Százéves Cukrászda Gyula

Százéves Cukrászda Gyula
Százéves Cukrászda GyulaSzázéves Cukrászda Gyula
Százéves Cukrászda GyulaSzázéves Cukrászda Gyula

Százéves Cukrászda Gyula bemutatkozása

A cukrászdát 1840-ben Salis András cukrászmester alapította. Az egykori cukrászműhely helyén cukrászmúzeumot rendeztek be. 2004-ben és 2014-ben felújították a cukrászdát. 2004 óta Balogh László cukrászmester és a Kézműves Cukrászat üzemelteti. A Százéves cukrászdában kóstolhatunk minőségi süteményeket, főzött fagylaltokat illetve Cadeau kézműves bonbonokat és csokoládékat.

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Hunguest Hotel Gyula - Napi ár fürdőbelépővel
Napi ár fürdőbelépővel
Hunguest Hotel Gyula
Aqua Hotel Gyula - Napi árak félpanziós ellátással
Aqua Hotel Gyula

Százéves Cukrászda Gyula vélemények

Kiváló 2016. január 26.családjával járt itt
"Óh a Százéves Cukrászda"-vélekedik így róla a nagymamám. Egy gyulai nyaralás alkalmával jártunk itt és nagyon tetszett a hangulatos hely mindenkinek. Finom sütemények, kedves kiszolgálás, gyönyörű környezet. Ilyen egy igazán jó cukrászda. Sajnos messze lakunk tőle, bár biztosan az egyik törzshelyünk lenne. Aki Gyulán jár és teheti, az próbálja ki és írjon véleményt!
Százéves Cukrászda Gyula - Étel/ital
Kiváló 2015. december 20.gyerekekkel járt itt
9 év után újra a 100 éves cukrászdában. Csalódás mentes élmény. Finom sütik,gyönyörű környezet. A kiszolgálás remek. Nem olcsó, de máshol sem az.
Kiváló 2015. november 22.barátokkal járt itt
Az interneten sok jót olvastam erről a cukrászdáról. Nem csalódtam. Nagyon szimpatikus személyzet fogadott bennünket. Rögtön megkérdezték, jártunk-e már náluk, ha nem, ajánlják a múzeumukat, ami a cukrászda egyik részében van. A berendezés csodálatos, régies, mintha visszacsöppennénk a múltba.
Százéves Cukrászda Gyula - Étel/italSzázéves Cukrászda Gyula - Étel/italSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - Étel/italSzázéves Cukrászda Gyula - EgyébSzázéves Cukrászda Gyula - Belső
Kiváló 2015. október 27.családjával járt itt
Debrecenből telefonon rendeltem meg az édesanyám születésnapjára a tortát, melyet a Gyulai kirándulásunkon meglepetésnek szántuk a Mamának. Tényleg az volt. Neki és nekünk is a vendégeknek. Már várt bennünket a foglalt asztal. Nagyon szép környezetben van, de a belső az egyenesen ámulatba ejtett bennünket.
Százéves Cukrászda Gyula - Étel/italSzázéves Cukrászda Gyula - Belső
Átlagos 2015. augusztus 13.családjával járt itt
A sütemények valóban nagyon finomak,a hely is szép,de a kiszolgálás kritikán aluli volt. Vendéglátóhelyen ilyen unott, barátságtalan kiszolgálással ,mint amit a szőke hölgy produkált,már rég találkoztam. Sajnos ez mindenre rányomta a bélyegét, rosszul éreztük magunkat és bosszúsan távoztunk.
Kiváló 2015. július 30.a párjával járt itt
2014 novemberében jártunk Gyulán a párommal. Tudatosan kerestük fel a Százéves cukrászdát, s meg kell mondjam, nem csalódtunk, másoknak is csak ajánlani tudjuk a helyet. Nagyon hangulatos, a személyzet kedves, az árak is megfelelőek. A cukrászdában egy kisebb cukrászmúzeum is található, ami nagyon érdekes. Mindennel elégedettek voltunk!
Százéves Cukrászda Gyula - Külső képSzázéves Cukrászda Gyula - Étel/italSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - Belső
Kiváló 2015. június 13.családjával járt itt
A város központjában egy elvarázsolt kastély. Ha Gyulán jársz kötelező program! Varázsa van a helynek a korhű bútoraival és a cukrász múzeumával. Tiszta,rendezett a kiszolgálás kiváló. Igaz van némi csalafintaság a dologban mert a süteményeik a Kézműves cukrászdából valók. . . . amit szintén szívből ajánlok,persze csak a Százéves cukrászda után.
2015. március 31.a párjával járt itt
Gyulán sétálva találtunk rá a cukrászdára. Sajnos nincs nagy reklámja, pedig megérdemelné. A személyzet kedves, mosolygós, a belépés után ajánlották, hogy tekintsük meg a házi múzeumukat, természetesen ez után sütizni is ott maradtunk. A cukrászda berendezése csodás, a régies barátságos hangulat kényelemmel párosul.
Kiváló 2015. március 27.gyerekekkel járt itt
Tiszta, hangulatos, csodaszép hely. Kedves , udvarias kiszolgálás. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Az ételek, sütemények, fagylaltok nagyon ízletesek, az árak is elég elérhetőek. Nagyon kedves személyzet figyeli a vásárlók minden kívánságát. Gyors és pontos kiszolgálásban volt részünk.
Kiváló 2015. március 7.barátokkal járt itt
Ha Gyulán jár az ember, az egyik kötelező, de nagyon is kedves program a 100 éves cukrászda meglátogatása. A felszolgáló hölgyek korhű ruhája, valamint a hely miliője mint ha egy évszázaddal repítene vissza az időben. Ráérős szépasszonyok a szalonban fogyasztják délutáni süteményeiket és csevegnek egy finom tea mellett.