Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

2018. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 13. 23:53 - 1 látogató hasznosnak vélte
A Fészek Fogadóban kedvesség, rugalmasság, nyugalom, kényelem és tisztaság fogadott bennünket. Baráti társasággal szálltunk meg, és bár csak egyetlen éjszakát töltöttünk itt, ár-érték arányban több, mint megfelelőnek találtuk a szállást. Külön köszönet az orchideáért az ablakban, nagyon kedves emlék marad.

Értékelt: 2019. május 13. 21:08 - 1 látogató hasznosnak vélte
Ajándékba kaptuk a lehetőséget az Itt jártam. hu-tól,a Várgesztesi Villapark jó voltából,amit természetesen meg szeretnék köszönni mindenkinek! Egy 3 nap 2 éjszakás tartózkodást nyertem,amit Párommal 1 nappal,és éjszakával meg szerettünk volna toldani. Kértünk ajánlatot,akkor lepődtünk meg először,hogy az árak milyen magasak,2 főre 48800-ba került egy nap,és egy éj fél panzióval.

Értékelt: 2019. május 13. 20:35
Szeretnem nehany szoban összefoglalni a Hotel Piroskaban ,Bükfürdön töltött nehany napunkat. Mi ebben a harom napban pihenni es kikapcsolodni szerettünk volna. A hotel es a környezet nagyon kellemes es nyugodt volt. A welness reszleg is tetszett. Meg voltunk mindennel elegedve. A szemelyzettel nem volt sok kontaktusunk,de ha kerdesünk es keresünk volt szivesen segitettek.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 13. 20:09
. . . . éhség ellen. Hazafelé tartunk,a gyerekek éhesek és nyűgösek,a tervezett éttermet (az Allée-ban) nem fogjuk elérni,igy marad a Kfc ami előtt éppen elhaladunk. Közben beugrik,hogy közel 300 tesztből eddig a kfc még kimaradt,nosza pótoljuk. A helyiség tiszta,kissé steril berendezéssel,ingyen wifi van,amit a betérő homeless külsejü figura igénybe is vesz.

2019. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 13. 19:48
Pesten van dolgunk,pontosabban Budán,miután végeztünk a feladattal,még a Vizivárosban ránkjön az éhség. A Gyorskocsi utca közelében találunk egy török büfét,sőt az üzemeltető is török. A sorbanállásról arra következtetünk hogy a helyiek jóra értékelik a büfét,mint kiderült helyesen. A döner tál jókora adag,echte török izesitéssel. A hús izletes.

Értékelt: 2019. május 13. 19:10
Egy hete voltunk itt megszokottan jo helynek gondolom most is, de egy kis javitani valo lenne, A korabbiakhoz merten emelkedtek az arak hisz tobben foglalunk nagyobb a kereslet, de miert kerul tobbe , ha neha kezeles nelkul egy egy napra kornyek nezesre mennenk igy tobbe kerul mint kezelessel. . Sehol sem kotelezo a kezeles mas szallodaban.

Értékelt: 2019. május 13. 18:13 - 3 látogató hasznosnak vélte
A cukrászda pár hete nyílt, közvetlenül a Koronakert Étterem szomszédságában. Belül nagyon igényes kialakítású, de jó időben ki lehet ülni a kellemes kerthelyiségbe is. Nagyon finom, újszerű sütemények, parfétorták, pogácsák is kaphatóak, na és persze fagyi minden mennyiségben. Egyetlen negatívum, hogy bankkártyával nem lehetett fizetni, legalábbis amikor utoljára voltunk, nem lehetett.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 13. 18:10
Öt napot töltöttünk Sárváron! Feltöltödni mentünk amihez szükséges a finom falatok amit itt mindig megkapunk! Első napi ebédünket itt fogyasztottuk el ami izletes és bőséges volt! A felszolgáló kedves gyors! Pár éve jártunk már itt akkor is elégedetten távoztunk! Még visszatérünk! Ami még nagyon megnyerte a tetszésemet, hogy kutyával is belehet menni!

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 13. 17:58
Férjemmel öt napot töltöttünk a hotelben. Pótágyas szobát kaptunk ami a mérete miatt szűkös volt, és mivel az ablak ferde menyezetes, így nehéz volt megközeliteni a francia ágyat, többször is bevertem a fejem vagy a vállam! Ha az ágyat a szoba közepére raknák nem ért volna baleset. Egyébként a szoba tiszta ninden nap takaritanak!

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 13. 17:55
2019. 05. 10-12 -én voltunk vendégek párommal és 8 éves unokánkkal Zsory hotelben. Földszinti szobát kaptunk/109/. Szobába belépve és körülnézve kissé csalódottak lettünk. Nem volt a szobában semmilyen üllő alkalmatosság. A teraszon is csak két rozzant műanyagszék árválkodott. Ezeket voltunk kénytelenek bevinni a szobába ha leakartunk ülni.