Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

Átlagos 2024. március 15. 13:59a párjával járt itt
A szemelyzet kedves volt mindenhol. Viszont a wifi a wellness reszen nem mukodott, a benti medence felett malik a festek a falrol, a lampa foglalatok rozsdasak, a mennyezetrol tobb helyen erosen csepeg a víz! A szoba a maga retro mivoltaban rendben volt, viszont a furdokopenyre en varrtam fel mindket oldalra a bujtatokat!
Kiváló 2024. március 15. 11:33egyedül járt itt
Kedves kiszolgálás,finom nagy ételek,valóban1500ft a hatalmas menü , tisztaság van,ha ettél nem zavarnak el azonnal az Asztaltól,mindig friss ételek vannak,kényelmesen el lehet férni
Bamboo Chef Kínai Gyorsétterem, Budapest
Kiváló 2024. március 15. 10:24családjával járt itt
Egész Gyöngyösön ez a legjobb fagyizó, az összes többi méreg drága, kicsi adag és még az ízük is rossz [moderálva - a szerk.]!!! És semmi köze az albán fagyihoz xdd aki evett már igazi horvát fagyit az tudja hogy ez is az. Úgyhogy hajrá, ez a legjobb!!!!
Kiváló 2024. március 15. 9:00a párjával járt itt
Nem tetszett: A félbevágott banán a reggelinél nem tetszett, nagyon meleg volt a szobában, hideg volt a wellness levegője, a kilátás az ablakból (füstölgő kémény) miatt nem volt kedvünk kiülni a teraszra. Nagyon tetszett: a személyzet készséges volt, a reggeli és vacsora finom volt, a tisztasággal abszolut meg voltunk elégedve.
Kiváló 2024. március 15. 8:29gyerekekkel járt itt
Nagyon finom ételeket készített a Géza a kisfiam szülinapjára.Nagyön köszönjük Neki!Személyzet is nagyon kedves volt.Csak ajánlani tudom őket!
Kiváló 2024. március 15. 7:47a párjával járt itt
Az Alfa Hotelben 2019 karácsonyán jártunk először. Azóta visszajáró vendégek vagyunk. Márciusban 9. alkalommal jártunk ott. Ez is bizonyítja, hogy nagyon szeretjük ezt a helyet. Minden alkalommal kiválóan éreztük magunkat. Kikapcsolódásra, feltöltődésre nagyszerű hely, van sószoba, jakuzzi, szauna, masszázs.
Szörnyű 2024. március 15. 3:14egyedül járt itt
A kutyáimhoz emberibb hangnemben szólok, mint a Könyves mekiben kommunikáltak velem.
Ritkán mekizek, de meggyőztek, hogy még azt a kevés alkalmat is inkább kerüljem el.
Érdekes 2024. március 15. 1:35egyedül járt itt
Tűzoltó múzeum azért akad pár helyen, de ki nem hagynám, ha valahol akad még egy. . . szóval, az a drága hölgy, aki bejött betegszabadságáról azért, hogy megmutassa nekem az Ermel-Vojnits mauzóleumot, elvitt még a tűzoltó múzeumba is. A templommal szemben van a város centrumában, a Völgységi múzeumtól párszáz méteres séta.
Tűzoltó Múzeum, BonyhádTűzoltó Múzeum, BonyhádTűzoltó Múzeum, BonyhádTűzoltó Múzeum, BonyhádTűzoltó Múzeum, BonyhádTűzoltó Múzeum, BonyhádTűzoltó Múzeum, BonyhádTűzoltó Múzeum, BonyhádTűzoltó Múzeum, BonyhádTűzoltó Múzeum, BonyhádTűzoltó Múzeum, BonyhádTűzoltó Múzeum, BonyhádTűzoltó Múzeum, BonyhádTűzoltó Múzeum, BonyhádTűzoltó Múzeum, BonyhádTűzoltó Múzeum, BonyhádTűzoltó Múzeum, BonyhádTűzoltó Múzeum, BonyhádTűzoltó Múzeum, BonyhádTűzoltó Múzeum, BonyhádTűzoltó Múzeum, BonyhádTűzoltó Múzeum, BonyhádTűzoltó Múzeum, BonyhádTűzoltó Múzeum, BonyhádTűzoltó Múzeum, BonyhádTűzoltó Múzeum, Bonyhád
Átlagos 2024. március 14. 23:38egyedül járt itt
Jöttem vissza a megyehatárról, és azon is az éppen ott álló eszterpusztai romtemplomtól, amikor Vendelt itt láttam az út szélén, és mivel nem volt nagyon sietős a dolgom, hát váltottunk pár szót. A legtöbb germán eredetű faluban jelen van, mert a svábok nagyon kedvelik.
Szent Vendel, ÓfaluSzent Vendel, ÓfaluSzent Vendel, ÓfaluSzent Vendel, ÓfaluSzent Vendel, ÓfaluSzent Vendel, ÓfaluSzent Vendel, ÓfaluSzent Vendel, Ófalu
2024. március 14. 23:22egyedül járt itt
Jöttem haza Budapest felé a jó kis leányvári ebédemből, aztán eszembe jutott, hogy valami desszert vagy egy kávé azért még beleférne. . . és, miután - szerintem - még életemben nem voltam a Gobudába, és éppen ott vezet az út, hát hajrá. nincs mit veszíteni, mást se vertek még itt agyon, nyilván engem se fognak.
Cafe Frei GOBUDA, BudapestCafe Frei GOBUDA, BudapestCafe Frei GOBUDA, BudapestCafe Frei GOBUDA, Budapest