Patrióta Gyulai Kisvendéglő Gyula

Aqua Hotel Gyula
67.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Patrióta Gyulai Kisvendéglő Gyula vélemények

Kiváló 2020. december 9.családjával járt itt
Imádtuk! Családi ebédre tértünk be a kisvendéglőbe. Már abban a percben ahogy megérkeztünk a tulajdonos hölgy óriási mosollyal és szeretettel fogadott minket. Azonnal segített a hölgyeknek a kabátot elhelyezni és pillanatok alatt kaptunk egy asztalt. Az étlap tele van házilag elkészített minden káros anyagtól mentes finomsággal.
5Tisztaság
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 315 városban járt márFelfedező - 1963 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 16482 feltöltött kép
Kiváló 2018. október 22.barátokkal járt itt
Legutóbbi, két évvel ezelőtt írott értékelésem óta három ízben is megfordultam a Patriótában, tavaly októberben, idén januárban és idén a kolbászfesztivál alkalmával. Nem sorolom fel mindazt, amit ettünk, hosszú lenne, két ízben négyen voltunk, egyszer meg hárman s minden alkalommal mindenki evett legalább két fogást.
Itt fényképeztem:
Patrióta Gyulai Kisvendéglő Gyula - Étel/italPatrióta Gyulai Kisvendéglő Gyula - Étel/italPatrióta Gyulai Kisvendéglő Gyula - Étel/italPatrióta Gyulai Kisvendéglő Gyula - Étel/italPatrióta Gyulai Kisvendéglő Gyula - BelsőPatrióta Gyulai Kisvendéglő Gyula - Étel/italPatrióta Gyulai Kisvendéglő Gyula - Étel/italPatrióta Gyulai Kisvendéglő Gyula - Étel/italPatrióta Gyulai Kisvendéglő Gyula - Étel/italPatrióta Gyulai Kisvendéglő Gyula - Étel/italPatrióta Gyulai Kisvendéglő Gyula - Étel/italPatrióta Gyulai Kisvendéglő Gyula - Étel/italPatrióta Gyulai Kisvendéglő Gyula - Étel/italPatrióta Gyulai Kisvendéglő Gyula - BelsőPatrióta Gyulai Kisvendéglő Gyula - Étel/italPatrióta Gyulai Kisvendéglő Gyula - Étel/italPatrióta Gyulai Kisvendéglő Gyula - BelsőPatrióta Gyulai Kisvendéglő Gyula - BelsőPatrióta Gyulai Kisvendéglő Gyula - Étel/italPatrióta Gyulai Kisvendéglő Gyula - Étel/italPatrióta Gyulai Kisvendéglő Gyula - Étel/italPatrióta Gyulai Kisvendéglő Gyula - BelsőPatrióta Gyulai Kisvendéglő Gyula - Étel/italPatrióta Gyulai Kisvendéglő Gyula - Étel/italPatrióta Gyulai Kisvendéglő Gyula - Étel/italPatrióta Gyulai Kisvendéglő Gyula - Étel/italPatrióta Gyulai Kisvendéglő Gyula - Étel/italPatrióta Gyulai Kisvendéglő Gyula - Étel/italPatrióta Gyulai Kisvendéglő Gyula - Étel/italPatrióta Gyulai Kisvendéglő Gyula - Étel/italPatrióta Gyulai Kisvendéglő Gyula - Külső képPatrióta Gyulai Kisvendéglő Gyula - Külső képPatrióta Gyulai Kisvendéglő Gyula - BelsőPatrióta Gyulai Kisvendéglő Gyula - Belső
Még több kép (31 db) >>
Szörnyű 2017. július 27.egyedül járt itt
Üres étterem, bent kb. két asztalnál, odakint 1 asztalnál ülnek. a "pincérnő" közli hogy nem tudnak kiszolgálni, mert sok a foglalás. (nem aztalfoglalás, hanem telefonon rendelt étel) visszakérdezek, egyedül vagyok nem lehetne megoldani? a válasz nem. ez igen, gratulálok!
1Kiszolgálás
1Hangulat
1Tisztaság
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. szeptember 16.családjával járt itt
Az étterem központi jó helyen minden oldalról könnyen megközelíthető. Többször jártam ezen a helyen sohasem csalódtam . Az étterem négy fajta menüvel szolgál minden nap . A menük változatosak mindenki megtalálja a neki valót. Az árak alacsony a minőség kiemelt a mennyiség megfelelő . A tulajdonos szolgálat kész előzékeny udvarias.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat
Kiváló 2016. szeptember 3.családjával (gyerekekkel) járt itt
A kisvendéglő a Városház utcai bevásárló negyed elején helyezkedik el több vendéglátóegység szomszédságában. Főszezonban sok turista jár-kel arra, ennek ellenére csak 2-3 vendég ücsörgött a teraszon.
3Ár / érték arány
Kiváló 2016. június 15.barátokkal járt itt
Megmondom őszintén, nem rokonszenveztem azzal a megoldással, hogy egy idő után az értékelések nem játszanak bele egy-egy hely átlagába, hiszen ezzel az embernek a két-három évvel ezelőtti értékelését szinte feleslegessé teszik. Mikor azonban visszaolvastam a Patrióta vendéglő értékéléseit s köztük a sajátomat, amit három esztendeje írtam, igazat kellett adnom a szerkesztőknek.
Még több kép (31 db) >>
Kiváló 2016. január 5.családjával (gyerekekkel) járt itt
Gyulán töltött 2 napos kiruccanásunk első estéjére kerestünk vacsorához egy éttermet. Első helyen nem ez volt megjelölve a listánkon, de hála a jó égnek az zárva volt, így megismerhettünk egy kiváló helyet, csodás étkekkel és nagyon kedves kiszolgálással. A város központjában lényegében mindenhez közel található a hely.
4Ár / érték arány
Patrióta Gyulai Kisvendéglő Gyula - Étel/ital
Kiváló 2015. július 14.a párjával járt itt
Kellemes hely a város központjában. Közel minden látnivaló! Az ételek kiváló minőségű alapanyagokból készülnek. Az íz érték arány felül múlja az árakat, az ételek látványa is mindent felül múlnak! Bárkinek nagyon tudom ajánlani! Kellemes környezet, kitűnő és aranyos felszolgálás jellemzi a helyet!
Kiváló 2015. április 13.családjával (gyerekekkel) járt itt
Családommal mentünk be. Ha jól tudom, akkor az egész vendéglőt összesen ketten üzemeltetik. Mind a kiszolgálás, mind pedig az ételek kifogástalanok voltak. Az étel mennyisége nem túl bőséges és valószínűleg olcsóbb éttermet is lehet találni a városban, de én úgy gondolom, hogy megérte betérni ide, ugyanis mindannyiunk étele kitűnő volt.
3Ár / érték arány
Kiváló 2014. december 30.a párjával járt itt
Párommal két ünnep közt töltöttük a "nyaralásunkat" Gyulán és séta közben találtuk meg véletlenül ezt a kis éttermet. Az utcai étlapot olvasva megakadt a szemünk a csülkös pacalon és ez miatt tértünk be. Párom ezt a fogást rendelte én pedig a "város legjobb rántott húsát". Mindketten nagyon meg voltunk elégedve mind az ízekkel mind a hely kialakításával is.
13 értékelés / 2 oldalon