Westy Hajó Étterem & Pub Győr

Golden Ball Club Hotel Győr - Napi árak reggelis ellátással
2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Westy Hajó Étterem & Pub Győr vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 53 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 72 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Gyenge 2013. december 29.gyerekekkel járt itt
Korábban írtam egy nagyon pozitív véleményt erről a helyről, melynek alapját az elmúlt évek tapasztalatai alkották. Nos, most alapjaiban megdőlt az egész. Pár hete ismét ittjártunk és megdöbbentett a hely. Csupa kosz volt a padló, az asztal ragacsos volt az előttünk távozók maradékaitól, a pincérünket mindez cseppet sem zavarta.
Átlagos 2022. július 25.gyerekekkel járt itt
Egy nyári forró késői délután az ember vízközelben érzi magát a legjobban. Legalább is én. Egy születésnapot kivántunk fiammal egy jó vacsorával megünnepelni. Ehhez választottuk ki a Westy hajót. Előtte két nappal lefoglaltam a helyet. Telefonon egy nagyon udvarias hölgy vette fel a rendelést.
Átlagos 2016. április 25.a párjával járt itt
Újra eljöttünk feleségemmel vacsorázni egyet,és megkóstolni a többi ételt is,mivel legutóbb a lyoni bőségtál,a spenótos gnocchi csirkemellel és a sajttorta elképesztően finom volt! Most chilis BBQ-s szűzérméket ettem burgonyafánkkal,ahol a chilis szósz kissé feldobta a számomra eléggé íztelen húst és a nagyon nehéz,tömött fánkot.
Westy Hajó Étterem & Pub Győr - Étel/italWesty Hajó Étterem & Pub Győr - Étel/italWesty Hajó Étterem & Pub Győr - Étel/italWesty Hajó Étterem & Pub Győr - Étel/italWesty Hajó Étterem & Pub Győr - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelő
2015. december 20. járt itt
Ketten érkeztünk a helyre remélve, hogy lesz szabad asztal. Szerencsére volt, noha a pincér csak szóban elmondta, hogy hol találjuk az asztalt, oda már nem vezetett minket. Leültünk, majd étlap után kutatva megemeltük az alátétet, ami nem volt könnyű mutatvány tekintve, hogy az asztalhoz volt ragadva.
Gyenge 2023. október 28.a párjával járt itt
A köretből a színes zöldségeket - a menükártya fényképeihez képest - elvitte az infláció, így sima szürke héjába főtt krumplit kaptam. Kérdésemre felelték, hogy laktózmenteset kértem (tejmenteset kértem). Hát nem tudom hogy kutyatej vagy kókusztej volt e zöldségekben, képen nem láttam ilyet, úgyhogy nem értettem ezt a választ.
Kiváló 2017. április 26.a párjával járt itt
Az előző jó tapasztalat alapján döntöttünk úgy, hogy Győrben ismét a Hajó Étteremben ebédelünk. Szombat délbe érkeztünk és meglepett, hogy csak előrefoglalással fogadtak. De mégis csak volt egy szabad asztal. A pincérek gyorsak voltak, pörgősen hozták a megrendelt ételeket.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. február 27.a párjával járt itt
Egyedi ötlet, hogy egy állóhajón lehet étkezni. Aki kocsival jön, az készüljön, hogy 400 Ft-ért parkolhat óránként (szombaton 14 h-tól hétfő reggelig ingyenes). A hajó kívül belül nagyon hangulatos, de az kicsit zavart, hogy az asztal ragadt, és a mellettünk levő falon lógó képek is rettentő koszosak voltak.
Westy Hajó Étterem & Pub Győr - Étel/italWesty Hajó Étterem & Pub Győr - Étel/italWesty Hajó Étterem & Pub Győr - BelsőWesty Hajó Étterem & Pub Győr - BelsőWesty Hajó Étterem & Pub Győr - Külső képWesty Hajó Étterem & Pub Győr - Külső kép
2016. június 27.a párjával járt itt
A hely érdekes, és kellemes. A hajó maga egy érdekesség, az ételek igazán különlegesek. A kiszolgálás gyors, és a külön kéréseket is akadály nélkül fogadják. Ötletes a berendezés, egyéni hangulata van a képeknek, és a kis zsúfoltság sem zavaró. Az idézetek külön segítenek amíg város a kiszolgálást.
Kiváló 2016. április 4.gyerekekkel járt itt
Hát ez egy eredeti ötlet. Nincs többé nyelvi probléma, vagy bárminemű félreértés. A Hajó étterem megvalósította az abszolút vizuális étlapot. A megrendelt ételeket frissen és gyorsan hozták ki az előzékeny pincérek. Az étlapon van több olyan étel is, melyeket a törzsvendégek vittek tökélyre. Óriási a pizzaválaszték is.
Westy Hajó Étterem & Pub Győr - Külső képWesty Hajó Étterem & Pub Győr - Étel/italWesty Hajó Étterem & Pub Győr - Étlap/itallapWesty Hajó Étterem & Pub Győr - Étlap/itallapWesty Hajó Étterem & Pub Győr - Étlap/itallapWesty Hajó Étterem & Pub Győr - Étlap/itallapWesty Hajó Étterem & Pub Győr - Étlap/itallap
Kiváló 2016. március 29.gyerekekkel járt itt
Mi a családi nyuszi ebédet költöttük el itt! Isteni finom friss volt minden fogás,tökéletes udvarias sőt ami manapság ritka gyors kiszolgálásban volt részünk! Ezentúl törzsvendégek leszünk! Az ebéd csúcspontja a csokis szuflé volt! Bátran merem ajánlani mindenkinek aki igényes fenséges étket szeretne fogyasztani :)
köszönjük
Westy Hajó Étterem & Pub Győr a térképen
9023 GyőrMóricz Zsigmond rakpart 2.
• napi menü • SZÉP Kártya, PayPass
H-CS