Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 9. 20:09
A szálloda a fürdőtől elég messze található, oda érdemesebb autóval menni, viszont a közelben található egy gyönyörű arborétum, ahol nagyokat lehet sétálni, és nincs messze az érdekes Nádasdy-vár sem. A szálloda berendezése megfelel a 3 csillagos minősítésnek, a félpanziós ellátás is ennek megfelelő.
2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 9. 19:41
Baráti házaspárral töltöttünk három éjszakát a szállodában. A szoba kényelmes, szép,és ragyogóan tiszta, ami az egész szállodát jellemezte! Az étterem is hangulatos, tágas,ételválaszték bőséges, finom volt. A wellness rész is remek volt,tökéletesen működött minden. A kinti teraszon takarók bekészítve,ha valaki esetleg igényli. A park ápolt, gondozott,és szép.

Értékelt: 2019. március 9. 19:20
A kiszolgálás az lassú, az italokat meg sem kaptuk. A számlán viszont töröltetni kellett. Viszont a sütemény az nagyon finom, és friss volt.

2019. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 9. 18:57 - 1 látogató hasznosnak vélte
Két nappal ezelőtt rendeltem 4 tálat házhozszállításra fix időpontra. Fél óra késés után felhívtam az éttermet, hogy mennyit kell még várni. Közölték, hogy nem vették figyelembe a rendelésemet. 13 ember ült nálam és vártuk a vacsorát. A pofámról égett a bőr. És miután kikeltem magamból, még a telefonos kisasszonynak állt feljebb.

2019. februárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. március 9. 17:55
Nemrég nyílt meg a Padthai étteremhálózat újabb tagja az Árkádban. Egy péntek délben jártam ott egy kolléganőmmel, amikor elég nagy volt a forgalom, de azért még találtunk üres asztalt. Korábban nem jártam ennek az étteremhálózatnak az éttermében, nem ismertem a választékot, de a kiszolgáló kedvesen segített, készséggel válaszolt a kérdéseimre.

2019. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 9. 17:53
Tegnap beültünk a zuglói MixR pizzériába, egy pizzára! Azt most hagyjuk, hogy a pincérnő olyan flegma volt, hogy legszívesebben pofán csaptam volna, hogy az öt pizzára, másfél órát vártunk, CSAK 3 tányért kaptunk, mert éppen "elfogyott", és 3 sör helyett "véletlen" négyet hoztak ki, "maradhat? " mert ez sajnos máshol is gyakran előfordul.

Értékelt: 2019. március 9. 17:30
Régebben jártunk ide, akkoriban még a legjobb helynek számított a környéken. A minap betértünk, mert néha nem árt egy kis nosztalgia. Nem kellett volna, mert a finom pizzán kívül, mindenben találtunk kifogásolnivalót. A személyzet terhelt, bár látszott rajtuk hogy igyekeznek, de eröltettnek tünt az egész. Belépéskor távozáskor semmi köszönés, szinte azt éreztük, na megint kettő.

Értékelt: 2019. március 9. 16:45
Pár napos gyulai pihenésünk során városnézés közben bukkantunk erre a cukrászdára. Nagyon meglepett a XIX. századi berendezés: a régi bútorokon kívül a felszolgálók is korhű ruhában dolgoznak. Hétköznap kora délután jártunk ott, amikor kevés vendég volt, csak 2-3 asztalnál ültek. Sajnos addigra a sós sütemények már elfogytak, csak torták, rétesek és bonbonok voltak kaphatók.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 9. 15:06
A Hotel Bara Junior részlegén szálltunk meg egy éjszakára, így tudtuk megoldani a színházi programot. Ennél többre a szállónak ezt a részlegét nem igazán tudom ajánlani, de erre megfelelt. Az elhelyezkedése nagyon jó, a Katona József színháztól egy jó kiadós sétával elérhető, ami egy nyári este igazán kellemes.

2018. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. március 9. 14:47
Annyi volt a cél néhány napra megszabaduljak a főváros forróságától. Gyorsan, az utolsó pillanatban kerestem, de szerencsém volt. Elfogadható áron sikerült egy jól felszerelt kis apartmant foglalni. A tulaj nagyon kedvesen ki is jött elém a vasútállomásra. A fürdő bejárata kellemes sétatávolságra volt (kb 10 perc) fürdőruhába, papucsba lehetett közlekedni.