Várkonyi Bistro & Bar Gyula

Várkonyi Bistro & Bar Gyula
Várkonyi Bistro & Bar GyulaVárkonyi Bistro & Bar Gyula
Várkonyi Bistro & Bar GyulaVárkonyi Bistro & Bar Gyula

Várkonyi Bistro & Bar Gyula bemutatkozása

Gyula város frekventált helyén a Várfürdőtől a sétáló utca irányában haladva kb. 500 m található Bisztrónk. Sok szeretettel várjuk családias hangulatú ugyanakkor modern éttermünkbe a kedves vendégeinket, legyen szó egy hétköznapi ebédről, vagy egy hangulatos vacsoráról, családi összejövetelről.

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Pihentető napok
Park Hotel Gyula

Várkonyi Bistro & Bar Gyula vélemények

Kiváló 2015. július 20.családjával járt itt
Az étterem kiváló! A gyulai nyaralásunk ideje alatt többször ettünk az étteremben és soha nem csalódtunk az ételekben.
Az ételek nagyon finomak, legyen az napi menü vagy az étlapról választott étel, a kiszolgálás profi. Kedves, udvarias személyzet és makulátlan tisztaság fogadott minket minden alkalommal.
Mindenkinek csak ajánlani tudom a helyet!
2015. június 16.gyerekekkel járt itt
Csak a kiszolgáló jó hozzáállása mentette meg az éttermet. Meglehetősen gyenge volt az étel minősége, de amit nem tudtunk megenni, azt nem számolták fel.
Kiváló 2015. április 23.a párjával járt itt
A helyet sokan dícsérték, és úgy döntöttünk a feleségemmel, hogy mi is kipróbáljuk. Foglaltam asztalt este 6-ra, ami érkezésünkkor rendelkezésünkre állt. A belső igényesen kialakított, modern és tiszta volt. A kiszolgálás udvarias, profi, gyors, nem tolakodó. Az ételek szépen, étvágygerjesztően kerültek az asztalra.
Kiváló 2015. január 6., csoporttal járt itt
Párommal és barátaink-al egy hosszú hétvégére érkeztünk 2015. 01. 03 án. Egy helyi ember ajánlotta a helyet, mondván ez egy új hely nem túl olcsó de kiváló fiatalos divatos étterem, kiváló kiszolgálással és korrekt adagokat tartalmazó ételekkel. Ennek megvfelelően, mivel hát torkos csapat vagyunk, rügtün meg is rohamoztuk a helyet estefelé.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. január 5.a párjával járt itt
Az óév búcsúztatására és az újév köszöntésére Gyulát választottuk párommal. A ragyogó christabella apartmanba érkezésünkkkor ajánlották a "Várkonyit". Nem csalódtunk. Olyan udvarias és figyelmes kiszolgálás volt, hogy mi ezt várnánk el minimumnak minden vendéglátó helyen. Sajnos ez csak álom.
Kiváló 2014. október 1.gyerekekkel járt itt
Egy remek hely a város szívében, jó parkolási lehetőséggel, nagyon szépen felújított bel- és kültérrel! Hárman, feleségemmel és lányommal ebédeltünk, augusztus közepén. Tetemes mennyiségű a csülök, isteni hagymalekvárral,gigászi limonádékkal spékelve, egy kis szárnyas grill, rántott sajt stb, nem szálltunk el, rendelésnél sem és az árakkal sem! Mindenkinek ajánlom, remekül éreztük magunkat! ! ! ;)
2014. augusztus 6. járt itt
Maga a hely igényes, szépen kialakított, látszik, hogy adnak a részletekre. Mi pizzát ettünk itt és nem igazán voltunk megelégedve vele. Nem volt jól átsütve, kevés feltét és fura paradicsomszósz volt rajta. Úgy hirdetik, hogy "olaszos" meg "kövönsütött". . . Hát az olaszoknak azért ez még mindig jobban megy :) indokolatlanul drága is volt szerintem. A kiszolgálás amúgy hibátlan volt.
Kiváló 2014. június 4.barátokkal járt itt
Az érkezésünkor a frissen nyitott teraszon kaptunk helyet,aminek külön örültünk.A megrendelt étel kiérkezése előtt egy kis előételt szolgáltak fel,amíg várakoztunk.A teltház miatt egy picit hosszabban várakoztunk,de megérte.A személyzettel és a hely minőségével maximálisan elégedetten voltunk,ajánlom mindenkinek!
Kiváló 2014. május 3.családjával járt itt
Remek új hely Gyulán. Tulajdonképpen csak egy sörre ültünk be, elvégre nem sokkal korábban álltunk fel a vacsorától a Gyula Wellness Hotelben, de a gyermek megkívánta a tiramisut, én meg a sör mellé gondoltam, hogy rendelek valamit. Tepertőkrémet kínáltak például mindössze 600 ftért.
Várkonyi Bistro & Bar Gyula - Étel/italVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Étel/italVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Étel/ital
Várkonyi Bistro & Bar Gyula a térképen
5700 GyulaKossuth Lajos u. 14.
06 66 630324
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo