Várkonyi Bistro & Bar Gyula

Várkonyi Bistro & Bar Gyula
Várkonyi Bistro & Bar GyulaVárkonyi Bistro & Bar Gyula
Várkonyi Bistro & Bar GyulaVárkonyi Bistro & Bar Gyula

Várkonyi Bistro & Bar Gyula bemutatkozása

Gyula város frekventált helyén a Várfürdőtől a sétáló utca irányában haladva kb. 500 m található Bisztrónk. Sok szeretettel várjuk családias hangulatú ugyanakkor modern éttermünkbe a kedves vendégeinket, legyen szó egy hétköznapi ebédről, vagy egy hangulatos vacsoráról, családi összejövetelről.

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
2025.01.01-ig
D-Hotel Gyula

Várkonyi Bistro & Bar Gyula vélemények

2016. június 2.a párjával járt itt
Barátságos, közvetlen, laza (de azért nem bratyizós) hely, jó helyen is található.
Tetszik, hogy lehet bent, és kint (utóbbi az utcán vagy az udvarban) enni.
2 második közül választható, 3-fogásos menüt ettünk a Feleségemmel.
Árban (1100) rendben is volt, tekintve hogy abban desszert és ásványvíz is benne foglaltatik - talán kicsit nagyobb adagok azért nekem lehettek volna :).

A kiszolgálás teljesen, maximálisan rendben volt.
2016. május 12. járt itt
Nagyon esztétikus jól berendezett hangulatos hely, az ételek picit drágábbak de ízletes és szépen talált. A személyzet udvarias kedves volt.
Kiváló 2016. február 15.a párjával járt itt
Valentin napi vacsorára foglaltam telefonon asztalt és kérésemre még egy gyönyörű csojrot is beszereztek (amivel a kefvesemet leptem meg). Isteni vacsora, rózsás meglepeté és mindez megfizethető áron.
A kiszolgálásra meg keveslem az 5 csillagot!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 35 hasznos szavazat
Kiváló 2015. november 24.a párjával járt itt
Az itt töltött kellemes este, sokáig jó emlék marad. Nagyon aranyos volt a kis pincérfiúnk, nagyban hozzájárult, hogy jól éreztük magunkat. Vidám volt, humora is volt, nem éreztük rajta, hogy ő most dolgozik. Amíg várakoztunk a megrendelt ételre, helyben sütött friss ropogtatni valóval kínáltak.
2015. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
Szép és elegáns hely ahol finomat lehet enni. Viszont az ár a mennyiséghez képest szerintem sok. A választék nem túl sok -fajtánkért 4-5 db A kihozott adag egy közepes méretű hús kb egy merőkanál sült zöldségfélével és egy nagyobb burgonya szeletelve sütve. Mindez 2190 Ft. Mondanám hogy másutt egy menü mennyiség.
Kiváló 2015. augusztus 22.a párjával járt itt
Nagyon hangulatos szép és igényes hely!Az alapanyagokkkal és az ételekkel semmi gond nagyon ízletes!Nyugodtan ajánlom!Némelyik étel ára picit borsos de bátran ajánlom!
Kiváló 2015. augusztus 14.családjával járt itt
Szállásadónk javaslatára,illetve az itt található vélemények alapján ,már itthon elhatároztuk,hogy kipróbáljuk az éttermet,gyulai nyaralásunk során. Pontosan azt kaptuk amit vártunk. A személyzet kedves,udvarias,a hely színvonalas,igényes a kialakítás,szép és tiszta. Az ételek pedig fenomenálisak voltak,valahányszor betértünk.
Kiváló 2015. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
Gyulai nyaralásunk harmadik napján elértünk a nagyon ajánlott "Várkonyiba",és bizony nagyot hibáztunk volna, ha kihagyjuk. Szívélyes fogadtatás után választhattunk, hol foglalunk helyet,és máris kaptuk az étlapot. A választék nem túl széles,de kielégítő,nem féltünk, hogy éhen maradunk.
Várkonyi Bistro & Bar Gyula - Étel/italVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Étel/italVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Étel/ital
Kiváló 2015. augusztus 4.családjával járt itt
A hely nagyon új, tiszta, a pincérek figyelmesek. Legalább négyszer étkeztünk itt az elmúlt egy évben, mindig jókat ettünk, az ételek minősége standard magas, bár kiemelkedően ízletes fogást nem tudnék visszaidézni. Ettől még messze felette van minden másnak amivel Gyulán találkoztam
2015. július 24.a párjával járt itt
Párommal Gyulán kirándultunk, a gyulai vár meglátogatása után egy éttermet kerestünk, hogy éhségünket csillapíthassuk. Ajánlásra a Várkonyi Bistro & Bar mellett döntöttünk. Érkezéskor udvarias felszolgáló fogadott, választhattunk, hogy az utca fronton kint; kapualjban, olyan olaszosan; vagy a kerthelyiségben szeretnénk fogyasztani.
Várkonyi Bistro & Bar Gyula a térképen
5700 GyulaKossuth Lajos u. 14.
06 66 630324
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo