Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

2024. április 2. 17:12a párjával járt itt
Nem tetszett, hogy a wellness részlegen nem tudtak törölközőt biztosítani, nem is jelezték előre. S az éttermi részen vacsora közben megkezdték a terítést a reggelihez, de az asztalokat nem takarították le , így reggel morzsás , foltos asztalnál ehettünk. S a padló is tele volt lehullott morzsával.
Kiváló 2024. április 2. 16:56a párjával járt itt
Előre szóltunk,hogy vegán étkezést szeretnénk és maximálisan figyelembe vették a kérésünket. Vacsoránál külön főztek nekünk, ami nagyon változatos és ízletes volt, nem mindennapi kreáció. Külön köszönet a két szakács úrnak! A szálloda csendes, nyugodt helyen helyezkedik el, mi ezt szerettük volna és teljesült is.
Kiváló 2024. április 2. 16:13egyedül járt itt
A személyzet nagyon készséges,barátságos volt. Az ételek fantasztikus finomak voltak.Kulon elismerésem a konyhai személyzetnek,akik kiszolgálták a hotel vendégeit .....szerintem lehettunk tobb százan is..........A hotel elhelyezkedése is nagyon jó, nincs messze a kozponttól,jókat lehet a kornyéken sétálni.KOSZONET MINDENÉRT.
Kiváló 2024. április 2. 13:30gyerekekkel járt itt
A szálloda egy nagyon szép, csendes helyen található, gondozott parkkal körülvéve. A személyzet minden tagja kedves volt.
Az étteremben az ételek változatosak és nagyon finomak voltak. A wellnes részleg nagy és tökéletes a pihenésre. A konditerem jól felszerelt gépekkel biztosítja az edzés lehetőségét.
Bátran ajánlom mindenkinek.
Gyenge 2024. április 2. 12:39a párjával járt itt
A Húsvéti hosszú hétvégén jártunk ezen a helyen, ezért felárat kellett fizetni, és a teraszos szobáért is felárat kértek- ez egyébként majdnem mindenhol így van, ezzel nem is volt gond. A beharangozott welcome drink csak papíron létezett, mert a személyzet nem tudott róla. A hajózással kapcsolatban is megkérdeztünk egy ottlakó !
Kiváló 2024. április 2. 12:06a párjával járt itt
A zuhanytálcában nem folyt le rendesen a víz és kellemetlen szag jött fel belőle.
A szoba rendkívül sötét volt, ehhez képes kevés volt a mesterséges fényforrás.
A parkolásért a szállóvendégeknek is felszámoltak parkolási díjat.
A kiszolgálás, a személyzet, a tisztaság, a környezet mind kiváló volt.
Kiváló 2024. április 2. 11:18a párjával járt itt
A képek alapján amit hírdettek nem volt kinti medence. mivel már meleg volt kint az hiányzott. A személyzet kedves volt es a tisztaságra is figyeltek. Az ételek nagyon finomak voltak. Egy probléma volt a zuhanyzóban gyenge volt a víznyomás. Gyerekbarát és nagy hangsúlyt fektetnek az állatokra is. Összeségében azt kaptuk amire számitottunk. Mindenkinek csak ajánlanitudom ezt a szállodát.
2024. április 2. 10:04barátokkal járt itt
Összességében meg vagyok elégedve a szállással. Hiányoltam a húsvéti hangulatot, ugyanis nem volt semmilyen dekoráció - csak a recepción egy kosár - Az elkészített ételek finomak, ízletesek voltak, de itt is hiányoltam az igazi húsvéti fogásokat, sonka, hagyma, torma (bár levesként szerepelt a menüben).
Kiváló 2024. április 2. 9:35gyerekekkel járt itt
Rendkívül előnyös ajánlatot találtunk igen kedvező áron,amikor nem szerettünk volna tojást festeni,töltöttkáposztát főzni,sonkát sütni,teríteni,tálalni. . . . stb . Viszont ez a hely sokkal többet nyújtott minden várakozásunknál! Ebben a pici faluban mindent megkaptunk,ami a testi-lelki megújuláshoz kell. . .
Kiváló 2024. április 2. 9:11a párjával járt itt
Odaérkezésünkkor már nagy kedvesség fogadott. A szoba kifogástalan volt, a kilátás páratlan és gyönyörű. Mindenhol tisztaság volt. A személyzet nagyon kedves, a pincérek minden kívánságunkat teljesítették. Itt szeretném kímélni Attilát aki nagyon segítőkész, kedves volt.