Fodor Halászcsárda Gyula

Fodor Halászcsárda Gyula
Fodor Halászcsárda GyulaFodor Halászcsárda Gyula
Fodor Halászcsárda GyulaFodor Halászcsárda Gyula

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
2024.11.29-ig
Hotel Hőforrás Gyula

Fodor Halászcsárda Gyula vélemények

Gyenge 2018. július 9.gyerekekkel járt itt
11 fős családi-baráti társaságként gyerekekkel szerettünk volna finom halételeket enni Gyulán. . . A halászlé finom volt(3fő kóstolta),de a sült süllő,a húsételek rettenetesek. Mi ilyen izetlen,sótlan ételeket még nem ettünk! Ugyhogy a 11 főből,cssk 3-an voltak elégedettek. . . Ha eljutok még Gyulára,ide biztos nem fogok bemenni. . . esetleg halászléra.
Gyenge 2018. május 1.családjával járt itt
Ha Gyulán jártunk, akkor az elmúlt években mindig felkerestük a Halászcsárdát, és elégedettek voltunk mind az ételek minőségével, mind a kiszolgálással. A mostani látogatás hatalmas csalódás volt.
Gyenge 2016. július 12.gyerekekkel járt itt
2016 június végén töltöttem pár napot Gyulán, 3-an vacsoráztunk, 2 felnőtt 1 gyerek. Már az italnál gyűltek a viharfellegek, nejem látta amint a Sprite-ot szódával turbózzák. Ketten halászlevet fogyasztottunk, az alaplé tűrhető volt bár forró, de a ponty halbetét már pár órája a hűtőben szunnyadhatott, némi kontrasztot képezve.
Gyenge 2016. június 15.a párjával járt itt
A Halászcsárdába a wellnesünk megkezdése előtt tértünk be egy ebédre. A szobát délután 2 kor lehetett elfoglalni,gondoltuk a közeli Halászcsárdában megebédelünk. Kellemes volt belépni a decemberi borongós napon. Én elhatároztam,halászlevet kérek. A párom nagyon szereti a pörköltet nokedlivel,ő azt rendelt.
Gyenge 2016. június 4.a párjával járt itt
Ebédelni tértünk be a Csárdába,jó halászlevet és rántott halat szerettünk volna. A kerthelyiségben foglaltunk helyet,mely hangulatos volt. A rendeléstől számítva 45 perc múlva hozták a langyos halászlét---erős paprika nélkül--és a nem túl ízletes rántott halat kiszárított,agyon átsült mirelit krumplit,megjegyzem steak burgonyát rendeltem.
Gyenge 2015. július 12.a párjával járt itt
5 napos gyulai szabadsagunk alatt majdnem mindegyik ettermet kiprobaltuk,de ez volt az amelyikbol ehesen tavoztunk ,mivel a rendelt etel ehetetlen volt. pontyfilet rendeltunk sultkrumplival,a file tele volt csonttal es fele ehetelen volt,a krumpli pedig ujra sutott-melegitett gumiszeru ,ehetetlen valami volt.
Gyenge 2014. július 15.a párjával járt itt
A kerthelyiségben a jó hangulatot a képeken látható berendezés alapozza meg viszont a hangos düc-düc mulatós mix 10 perc után kellemetlenül dobol az ember fejében. A pincérek nem épp mai csikók de értik a dolgukat, türelmesen mosolyognak a lábuk alatt futkosó gyerekekre.
Átlagos 2023. október 2., csoporttal járt itt
Évekkel ezelőtt már jártam itt, és akkor nagyon jó volt. Most csoporttal voltunk, előre megrendelt ételt kaptunk. Két választási lehetőségünk volt, halászlé és túróscsuzsa, vagy csülök. Pár éve nagyon finom túróscsuszát ettem itt, most ez nem volt elmondható. Ehető volt, de jónak nem nevezhető.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt már4 évnyi aktív tagság
Átlagos 2019. július 10.a párjával járt itt
Ebédelni tértünk be, és szinte kongott a kerthelyiség az ürességtől. Mindössze két asztalnál üldögéltek vendégek. Az italrendeléssel volt egy kis hercehurca, nem volt jegestea, aztán a narancslébe belerepült valami bogár, a kóla langyos volt. . . Rántott pontyszeletet sült burgonyával, tartárral és harcsapaprikást túróscsuszával rendeltünk.
Átlagos 2017. december 28.a párjával járt itt
Néhány éve karácsonykor itt vacsorázunk! Kizárólag a halételek miatt. Nem fenomenális de jó! Már felvérteztük magunkat a negatív hatások ellen. A hely maga a retró! Az étteremben olyan ételszag van hogy tudnod kell a kabátod ruhád sosem szellőzik ki! A pincérek nagyon élvezik a falon elhelyezett tv-t mert le sem veszik róla a szemüket!