Százéves Cukrászda Gyula

Százéves Cukrászda Gyula
Százéves Cukrászda GyulaSzázéves Cukrászda Gyula
Százéves Cukrászda GyulaSzázéves Cukrászda Gyula

Százéves Cukrászda Gyula bemutatkozása

A cukrászdát 1840-ben Salis András cukrászmester alapította. Az egykori cukrászműhely helyén cukrászmúzeumot rendeztek be. 2004-ben és 2014-ben felújították a cukrászdát. 2004 óta Balogh László cukrászmester és a Kézműves Cukrászat üzemelteti. A Százéves cukrászdában kóstolhatunk minőségi süteményeket, főzött fagylaltokat illetve Cadeau kézműves bonbonokat és csokoládékat.

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Hunguest Hotel Gyula - Napi ár fürdőbelépővel
Napi ár fürdőbelépővel
Hunguest Hotel Gyula
Aqua Hotel Gyula - Napi árak félpanziós ellátással
Aqua Hotel Gyula

Százéves Cukrászda Gyula vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 20 helyen első értékelőNépszerű író - 83 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1315 feltöltött kép
Kiváló 2015. február 26.a párjával járt itt
A karácsonyi ünnepeket töltöttük Gyulán, s egyik városi sétánk alkalmával felkerestük a Százéves Cukrászdát is. Kellemes hangulat, kedves kiszolgálók, finom sütik, ráadásnak pedig egy kis múzeum is. Így lehetne most jellemezni röviden ezt a régi cukit. Végignéztük a szép, korhű bútorokkal berendezett szobákat, s a múzeumot is.
Százéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - Étel/italSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - Külső kép
2014. október 31.gyerekekkel járt itt
Érdemes meglátogatni,akkor is ha cukor-ellenesek vagyunk és csak bámészkodni mennénk! A berendezés mesés,az eldugdosott kis üzenetek szórakoztatóak. Bájos hely,bályos személyzet. Viszont volt desszert amit műanyag tálkában kaptunk,ami minket mondjuk nem zavart,de valahogy nem illett a képbe,valamint mindennek megkérik az árát csípősen. A somlói mennyei volt.
Kiváló 2014. október 17.a párjával járt itt
Kirándulásunk során mindenképp meg akartuk nézni ezt a hírességet! A személyzet, 3 igen csinos hölgy fogadott! Szépek frissek és finomak a sütik! Régimódi kissé sötét a helyiség! Vettünk sajtos aprósüteményt is ami szintén friss és finom volt! A pulton áthaladva beülhetünk a régimódi részbe ahol a múltban érezhetjük magunkat itt tartózkodásunk alatt!
Kiváló 2014. augusztus 28.a párjával járt itt
Nagyon vágytam erre a helyre. Ha már éppen Gyulán járunk, mindenképpen beugrunk. Először csak szerettem volna látni a helyet. Végül mennyei ízeket is a számba toltam. Mondtam is mindenkinek, hogy ahhoz képest, hogy ez a "Százéves torta", egész tűrhető állaga van. :) A kiszolgálás nagyon kedves és készséges volt, a bútorok kellemes hangulatot árasztanak.
Kiváló 2014. augusztus 26.a párjával járt itt
Nagy örömmel kerestük föl megint ezt a gyönyörű, hangulatos cukrászdát. Nagyon finomak a kézzel készített bonbonjaik. Meg kell kóstolni a különleges süteményeket is, mert egyik finomabb, mint a másik! A fagylalt különlegességeket sem hagyja ki senki! Csodálatos a környezet, szép a kiállítás és érdekes a régi eszközökből.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 40 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2014. február 16.a párjával járt itt
Hangulatos, napfényes, tágas cukrászda, igen régi bútorokkal, így teremtve sajátos légkört a százéves cukrászdának. Fogyasztás előtt vagy után egy kis kiállítás is megtekinthető. Elvitelre és helyben fogyasztásra számos szálas tea közül lehet választani, a tea mellé pedig finom, friss süteményeket kínálnak.
Százéves Cukrászda Gyula - Belső
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 60 városban járt márFelfedező - 30 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagság
Kiváló 2023. június 25.a párjával járt itt
Lenyűgöző berendezéssel és környezettel várja a vendéket a cukrászda, igazán autentikus hangulattal, minden jó állapotban és tisztaságban. A fagyit kóstoltuk, ára 500 Ft/gombóc, finom volt és nem csak a hagyományos ízek közül választhattunk. Fagyizás vagy sütizés után érdemes hátramenni és megtekinteni a régi cukrászati kellékek kiállítását.
Átlagos 2021. július 5.gyerekekkel járt itt
A hely nagy híre miatt néztük meg a helyét, de nem csábultunk el.
Sütiből nem volt választék. A fagyi finom volt 300 ft/ gombóc. 1 tábla csoki 990 Ft.
A személyzet kedves. Mindenre figyelnek.
Százéves Cukrászda Gyula - Külső kép
Kiváló 2020. november 3.a párjával járt itt
2020. október 23-ai hosszú hétvégét Gyulán töltöttük. Természetesen elmentünk a Százéves Cukrászdába is. Csak álltunk a pult előtt és nem is tudtunk választani. Szebbnél szebb sütemények, bon-bonok. Végül csak sikerült választani. A hölgy egy-egy tányérra tette a választtt süteményt és bekísért bennünket a belső helységbe, ahol mesebeli látvány fogadott.
2020. október 13.barátokkal járt itt
Nagyon szép cukrászda lehet, már tavasz óta nagyon vártam, hogy kipróbálhassam. Az őszi üdülésem harmadik napján, vagyis hétfő délután támadt hozzá kedvem. Csak 70 métert kellett gyalogolnom, és máris ott álltam mellette. Sajnos a fagylaltot nem próbálhattam ki, mert akkor éppen esett az eső. Viszont egy kis süteményt ehettem uzsonnára. Fagyizni végül máshol sikerült nekem.