Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 431 városban járt márFelfedező - 1178 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 21199 feltöltött kép
Átlagos ma, 1:08egyedül járt itt
Amikor először elmentem előtte, hát, zárva volt. Hogy miért, azt az ördög tudja. . . talán itt is energiatakarékosság, emberhiány. . . de aztán valami csoda folytán kegyet nyertem a naiv művészetek múzeumába, és amikor a roppant megértő hölgy ott végigkísért a tárlaton, talán látta, hogy nem vagyok egy vérengző hasfelmetsző, hanem tényleg egy lelkes kis múzeumlátogató, és bónuszként felvetette, hogy mi lenne, ha átjönne velem az orvostörténetibe, azt is kinyitni, szeretném-e?
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 99 városban járt márFelfedező - 71 helyen első értékelőNépszerű író - 67 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
Kiváló tegnap, 17:48családjával járt itt
Kerestünk egy aránylag megfizethető, de szép helyet az ebédeléshez. Ez az étterem finom menűvel és kiváló választékkal várja az éhes embereket. A kiszolgálás gyors ,pedig mindig vannak ebédelők. Az ételek finomak és kiadósak. Az asztalok elhelyezése is jó, hogy kissé elszeparálva legyen a többiektől.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
4Hangulat
5Tisztaság
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 71 városban járt márFelfedező - 96 helyen első értékelőNépszerű író - 988 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagság
tegnap, 13:25a párjával járt itt
Nemrég költözött az étterem a Váci utcába, mi már az új helyen próbáltuk ki. Ahhoz képest, hogy nemrég nyíltak, alig kaptunk helyet, célszerű előre foglalni. Azt az étteremben tudtuk meg, hogy a Paulay utcából költöztek át ide.
5Ételek / Italok
4Kiszolgálás
4Hangulat
5Tisztaság
Gyenge tegnap, 1:51a párjával járt itt
Néztem, hogy milyen régen voltam itt, hát, az ittjartam szerint régen. Nekem meg úgy tűnik, hogy túl gyakran. Ma a Radnótiban voltunk színházban, és hát az "előkelő" színházi közönség előadás után beül egy színházi vacsorára, nyilván valami térmelléki gyorsétterembe. Stílusos. . . De már mentünk volna inkább haza.
3Ételek / Italok
3Kiszolgálás
2Hangulat
2Ár / érték arány
2Tisztaság
Itt fényképeztem:
Burger King - Oktogon, BudapestBurger King - Oktogon, Budapest
Átlagos 2022. december 3. 14:13egyedül járt itt
Egyszer már kéne valami tanulmányt írnom 56-os emlékművekből, annyira zilált, összefüggéstelen, zavaros szoborsorozat borzolja ezen a címen az ország nagy tereit. Ez a kecskeméti eset különösen kacifántos. Volt itt egy Kodály-emlékmű, ugyanilyen fallal, más rárakattal, emlékfával, ugyanez a szamárhátas bajuszfal félkörívben.
Kihagyhatatlan 2022. december 2. 22:40egyedül járt itt
Kecskeméten kint voltam a vonatkatasztrófa áldozatainak emlékművénél, amit tulajdonképpen én mutattam meg a taxisnak, aki ott megvárt, aztán valahogy visszavitt a város felé, és az ő tippje volt, hogy ezt a múzeumot megmutassa nekem, miután érdekes látnivalókról érdeklődtem nála. Le is tett az ajtó elé.
2022. december 2. 20:04egyedül járt itt
Egy kicsit véletlenszerű volt. . . az elátkozott Leskowsky Hangszergyűjtemény bezárt egy fél órával korábban, mint kellett volna, pedig telefonon meg volt beszélve. Így, miután kidühöngtem magam a sok szélhámoson, rájöttem, hogy hopp, még nem is ettem, csak rohangászok itt a városban, versenyt futok az idővel.
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
3Hangulat
4Tisztaság
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 155 városban járt márFelfedező - 124 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 182 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2022. december 2. 19:15barátokkal járt itt
Ez a felhagyott kőbánya a Gyöngyös felé vezető út mellett, a régi kisvasút útvonalán található. Mindig lenyűgöznek e meredek sziklafalak és a rajtuk megbúvó növényzet. Minden évszakban érdekes, de jó időben piknikező hely.
Kihagyható 2022. december 2. 17:33egyedül járt itt
A "három tavasz" azoknak, akik sokat éltek a félmúlt történelmében, azt jelenti, hogy tavasszal összemosódnak az ilyen-olyan ünnepek, az ifjúság csuhajla, nagyon forradalmi, és friss és üde, mint a tavaszi zöld hajtás, és hát egymás után jönnek a forradalmak, diadalok, mint a március 15. , a Tanácsköztársaság, meg a Felszabadulás.
Érdekes 2022. december 2. 16:29egyedül járt itt
Nos, az úgy alakult történelmileg, ahogy más városokban is (Kecskemét, Szombathely stb. ) hogy van a szép, nagy zsinagóga, a pazarul rendbehozott épület, de aztán közben kiderült, hogy olyan mértékben megfogyatkoztak - nem éppen a saját jószántukból - az érintettek, hogy a város inkább másra használná. . .
201 értékelés / 21 oldalon