Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

Értékelt: ma, 9:36
2019. május 18-án, egynapos kirándulást tettünk Gyöngyösre. Városnéző turisták vagyunk, Budapestről egyszerű a város megközelítése busszal is. Szép, rendezett a város, bár e napon nagy volt a nyüzsgés, hiszen borfesztivál volt a Fő téren. Ennek ellenére megnéztük a belvárost és ebédre a Steakpalotába tértünk be.

Értékelt: ma, 0:00
Békés, gyerekbarát, alkoholmentes kis kávézó és büfé a XI. kerületi, főleg gyermekkönyvekre specializálódott boltban, wifivel. A kis asztalkákon kívül van egy elnyúlós kanapé is, bár az éppen foglalt volt ottjártamkor. Az árak kifejezetten barátságosak és törekedtek arra is, hogy a gyerekek ne csupa egészségtelen - bár nyilván felettébb vonzó - nyalánksággal tömjék meg magukat, megkopasztva a jószívű szülőket, nagyikat.

Értékelt: tegnap, 23:44
"Tizenkettő egy tucat" török gyorsétterem a Dohány utca elején, a Zsinagóga közelében, a szemközti, páratlan oldalon. Hosszú nyitvatartási idő, sok vásárló, gyors ételhez jutás lehetősége a fő faktorok. Elviteles gíroszt - vagy kebabot - az ablakból, az utcáról is lehet kérni, bent önkiszolgáló rendszerben a pultnál lehet rendelni, majd a tálca végigtologatása után fizetni.

Értékelt: tegnap, 23:32
Évek óta működő étterem és söröző a Dohány utca elején, a Zsinagóga közelében. A nevén kívül - Hága holland neve - egyéb hollandiai vonatkozást nem fedeztem fel, az étlapon népszerű olasz ételek találhatóak: pizzák, tészták, 3-3 leves és desszert. Kommersz sörök a csapon: Soproni, Heineken, Edelweiss. A többi ital is a kommersz vonalon mozog, árak mérsékeltek.

Értékelt: tegnap, 22:41
Már többször jártam az étteremben, mindig alig kaptam helyet. Valami oka biztos van. Én szívesen visszamegyek, ha arra járok. Az étterem tiszta. A személyzet udvarias. Gyors kiszolgálás, friss étellel. A gazdag húslevesem átlátszó, tényleg gazdag tartalommal, forrón került elém. A különleges kétszemélyes tálamat,nem tudtuk eltüntetni, akkora adag volt.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: tegnap, 22:07
Átutazóban voltunk a városban és arra gondoltunk biztosan találunk valami kínai éttermet vagy pizzázót, ahol bekaphatunk valamit gyorsan, amikor megláttuk a beszédes nevű Séf Bácsi éttermet ami már külsejével is csalogatott. Az a mostanság divatos, kreatív street food hangulatot árasztotta és hát nem csalódtunk.

Értékelt: tegnap, 21:46
Május közepén töltöttünk itt öt napot, a téliesre fordult időjárásban. A szoba szép és igényes, a két fürdőszoba nagyon hasznos extra. A hidegben a wellness részlegben vigasztalódtunk, amit szerencsére kevés vendég használt. A wellness részleg berendezése hangulatos, az úszómedence lehetne kicsit hosszabb.

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: tegnap, 19:23
2019. május 15-17-ig vendégeskedtünk a Fogadóban. Csatlakozunk a korábbi, szálláshelyet méltató véleményekhez. Mi is teljes mértékben elégedettek voltunk a szolgáltatással. A bőséges, finom ételek mellett készségesen kiszolgálták egyéni igényünket is. Ezúttal is köszönjük. :) Kellemes, tiszta, korrekt szálláshely, kedves, szolgálatkész személyzettel.

Értékelt: tegnap, 19:20
Sajnos 3 napig szakadt az eső és hideg volt. Szerencsére a fűtés működött, a szobában kellemes meleg volt. Kicsit ugyan távol van mindentől, de szép rendezett parkkal. Az apartmanok egyszerűek de tiszták. Teljes ellátással voltunk. A reggeli hasonló mint máshol, bár amikor csoport is érkezett, akkor az egy italautomata (kávé, forróvíz stb.

2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: tegnap, 11:55
Csendes utcában, fürdőhöz közel található a szállás, az apartman kényelmes, jól berendezett. A személyzet kiváló, kedves, segítőkész. Étkezni a szomszéd étteremben lehet, bár a jól felszerelt konyharészen egyszerűbb ételeket megfőzhetünk.Van hűtőgép, elektromos tűzhely, tea-kávéfőző, evőeszközök. Nyáron az udvaron a kis medence a gyerekek kedvence.