Grandhotel Galya Galyatető ★★★★

Grandhotel Galya Galyatető
Grandhotel Galya GalyatetőGrandhotel Galya Galyatető
Grandhotel Galya GalyatetőGrandhotel Galya Galyatető

Grandhotel Galya Galyatető bemutatkozása

Magyarország legmagasabban fekvő szállodája, a XX. század tradícióit megőrző, de vadonatúj köntösbe bújtatott wellness és konferencia-hotel, mind a négy évszak élményszállodája, ahol minden új, csak a tiszta levegő a régi: ez a Hunguest Grand Hotel Galya.

Hotel Narád Park Mátraszentimre - Senior pihenés
Senior pihenés
2025.04.01-ig
Hotel Narád Park Mátraszentimre
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Grandhotel Galya Galyatető vélemények

Kiváló 2016. március 8.a párjával járt itt
Mi öt éjszakát töltöttünk itt. Többször voltunk a Hotelben, de mindig történik valami természeti csoda, ami máshol nem érheti a vendéget. A márciusi havazás tomboló széllel, egyben volt csodás és félelmetes. De minden dicséret a Hotel dolgozóinak jár! Remek konyha, a szobák tisztasága, ha nem is a legmodernebb, ilyen jellegű épülethez ez illik.
Grandhotel Galya Galyatető - KörnyékGrandhotel Galya Galyatető - KörnyékGrandhotel Galya Galyatető - Medence/kertGrandhotel Galya Galyatető - Környék
Kiváló 2016. március 8.a párjával járt itt
A hotel nagyon szép helyen van. A szolgáltatások első osztályúak, a személyzet kedves, segítőkész. A szobában tisztaság volt. A wellness pont megfelelő annak ellenére, hogy sokan voltak a szállodában. Kártyaszoba, pingpong, csocsó áll a vendégek rendelkezésére többek között. Köszönjük a pihentető napokat :)
Kiváló 2016. február 29.gyerekekkel járt itt
Másik világba csöppentünk pár napra,mintha nem is kis hazánkban jártunk volna! Nálunk szürkeség köddel,a szállodánál térdig érő hó napsütéssel. Fantasztikusan éreztük magunkat! ! ! A szálloda egy robosztus,patináns régi épület. Már jártunk ennél modernebben berendezett szállodákban is,de valamiért azok meg sem közelítették ennek a helynek a varázsát.
Grandhotel Galya Galyatető - EgyébGrandhotel Galya Galyatető - WellnessGrandhotel Galya Galyatető - Külső képGrandhotel Galya Galyatető - Medence/kert
2016. február 24.a párjával járt itt
Az autópályán könnyen és gyorsan megközelíthető, mégis egy másik világba érkeztünk. Kellemes fogadtatás, gyors ügyintézés várt és már miénk is volt egy kényelmes, Kékesre néző, meleg szoba. A vacsora bőséges, változatos és nagyon finom volt. Másnap délelőtt séta az erdőben, majd ebéd és wellness.
2016. február 20.gyerekekkel járt itt
A személyzet nagyon kedves és segítőkész, mind az étteremben,mind a recepción. A szoba nagyon kényelmes és tiszta volt, bár a három napos ott tartózkodásunk alatt nem járt nálunk takarító. Aki ide utazik biztosan nem fog unatkozni, válogathat kirándulási, sportolási lehetőségek közül, wellness-programok, kalandpark, vadaspark, játszótér, játszószoba is biztosítja a kicsik szórakozását.
Grandhotel Galya Galyatető - Szórakozás/SportGrandhotel Galya Galyatető - KörnyékGrandhotel Galya Galyatető - Wellness
Kiváló 2016. február 15.a párjával járt itt
Egy szép, modern szálloda a Mátrában, csodás kilátással a Kékestetőre. Októberben jártam itt a párommal, sajnos az idő nem igazán kedvezett nekünk, de utolsó nap feloszlott a köd és gyönyörködhettünk a csodás tájban. Pihenésre kiváló hely, szép wellness résszel, tágas beltéri medencével és egy kissé hideg kinti jakuzzival.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. január 27.a párjával járt itt
A retro hangulatot feledteti a csodás környezet és a kedves személyzet. Mi superior szobát választottunk, ami jó döntésnek bizonyult, erkéllyel, parkra néző kilátással. ( Volt szerencsénk classik szobába is bepillantanunk, aki csak aludni jár fel a szobába, annak ajánlom, kis alapterülete miatt. A berendezés ugyanaz, nincs erkély, kicsi az ablak.
Kiváló 2016. január 27.a párjával járt itt
Felejthetetlen környezet övezi ,az épület kivül-belül gyönyörű.Minden korosztály részére kikapcsolódási lehetőség.Bőséges,nagy választékkal a reggeli és a vacsora, a személyzet törekszik,hogy mindennel meglegyünk elégedve, kulturált , tiszta környezetben pihenheti ki magát az odalátogató vendég.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. január 21.a párjával járt itt
Január végén látogattunk el a párommal fiatalok vagyunk így nagyon nem zavart pl h jaja kulcsos a szoba és nem kártyás tökéletes a szoba bár az ágy lehetne nagyobb.
Átlagos 2016. január 19.a párjával járt itt
Egy januári hétvégét töltöttünk a szállodában. Összességében jól telt az itt töltött idő, de az biztos hogy a közeljövőben nem térünk vissza. A szoba kicsit kicsi és leélt, pedig ne mis a legolcsóbb szobatípust választottuk. Szőnyeg kopott, egy csere ráférne. A fürdőszoba teljesen rendben van.