Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

Kiváló 2024. április 6. 10:08gyerekekkel járt itt
Nagyon szuper szálloda kedves barátságos személyzet, segítőkészek voltak a pincérek, a recepción és a takarítok is, gyönyörü tiszta száloda minden igénynek meg felel, a wellness részleg kiváló, a reggeli és a vacsora böséges és változatos külön tetszett h minden este volt fagylalt három féle minden nap más, mindent össze foglalva csak ajánlani tudom mindenkinek nem bánja meg ha ezt a szállodát válassza, negatívan nem tudok írni mert nincs
Szörnyű 2024. április 6. 8:38a párjával járt itt
A legjellemzőbb dolog a hideg volt, mindenhol, amin a személyzet kedvessége sem tudott javítani. A legrosszabb a welness részben dolgozó lyukas pólós (talán úszómester) volt, aki a vendégek által becsukott kültéri ajtót rendszeresen kinyitotta. Így a langyos vízből kijövö vendég egyből le is fagyott.
2024. április 6. 8:03a párjával járt itt
Az oldalon foglaltam a csomagot, viszont megkerestem személyesen a szállodát speciális kérdés miatt, érdeklődtem megoldható-e akadálymentes szobába mennünk, rögtön kapcsolták az illetékest aki maximálisan segítőkész volt. Kérésünk meghallgatásra talált! A szoba tágas, gyönyörűen felújított, tiszta, elegáns!
2024. április 6. 7:07barátokkal járt itt
A szálloda kíváló helyen van,ha valaki Győrt szeretné megismerni, felfedezni! Kényelmes sétára van minden látnivalótól. Nagyon jól éreztük magunkat, kedves személyzet teljesítette minden kérésünket. A szobák kényelmesek, de a fürdőszobában hiányoltunk olyan lehetőséget, ahol a füdőruhákat és nedves fürdőköpenyt, törülközőket szárítani lehet.
Átlagos 2024. április 6. 6:31a párjával járt itt
4 csillagos szállodához képest nem rossz. Welnes -rész, egy úszómedence, egy kissebb "barlangfürdő" . Amikor ottvoltunk tele volt gyermekekkel. Szaunna részleg, nagyon jó. Mi wifi jelszót nemkaptumk( nem is kértünk)
Mi 2 éjszakát töltöttünk ott, csak reggelis ellátást kértünk, így már nemvolt olyan érdekes a mi ottlétünk a személyzetnek!
Kiváló 2024. április 6. 5:57barátokkal járt itt
4 napot töltöttünk el baràti tàrsasàggal húsvét után, nagyon tetszett a programok sokasàga, hajókiràndulàs , lovagi torna, a királyi vacsora egyszerűen pazar volt,mind làtvàny , élmény és az ételek tekintetében is! A személyzet hozààllása külön kiemelendő!