Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

2018. augusztusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: ma, 7:25
Ebédidőben mentünk az étterembe, hely már nem volt, csak elvitelre tudtunk kérni. A várakozási idő kritikán aluli! Ráadásul mivel sem bent, sem kint nem volt hely, így az utcán álltunk, és vártuk hogy szóljanak ha kész van a két adat Carbonara spagetti... kicsit megalázva éreztük magunkat. Ide többet nem megyünk!

Értékelt: tegnap, 22:02
Kis fagyizó kiülős, napernyős terasszal a város központjában, pink szín domináns, a kastéllyal szemben lévő parkolónál. Bár többet is végigpróbáltam - nagyjából mindet, amit nyitva találtam, de egyetlen valamire való fagyizót sem igazán találtam Hatvanban. Az volt a benyomásom, mintha minden fagyizó ugyanabból a forrásból dolgozna: átlagos, nem karakteres, mondhatni jellegtelen és feledhető ízek, egynek elmegy kategória.

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: tegnap, 21:57
Az étlap bevezető szövege sajnos közelében sem volt a kapott szolgáltatásnak (sem az ételek, sem a pincérek hozzáállása tekintetében) :( Az ételek nagyon lassan készültek el, több, mint egy órát vártunk rá, pedig az étteremben rajtunk kívül szinte senki nem volt, belegondolni is rossz, mi lenne telt ház esetén.

Értékelt: tegnap, 21:46
Hatvan városának legelegánsabb étterme a Grassalkovich, amelynek a kastély - Széchenyi Zsigmond Vadászati Múzeum működik a főépületben - egyik melléképülete ad helyet. Formája alapján valamilyen gazdasági épület, esetleg istálló lehetett vagy a személyzet lakhelye.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: tegnap, 21:40
A célunk a pápai kastély és városlátogatás volt. Kinézünk egy várost és keresünk "kockás abroszos" éttermet, ez most nem jött össze. Megkérdeztünk egy helyi boltost, ő ajánlotta az éttermet. A most divatos nagy fehér négyszögletes tányérba kaptuk az ételt, ami elveszett a tányéron, én szarvas szeletet ettem áfonya mártással, nem nagyon jött be, olyan volt, mintha lekvárt ettem volna, a hús puha omlós volt.

Értékelt: tegnap, 21:26
A hatvani Grassalkovich kastély a Vadászati Múzeumnak az helyet, amelyen belül egy igen kellemes kávézó is működik. Tisztaság, rend, harmónia ezzel a hármas jelzővel tudnám leírni a kávézót. Olaszos pörkölésű Testa Rossa kávét főznek, egy eszpresszó 390 Ft-ba került. A cappuccino 560 Ft.

2019. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: tegnap, 21:24
Csapat építő tréningre érkeztűnk a kollégákkal. Nagyon jó az elrendezése. Szép nagy szobák, tökéletes tisztaság. Kényelmes ágyak. Közel a gyógyfürdő, a barlang fürdő és a piramis fürdő is.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: tegnap, 21:20
Nagyon jó hely. Alkalmas a család minden tagja részére. Szép a szálloda, Nagy a wellness részleg, egy gondom volt hogy minden medencében ugyan olyan a víz hőfoka. Szerintem a 33 fok nagyon kevés. Nagyon szuper volt a lovagi torna, jól megszervezett előadás. Ajánlom akár gyerekekkel akár, felnőttek részére.

Értékelt: tegnap, 20:40
Teljesen átlagos, szimpla kis fagyizó Gyöngyös főterén, a holdas szökőkútnál. Elég nagy kiülős terasszal rendelkezik, amely azonban árnyékolás és napernyő nélkül nem túl szerencsés az augusztusi délidőben, tűző napsütésben. A benti rész gyakorlatilag csak egy fagyispultból áll. A fagylaltok ára igen kedvező, egy gombóc 200 Ft, átlagos méretű gömb (5 dkg).

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: tegnap, 20:34
Nemzeti ünnepünk estéjén tértem be családommal a szentgotthárdi vendéglátóba, melynek belső terme teljesen üres volt, minössze két lány ült a teraszon. A hellyel szemben lévő másik étterem tele volt (étlap magasabb árazással), ennek ellenére bizalmat szavaztunk neki. A helység felújított, ízléses elrendezésű. Kedélyesen köszöntött két nagyon fiatal felszolgáló lány, hellyel kínált.