Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: tegnap, 18:51
Egy korábbi bejegyzésemben említettem, hogy a Café Rigoletto aggódott a közelükben horgonyt vetett albán fagylaltozó gagyi minőségű dömping fagyija miatt. Hát mostanra már lenyugodtak a kedélyek és semmi aggodalom a pánikra. Nagyon meg voltunk elégedve a tisztasággal, a kiszolgálással, na és persze a finom süteményekkel ezen a kora őszbe torkolló nyaralásunkon.

2020. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: tegnap, 18:42
Még márciusban közölték a vendégsereggel, hogy "legnagyobb sajnálatunkra kénytelenek vagyunk bezárni". Aztán április elején gondoltak egyet és rátértek a kiszállításra "a Pepe házhoz megy" szlogennel. De milyen jól is tették, hiszen Zircen amúgy nem sok alternatíva maradna. A legnagyobb elismeréssel vettük a kiszállított finom süteményeket.

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. április 7. 21:42 - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű helyen található kis falu, ahová az ember tényleg pihenni és kikapcsolódni megy. A szállásadók kedvesek, a kényelem az elvárásainknak megfelelő volt. Szívesen megyünk máskor is. A környéken számtalan kirándulási lehetőség és látnivaló. Aki éttermeket és szórakozó helyeket keresnek,azok ne menjenek ide, de a víztározó és a sziklás hegyek közelsége kárpótol mindenért.

2020. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. április 1. 21:08 - 2 látogató hasznosnak vélte
Már jó néhány hónapja megnyílt az étterem, de mindig olyan üres volt, hogy nem volt kedvünk kipróbálni. S szomszédos Pad Thaiban zsúfolásig voltak a vendégek, itt jó ha egy-két asztalnál ült valaki. Nem túl szerencsés a hely, az elmúlt hat évben négy étterem zárt be egymás után. Az üzemeltetők még nem adták fel, a koronavírus miatti intézkedések miatt csak elvitelre árusítanak, míg a többi környező étterem bezárt.

2020. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. április 1. 9:10
2020 marcius elejen jartun k a szallodaban a baratainkkal mi negyen. Mindennel meg voltunk elegedve, kiveve a szobaval, a szönyeg borzaszto koszos volt, az ablakok ugyszinten az erkelyre ugy lehetett kimenni hogy elötte egy nagy melyedes tatongott a szoba felöl, ha valaki nem veszi eszre, szinte kiesik az erkelyre, vagy pedig vissza.

2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 31. 10:47
A környéken lakunk, ismerősök ajánlata alapján többször jártunk itt. Halételeket szoktunk választani, hiszen ezek a hely specialitásai. A gyerekek imádják a halcsipszet, mi meg haltálat, halgíroszt vagy halbrassóit szoktunk enni, mindegyik nagyon finom, a kiszolgálás is kedves, udvarias, gyors. Hétvégén érdemes asztalt foglalni.

Értékelt: 2020. március 28. 14:34
Ajándékba kaptuk a 3 nap 2 éjszakás wellness utalványt félpanziós ellátással a szállodától + 2 éjszakát vettünk hozzá. A szálloda a város szívében van csöndes helyen. Nagyon jól éreztük magunkat a rossz idő ellenére is. Kellemes környezet, tisztaság, a reggeli nem, de a vacsora nagyon változatos volt, barátságos a személyzet.

Értékelt: 2020. március 28. 13:21
Két hete, a koronavírus komolyan vételének kezdetén jártam itt. Éthordóban ebédet szerettem volna elvinni, de a higiénia teljes hiánya megdöbbentett. A kiadó pultot az éttermen keresztül lehet megközelíteni, ahol néhányan ültek és ebédeltek. 1 fő mindenes szolgált fel, adta ki az ételeket, kezelte a kasszát. Gumikesztyűt nem hordott.

Értékelt: 2020. március 28. 9:44
A helyszín remek, a szabadban tölteni az időt ideális. Apróságokra több gondot fordíthatnának (pl. a szobánkban a teraszajtó zárhatósága erősen kérdéses. Egy nagyobb szélben nem biztos, hogy nyugodtan alszik az ember.) Az ételek minősége alacsonyabb színvonalúak, mint a szálloda maga.

2020. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. március 26. 21:44 - 2 látogató hasznosnak vélte
A Hold utcai éttermek közül lassan már mindet kipróbáltam, most ez az étterem került sorra. Eddig mindig hatalmas sor kígyózott előtte, a korona vírusnak köszönhetően látogatásomkor alig volt valaki, pár nap múlva be is zárt az étterem a vírusveszély elmúltáig. A piac talán legolcsóbb étterme, a rántott sajt steak burgonyával 1200 Ft, jól is lehetett lakni vele.