Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

Kiváló 2024. április 8. 8:35a párjával járt itt
Húsvétkor töltöttünk a párommal 4 napot a Hotelben és rendkívül pozitívan csalódtunk. A három csillag besorolás miatt voltak fent tartásaink ami az ott tartózkodásunk alatt teljesen eltűnt. Nagyon fiatal de rendkívül kedves segítőkész személyzet gyönyörű rendezett kert jó wellness és bőséges nagyon ízletes étel választék.
Kiváló 2024. április 8. 8:33barátokkal járt itt
Nagyon jó hétvégét töltöttünk el a Belenus hotelben. Szuper hely, szuper személyzettel csak ajánlani tudom mindenkinek. A szobák kényelmesek ,tiszták. Az ételek nagyon finomak. Mi már többször jártunk itt és csak dicsérni tudom ezt a hotelt és a személyzetet is. Gratulálok és további sok sikert , vendéget kívánunk.
2024. április 8. 8:19a párjával járt itt
A Kuriába voltunk árban ugyan annyi mint a kastély rész, 70 éves nyugdíjasok vagyunk ezért a wellness nehezen mozgó emberként egy köpenyben a kerten át messze volt , a wellness zsúfolt volt , ágyat nem lehetett találni . Ha egy levest szerettünk volna enni étkezni csak a kastély részben lehetett. Idős embernek kicsit problémás . Árban drága volt az előzőekben leírt mellett.
Kiváló 2024. április 8. 7:08a párjával járt itt
Érkezéskor nagyon kedves hölgy fogadott minket a recepción . Segített mindenben, egy nagyon szuper éttermbe jutottunk ebédelni.
A tisztaság makulátlan volt az egész szobában mosdóban és a hotelban egyaránt.
Szívből ajánlom ezt a hotelt mindenkinek.
A reggeli kimeríthetetlen kínálattal volt.
Vacsora is finom házias bőséges volt.
Nagyon szép húsvéti napokat töltöttünk Esztergomban.
Köszönjük.
2024. április 8. 6:13a párjával járt itt
Kitünő a szálloda és a személyzet munkája. A konyha átlagon felüli , az ételek ízletesek, bő a választék és a személyzet nagyon készséges. A szállásnak vannak negatívumai is ami az összképet beárnyékolja. 1. A szobában nincs semmilyen szárítási lehetőség a fürdőruhák és a köntösök számára, így másnap a vizes ruhákat kell felvenni.
Kiváló 2024. április 8. 4:31a párjával járt itt
Kirándulásokat terveztünk a Zselicben. Ezek mind jól sikerültek. A szálloda elhelyezkedése ilyen céloknak tökéletes. zavaró egyedül a Wifi használata volt, mert naponta, vagy a telefon kikapcsolása után mindig újra foglalkozni kellett a bejelentkezéssel. Miután ez a szolgáltatás ingyenes, kevés esélyt látok a visszaélésre, javaslom a rendszer felszabadítását.
A személyzet munkája és hozzáállása kiemelkedő.
Átlagos 2024. április 8. 1:50egyedül járt itt
Tetszett a szoba bár az ablak előtt egy nagy rakás föld kupac volt. Nem volt sem szappan sem tusfurdó kirakva. Nem tetszett hogy nincs erkély. A busz nagyon ritkán járt a faluba. A wellness rész zsúfolt. A jakucciban hideg volt a víz. Az étkezésnél sokan voltak, jó lenne ha időpont beosztással csökkentenék a létszámot. A programok nem lettek hirdetve. Sokmindenben nincs profizmus a szervezésben.
Átlagos 2024. április 7. 22:59barátokkal járt itt
A szálloda megfelelő, tudtam hova megyünk. Ezért is foglaltam az ünnepekre. Ami nem jött be az a konyha vagyis a hozzá állás. Gluténmentes étkezés van amit egy kalap alá vették a fogyókúra szintjére. Első este a szakács ajánlott vacsorát, mivel mindig azzal kezdek hogy miből ehetek? Nem volt Gluténmentes, mivel éjjel rosszul lettem.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 260 feltöltött kép
Kiváló 2024. április 7. 22:51 járt itt

Szép, modern, még újszerű szálloda. A szobában kedves kis hajtogatott nyuszika és pezsgő bekészítés fogadott! Finom ételek, kedves, udvarias személyzet, tisztaság fogadott. Amit kiemelnék az ingyenes, de regisztrációhoz kötött programok: bor, - sajt, -pálinka kóstoló, koktél készítés alapjai, a vacsoránál élőzene.
Tisia Hotel & Spa, TiszaújvárosTisia Hotel & Spa, TiszaújvárosTisia Hotel & Spa, TiszaújvárosTisia Hotel & Spa, TiszaújvárosTisia Hotel & Spa, TiszaújvárosTisia Hotel & Spa, TiszaújvárosTisia Hotel & Spa, TiszaújvárosTisia Hotel & Spa, TiszaújvárosTisia Hotel & Spa, TiszaújvárosTisia Hotel & Spa, TiszaújvárosTisia Hotel & Spa, TiszaújvárosTisia Hotel & Spa, TiszaújvárosTisia Hotel & Spa, TiszaújvárosTisia Hotel & Spa, TiszaújvárosTisia Hotel & Spa, TiszaújvárosTisia Hotel & Spa, TiszaújvárosTisia Hotel & Spa, TiszaújvárosTisia Hotel & Spa, TiszaújvárosTisia Hotel & Spa, TiszaújvárosTisia Hotel & Spa, TiszaújvárosTisia Hotel & Spa, Tiszaújváros
Kiváló 2024. április 7. 21:33a párjával járt itt
Igazi magyaros, házias ízek, ár-érték arányban verhetetlen. A személyzet nagyon kedves, figyelmes. Név szerint ismerik a törzsvendégeket. A környéken a legjobb opció, ha olcsó, és jó ebédet szeretnél enni. Érdemes korán érkezni, mert népszerű a hely és általában 13:00 körülre már elfogynak a finomságok.