Hamburger Bár Gyula

Hamburger Bár Gyula
Hamburger Bár GyulaHamburger Bár Gyula
Hamburger Bár GyulaHamburger Bár Gyula

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Szerelem luxuskivitelben
Corvin Hotel Gyula

Hamburger Bár Gyula vélemények

Kiváló 2015. október 1.barátokkal járt itt
Nagy jó étterem!Finomak a Hamburgerek és minden!Az árak remekek! Nagyon színvonalas!Nagyon tiszta!Gyors és kedves kiszolgálás!
Gyula egyik legjobb étterme.Nagyon jó minden étkezésre főleg vacsorára a legszínvonalasabb.Vacsorára sokan szoktak lenni ,de mondom hogy nagyon gyors kiszolgálás!!
Kiváló 2015. július 9.gyerekekkel járt itt
Mi nagyon szeretjük. Rendszeresen járunk ide. Nagyon kedvesek, segítőkészek. Akkor is próbálnak gyorsan kiszolgálni, amikor rengetegen vannak. A hamburgerek átlagosak, de a gyros,és a tálak átlagon felüliek. Finom a limonádéjuk és a sültkrumplijuk is. A kisfiam kedvence a pizza, amiből nagy a választék.
Kiváló 2015. március 18.a párjával járt itt
A legjobb hely,a hambik finomak az árak is nagyon jók. A személyzet kedves és gyors! Mindenkinek ajánlom aki finomat és jó áron akar enni :)
Kiváló 2015. január 30.egyedül járt itt
Ajánlom mindenkinek, szép, tiszta hely. A kiszolgálás megfelelő, az eladók fejben tudják tartani a dolgokat, tudnak pörögni! :)Az ételek frissek, ahogy kérem, mindenféle extra kívánsággal, mindig megkapom, sűrűn eszek ott. Az emelet is szép, a takarítónők mindig letakarítják az asztalokat, tényleg nem lehet panaszunk. A mellékhelyiség nagyon szép, tiszta.
Kiváló 2014. október 14.gyerekekkel járt itt
Kedves,szolgálatkész,gyors kiszolgálás! Az ételek kifogástalanok,megfelelő mennyiségűek,ízűek! Köszönjük az élményt!
Kiváló 2014. szeptember 2.gyerekekkel járt itt
Más gyorsétteremhez hasonlítva messze magasan az első helyen ha az ételeket és az árakat nézzük. A hely kényelmessége és a mellékhelyiségek tisztasága, felszereltsége szintén messze magasan az első. A kiszolgálás gyorsasága időnként hagy kívánni valót a nagy forgalom miatt, javukra írandó, hogy a minőség akkor is változatlanul jó.
Kiváló 2014. június 5.barátokkal járt itt
Magyarország legjobb hamburgerét itt lehet kapni. Döner ,pizza rétes dönertál minden nagyon finom. A fagyi kehely nagyon finom. Minden Gyulai lakosnak és turistáknak csak ajánlani tudom ,nagy a választék ,olcsó árak . . a fiatalok is megengedhetik maguknak ! Érdemes kipróbálni ha vendégek jönnek váratlanul! Aki egyszer megkóstolja , ujra a hamburgerbárt fogja választani !
Kiváló 2014. május 15.családjával járt itt
Egy három napos fürdőzésre érkeztem, és itt ebédeltem a családommal. Az ételek nagyon-nagyon finomak, össze se lehet hasonlítani a legismertebb hamburger-márkával! Hatalmas adagokat kaptunk, alig bírtunk utána megmozdulni! Gyors a kiszolgálás, ott szinte mindig pörög a pálya! Tiszta, és jó hangulatú a hely!
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2499 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
Kiváló 2014. május 5., kollégákkal járt itt
Amikor megkérdeztem gyulai ismerőseinket, szerintük hová menjünk enni, egyöntetűen a Hamburger Bárt javasolták. A korábban Gyulán járó barátom pedig egyenesen úgy fogalmazott - ami természetesen kissé túlzás -, hogy a hamburgeres a város büszkesége. A város központjában, a szökőkúttal szemben található az étkezde, amely valójában 2 kiszolgáló hellyel rendelkezik.
Hamburger Bár Gyula - Külső képHamburger Bár Gyula - EgyébHamburger Bár Gyula - BelsőHamburger Bár Gyula - BelsőHamburger Bár Gyula - EgyébHamburger Bár Gyula - BelsőHamburger Bár Gyula - Külső képHamburger Bár Gyula - Külső képHamburger Bár Gyula - EgyébHamburger Bár Gyula - Étlap/itallapHamburger Bár Gyula - Étel/ital
Kiváló 2014. március 25.a párjával járt itt
Először jártunk Gyulán és itt parkoltunk le. Véletlenül ültünk ide be, nem azért , mert hallottunk róla. Bőséges adagot kaptunk , óriási a választék, van teljeskiörlésű zsemléből készült hambi is és rengetegféle saláta.
Az egész hely korrekt, csillogó tiszta mellékhelyiségek, a személyzet gyors, udvarias és nagyon kedves, mind mindenütt Gyulán. Maximálisan ajánlom mindenkinek, aki Gyulára látogat.