Várkonyi Bistro & Bar Gyula

Várkonyi Bistro & Bar Gyula
Várkonyi Bistro & Bar GyulaVárkonyi Bistro & Bar Gyula
Várkonyi Bistro & Bar GyulaVárkonyi Bistro & Bar Gyula

Várkonyi Bistro & Bar Gyula bemutatkozása

Gyula város frekventált helyén a Várfürdőtől a sétáló utca irányában haladva kb. 500 m található Bisztrónk. Sok szeretettel várjuk családias hangulatú ugyanakkor modern éttermünkbe a kedves vendégeinket, legyen szó egy hétköznapi ebédről, vagy egy hangulatos vacsoráról, családi összejövetelről.

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
06.01-08.31.
Elizabeth Hotel Gyula

Várkonyi Bistro & Bar Gyula vélemények

Kiváló 2017. június 1.a párjával járt itt
Nagyon kellemes, tiszta hangulatos hely. Rekord idő alatt készült el az étel, ami fantasztikusan finom és gusztusos volt. Nagyon kedves, figyelemes volt a pincér, "éreztük a törődést". Az árak teljesen korrektek ehhez a minőséghez. Legközelebb erre járva biztosan nem fogjuk kihagyni ezt az éttermet!
Kiváló 2017. február 10.egyedül járt itt
Nagyon kellemes étterem, az étel kiváló. A kiszolgálás minden tekintetben megfelel az általam elvártaknak. Előzetes megbeszélés alapján a yorkie kutyusomat is magammal vihettem, ami számomra nagyon fontos. Figyelmes, kedves, mosolygós pincérek vártak. Idén nyáron ismét megyek Gyulára és ide fogok menni ebédelni.
Kiváló 2016. november 20.a párjával járt itt
Kellemes hangulatos modern étterem.Kedves figyelmes pincérekkel,étteremhez képest gyors kiszolgálással és finom,laktató ételekkel!
2016. november 6.gyerekekkel járt itt
A kiszolgálás az elvárt szinten van ebben a kategóriában, tetszik a tisztaságra való törekvésük. Az ételek megfelelőek, finomak és szépek, az áruk is ehhez megfelelő. Szerintem kissé túl"hype"-olt, de szivesen mennék legközelebb is. Délben teltházas, érdemes asztalt foglalni.
Javasolnám az étteremnek a "teltház" táblát az étterem elé kitenni.
2016. október 25.a párjával járt itt
Párom szúrta ki a helyet séta közben. Megtetszett neki a fiatalos,lendületes és kellemes hangulatot sugárzó látvány,így aztán betértünk egy vacsira. Érdemes volt,nem bántuk meg. Kellemes,vidám -- de nem tolakodó -- fiatal személyzet,amely láthatóan érti és teszi is a dolgát gördülékenyen.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 376 feltöltött kép
Kiváló 2016. október 1.barátokkal járt itt
Baráti párunkkal látogattunk el ebbe a nagyon fiatalos, elegáns, divatos és kiváló étterembe. A belső tér esztétikus elrendezésű, nagyon hangulatos és makulátlan a tisztaság. A kiszolgálás gyors, a felszolgálók nagyon udvariasak, figyelmesek, kedvesek, közvetlenek, mosolygósak, eleget téve az étterem honlapján is megtalálható „jelmondatuk”-nak:
„Amelyik pincér nem tud mosolyogni, jobban tette volna, ha vendégnek születik.
Kiváló 2016. augusztus 31.családjával járt itt
Több napot töltöttünk a városban, többször megfordultunk itt különböző napszakokban. Ettünk napi ajánlatot és a'la carte ételeket.
Az ételek ízletesek, a választék elegendő, a kiszolgálás nagyon kedves, a felszolgálók mosolygósak.
Gyönyörű és hangulatos a belső fedett terasz, sok sok virággal díszítve.
Ajánlani tudom minden Gyulára látogatónak!
Kiváló 2016. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
Mind a környezet, mind az ételek jók, a kiszolgálás viszont kiemelkedően jó.
A kiszolgálás gyors, a pincérek nagyon figyelmesek.
Ha lehetőségünk lesz biztosan betérünk újból.
Az itt töltött kellemes este, sokáig jó emlék marad.
2016. augusztus 18.családjával járt itt
Ebben az étteremben már sokadjára voltam. Mondhatni rendszeresen járok ide a családommal. Bár sosem volt olcsó,de a csak itt kapható isteni ételkülönlegességek miatt megérte kinyitni a pénztárcát. Tegnap este újra az étteremben vacsoráztunk. Meglepődve tapasztaltam,hogy megváltozott az étlap,és pont azok az ételek kerültek le róla,ami miatt mi idejártunk.
Kiváló 2016. július 28.gyerekekkel járt itt
Az étterem elhelyezkedése nagyon jó, kb. félúton van a sétálóutca és a fürdő között. Érdemes betérni, mert mind a környezet, mind az ételek jók, a kiszolgálás viszont kiemelkedően jó az általunk Gyulán meglátogatott többi étteremhez képest! Kiemelném a tisztaságot is: amint távoztak egy asztaltól a pincér máris takarította az asztalt tisztítószerrel!
Várkonyi Bistro & Bar Gyula a térképen
5700 GyulaKossuth Lajos u. 14.
06 66 630324
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo