Várkonyi Bistro & Bar Gyula

Várkonyi Bistro & Bar Gyula
Várkonyi Bistro & Bar GyulaVárkonyi Bistro & Bar Gyula
Várkonyi Bistro & Bar GyulaVárkonyi Bistro & Bar Gyula

Várkonyi Bistro & Bar Gyula bemutatkozása

Gyula város frekventált helyén a Várfürdőtől a sétáló utca irányában haladva kb. 500 m található Bisztrónk. Sok szeretettel várjuk családias hangulatú ugyanakkor modern éttermünkbe a kedves vendégeinket, legyen szó egy hétköznapi ebédről, vagy egy hangulatos vacsoráról, családi összejövetelről.

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Corso Boutique Hotel Gyula - Pünkösd
Corso Boutique Hotel Gyula

Várkonyi Bistro & Bar Gyula vélemények

Kiváló 2018. szeptember 16.a párjával járt itt
A mai napon megtaláltuk a majdnem tökéletes éttermet, az egyetlen hibája, hogy a lakhelyünktől túl messze található. Kellemes, tiszta környezetben, udvarias mégis közvetlen pincér szolgálta fel az ízletes ebédet, amelyre nagyon keveset kellett csak várni, pedig sorban álltak a leendő vendégek a szabad asztalokért.
Kiváló 2018. augusztus 28.a párjával járt itt
Nyaralásunk alkalmával találtam ezt a helyet, olvastam is róla előzetesen, így terveztük, hogy oda megyünk egyik nap ebédelni. Kint nagyon meleg volt, bent viszont kellemesen hűvös. A pincérek nagyon kedvesek voltak, segítettek a választásban. A hely maga gyönyörű, modern, a személyzet elegáns, visszafogott. Az ételek nagyon finomak, bőségesek.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 90 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. augusztus 24.barátokkal járt itt
Gyulai tartózkodásunk alatt, a szállásadónk ajánlotta az éttermet. Városnézés közben, ebédelni tértünk be ide. Benti teraszos részen ültünk le, nagyon kellemes volt. A kiszolgálás barátságos, illedelmes. A pincér fiú vicces és kedves volt velünk, hamar felvette a rendelésünket és gyorsan meg is kaptuk a kért ételeket.
Várkonyi Bistro & Bar Gyula - Étel/ital
Kiváló 2018. augusztus 1.a párjával járt itt
A személyzet mindenre odafigyel, minden problémára.megoldást találnak. Jó hangulatú a várakozási idő is! Nagyon finom az étel! Köszönjük ezt a kedvességet!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt már4 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2018. július 6.egyedül járt itt
Sok jót hallottunk a helyről, ezért itt szerettem volna asztalt foglalni családi összejövetelhez. Az étteremben nem volt vendég (vagy talán egy), mégis várnom kellett, hogy végre valaki megkérdezze, mit is szeretnék. A pultos hölgy oly mértékben flegma és kioktató volt, hogy inkább másik éttermet kerestünk. . .
Kiváló 2018. május 1.gyerekekkel járt itt
Utazásaink során többnyire az értékelések alapján választunk. Most is így történt. Nyilván mindenkinek lehet megfeleni így akadnak negatív kritikák. De. . . Mi csak pozitívan tudunk nyilatkozni. Az ételek nagyon ízletesek voltak. A kiszolgálás kedves és figyelmes. Bárkinek csak ajánlani tudjuk aki erre jár. Feltétlen legyen vendégük. Mi köszönjük minden ott dolgozónak a kifogástalan munkáját.
Kiváló 2017. december 27.a párjával járt itt
Nem is tudom hány éve már de december 25. én érkezünk Gyulára! Az ebéd természetesen a Várkonyiban hol máshol? ! Minden alkalommal remek ételeket ettünk a kiszolgálók készségesek a hely hangulata barátságos.
Várkonyi Bistro & Bar Gyula - Étel/ital
Szörnyű 2017. december 25.gyerekekkel járt itt
Nyolcan mentünk. Egy tejérzékeny, egy cukorbeteg, egy gluténérzékeny és öt személy aki átlagos táplálkozású. A gluténérzékeny salátát evett, mást NEM tudott. A tejérzékeny a gyér felhozatalú levesből egy fajtát tudott enni, a cukorbetegről nem is beszélve, hogy bővelkedett volna a választékban.
Kiváló 2017. július 23.gyerekekkel járt itt
Szombat este ültünk az utcafrontra, ahol vízpermettel hűtötték a levegőt. A gyerekek rendelést követően meglehetősen gyorsan kapták a gyerekmenüt, az üdítővel együtt. Kisvártatva hozták a felnőttek vacsoráját is. Összességében kb. 1 óra alatt sikerült végeznünk az étteremben.
Kiváló 2017. július 13.gyerekekkel járt itt
Udvarias kiszolgálásban volt részünk. Finom ételek, italok és desszertek kaphatók jó áron. Az adagok is nagyon jók, a társaságból szinte senki nem bírta megenni mindet, pedig éhesek voltunk :-) Átlagosan 2-3e között vannak az ételek árai. Az étterem előtti kis teraszon kívül, hátul van egy nagy terasz és egy légkondicionált belső étterem rész is.
Szívesen ellátogatok legközelebb is ha arra járok.
Várkonyi Bistro & Bar Gyula a térképen
5700 GyulaKossuth Lajos u. 14.
06 66 630324
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo