Grandhotel Galya Galyatető ★★★★

Grandhotel Galya Galyatető
Grandhotel Galya GalyatetőGrandhotel Galya Galyatető
Grandhotel Galya GalyatetőGrandhotel Galya Galyatető

Grandhotel Galya Galyatető bemutatkozása

Magyarország legmagasabban fekvő szállodája, a XX. század tradícióit megőrző, de vadonatúj köntösbe bújtatott wellness és konferencia-hotel, mind a négy évszak élményszállodája, ahol minden új, csak a tiszta levegő a régi: ez a Hunguest Grand Hotel Galya.

Hotel Narád Park Mátraszentimre - Senior pihenés
Senior pihenés
2025.04.01-ig
Hotel Narád Park Mátraszentimre
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Grandhotel Galya Galyatető vélemények

Kiváló 2016. június 3.barátokkal járt itt
Galyatető **** szálloda

Egy hétvégét töltöttünk el ott, kedves barátainkkal. Megérkezésünk, kicsit felverte a szálloda csendes, rugózott működési rendjét, mivel barátaink egyéni, és igen jó humorral rendelkező emberek, akik az első perc után otthon érzik magukat mindenhol.
Grandhotel Galya Galyatető - Külső képGrandhotel Galya Galyatető - EgyébGrandhotel Galya Galyatető - KörnyékGrandhotel Galya Galyatető - EgyébGrandhotel Galya Galyatető - EgyébGrandhotel Galya Galyatető - EgyébGrandhotel Galya Galyatető - EgyébGrandhotel Galya Galyatető - KörnyékGrandhotel Galya Galyatető - Külső képGrandhotel Galya Galyatető - EgyébGrandhotel Galya Galyatető - EgyébGrandhotel Galya Galyatető - EgyébGrandhotel Galya Galyatető - EgyébGrandhotel Galya Galyatető - VendéglátásGrandhotel Galya Galyatető - KörnyékGrandhotel Galya Galyatető - EgyébGrandhotel Galya Galyatető - Medence/kertGrandhotel Galya Galyatető - KörnyékGrandhotel Galya Galyatető - Medence/kertGrandhotel Galya Galyatető - Külső kép
Kiváló 2016. június 2.barátokkal járt itt
Idén márciusban barátokkal utaztunk Galyatetőre a Hunguest Grandhotel Galyába. Az út odáig, a Hotel a fenséges környezete, a kolosszális méretekkel bíró szálloda lenyűgözött. Korán érkeztünk, ezért a szobánk még nem volt átvételre kész állapotban. A személyzet kedvesen áthidalta a problémát, egy perceken belül induló túrát javasolt.
Grandhotel Galya Galyatető - KörnyékGrandhotel Galya Galyatető - KörnyékGrandhotel Galya Galyatető - Medence/kertGrandhotel Galya Galyatető - Vendéglátás
Kiváló 2016. május 31.gyerekekkel járt itt
Kedvezményes kupon akció keretében utaztunk el pihenni a hétvégére kisfiunkkal együtt, és egy igazi gyerekparadicsom várt ránk. Meseszép környezet, romantikus ódon épület, gyerek kalandpálya (ingyenesen használható), mini állatkert, mászókák, trambulin, homokozó, és nem utolsó sorban a wellness, külön gyerek, élmény, és úszó medencével, a szabadtéri jaquzzi csak hab volt a tortán, hiszen a kilátás a hegyekre, és a Kékestetőre festői volt.
Kiváló 2016. május 26.a párjával járt itt
már nagyon régóta szerettem volna eljutni ebbe a szállodába
az biztos hogy elsőre leszögezhetem nem csalódtam és nagyon boldog vagyok hogy eljuthattam ide
már maga a táj a jó levegő ahogy a kültéri jakuzziból elénk tárult. . . . hát ilyen máshol nincs
legalábbis én még nem jártam ilyen helyen
mindennel meg voltunk elégedve--a szállás a szoba az étkezés.
Grandhotel Galya Galyatető - KörnyékGrandhotel Galya Galyatető - Medence/kertGrandhotel Galya Galyatető - Környék
Kiváló 2016. május 17.családjával járt itt
A téli táj festői látványa,szakaszonként más csodával, már a szerpentint nem is érzékelve csalogatott a hegytetőre. ITT az óriási szálloda fogadott , nagy parkolóval üzletekkel. Kedves , fogadtatás , nyugalom , tisztaság lift. A szobában megfelelő új berendezés , kényelmes ágyak.
2016. május 17.barátokkal járt itt
Szokásos évi csajos hétvégét töltöttünk a szállodában. 3 barátnő a hétköznapokat, családot hátrahagyva. Kicsit korábban értünk, mint hogy a szobát átvehettük volna. Bár én sokra értékelem, ha 1-2 órával hamarabb átadják a kulcsokat. Ekkor már jó ponttal indul egy szálloda. Sajnos ez itt nem így volt. Sőt!
Grandhotel Galya Galyatető - Medence/kertGrandhotel Galya Galyatető - Medence/kertGrandhotel Galya Galyatető - Környék
2016. május 10.a párjával járt itt
25 éve jártam itt, és az akkor még se wellness, se kalandpark, se vadaspark, se 4 csillag nem volt. De a ház olyan masszív azóta is, mint a hegy, melyen áll. Ami az épülettel történt azóta, az minden jót magával hozott a múltból és mindent elhagyott, ami már nem szolgálja a 21. század utazóját.
Kiváló 2016. május 10.a párjával járt itt
Minden nagyon jó volt, nagyon jól éreztük magunkat. Még havat is láttunk, amiben már évek óta szinte egyáltalán nem volt részünk. Gyönyörű a környezet, kiváló a wellness részleg. A legjobb a szauna és a hozzátartozó kinti merülő medence volt. A szoba kényelmes volt, a félpanziós ellátás kifogástalan.
Kiváló 2016. május 8.a párjával járt itt
Április végén egy hosszú hétvégét terveztünk eltölteni a Mátrában. Csodás napsütésben, nyári melegben érkeztünk Galyatetőre. Hatalmas túrázás után jól esett ellazulni a szálloda wellness részlegében. Másnap beköszöntött az ősz. Egész nap szakadt az eső, de ez nem szegte kedvünket, a háromféle szauna, az úszó- és élménymedence kárpótolt a barátságtalan időjárásért.
Grandhotel Galya Galyatető - Medence/kert
Kiváló 2016. május 8.gyerekekkel járt itt
Az utazás tervezésétől kezdődően készültünk az önfeledt kikapcsolódásra :) Soha nem jártunk korábban ebben a szállodában, de választásnál vonzó volt az elhelyezkedése, a nyugalma, a szolgáltatásai,a hangulata, melyek ideálisnak tűntek egy hosszú hétvégi anya- lánya feltöltődéshez :)
Érkezésünkkor kedves, segítőkész, mosolygós személyzet fogadott minket.
Grandhotel Galya Galyatető - EgyébGrandhotel Galya Galyatető - KörnyékGrandhotel Galya Galyatető - Vendéglátás