávéra is.

Értékelt: tegnap, 22:50
Ez a kínai gyorsétterem csupán néhány háznyira esik tőlünk, és úgy alakult, hogy az elmúlt hetekben 2 alkalommal is innen vettünk ebédet a családnak, mert a gyerekek kínaira szavaztak. Általában a pultban lévő, elég széles, de kissé egysíkú és kiszámítható kínálatból szoktunk válogatni, viszont egyik alkalommal az étlapról is kértünk olyan fogást, amit frissen készítettek el.

2017. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: tegnap, 22:37
A budai "Sütit akarok! " cukrászda furcsa, de némiképp mókás nevével éppen itt az ittjartam. hu-n találkoztam először egy értékelés kapcsán, azóta jártam is már náluk kétszer, klassz, egyedi süteményeket készítenek. Pár napja bevették a pesti oldalt is, a Jászai Mari térnél az "etető-itató soron" nyitottak egy picinyke üzletet, amelyet stílszerűen Mininek neveztek el.