Hotel Aurum Hajdúszoboszló

Hotel Aurum Hajdúszoboszló
Hotel Aurum HajdúszoboszlóHotel Aurum Hajdúszoboszló
Hotel Aurum HajdúszoboszlóHotel Aurum Hajdúszoboszló

Hotel Aurum Hajdúszoboszló bemutatkozása

Hajdúszoboszlón, a helyi gyógyfürdő szomszédságában várja vendégeit a Hotel Aurum - a négycsillagos színvonalú szálloda elegáns ugyanakkor barátságos környezetet, klimatizált szobákat, étteremet, wellness részleget és újonnan nyílt termál centrumot kínál vendégeinek.

A Hotel Aurum legnépszerűbb csomagjai

Hotel Aurum Hajdúszoboszló - Aurum napok - teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Aurum napok - teljes előrefizetéssel
2025.02.01-ig
Hotel Aurum Hajdúszoboszló - Aurum napok (min. 2 éj)
Aurum napok
2025.02.01-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Freya Zalakaros - Senior ajánlat fürdőbelépővel
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros

Hotel Aurum Hajdúszoboszló vélemények

2019. október 25.gyerekekkel járt itt
A hotel szép,személyzet-többnyire-kedves! Szoba,kényelmes-tökéletes pihenés biztosított. Erkély igényes-szép:bútorral,mű fűvel és este:díszkivilágítással. Unokával (5éves) voltunk,neki is kényelmes pót ágyat készítettek be. Az ételek maximálisan finomak-guszták voltak. Mindenki megtalálhatta a kedvére való élelmet!
Kiváló 2019. április 16.a párjával járt itt
Nagyon szuper volt minden. A személyzet kitűnően végezte a dolgát,a recepciótól,az éttermen át a wellnessel együtt. A szobák tiszták voltak,és kényelmesek. A férjem mozgássérült,de nem kerekes székes. Az éttermet picit nehéz volt megközelíteni a lépcsők miatt,de a kapaszkodó megkönnyítette a dolgát.
Szörnyű 2019. április 15.a párjával járt itt
Nagyot csalódtam a szállodában . Kerekes székes vagyok és ki írták hogy akadály mentes ezért írtam és mint kerekes székes foglaltattam szobát. De azt nem közölték hogy a szoba akadálymentes más semmi. A helyszínen közölték a wellnesshez 3 lépcső van . majd szóják valakinek ha leakarok menni ,de az ebédlőhöz több mint 10 fok lépcső van de még jó meredek is .
Kiváló 2019. március 27.a párjával járt itt
Csodálatos szálloda kívül-belül, nem sok negatívumot tudnék mondani. Azért pár mégis van, amik ha nem lennének szinte tökéletes lenne minden. Pl.
Hotel Aurum Hajdúszoboszló - WellnessHotel Aurum Hajdúszoboszló - BelsőHotel Aurum Hajdúszoboszló - Belső
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 38 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. március 12.családjával járt itt
Nagyon tetszett ez a szálloda. Már régóta szemeztünk vele. Központi helyen van, a szálloda soron. Nekem az összes hotel közül külsőleg is ezt tetszik a legjobban, olyan arisztokratikus. Sejteni lehet mögötte a magas színvonalú szolgáltatásokat. Minden nagyon tetszett. A hotel szép belülről is, a szobák kényelmesek, jól felszereltek.
2019. február 28.a párjával járt itt
2019.februárban jártunk párommal a hotelben.A szoba kényelmes és tiszta volt.Az egész szálloda szép,de kissé túlfűtött.A wellness részleg is megfelelő, főleg a gyógyvize miatt.Az ellátás bőséges, finom és változatos volt.Egyszóval jól éreztük magunkat, és bármikor szívesen visszamennénk!Másoknak is ajánljuk!
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2019. január 27.a párjával járt itt
Egy év elteltével ismét egy teljes hetet töltöttünk itt. Ilyenkor az ember önkéntelenül is összehasonlítja meglátásait korábbi élményeivel és örömmel tapasztaltuk, hogy nagyon pozitív véleményünk idén is érvényes. Minden elemében kiválóan működik a nagy ház, nagyon szerettük valamennyi általunk használt porcikáját.
2019. január 17.a párjával járt itt
Január elején voltam itt párommal. A kinti hideg után kellemes volt bemenni a meleg szállodába. Később nekem már túl meleg is volt az épületben. A szoba szép tiszta volt és kényelmes. A gyógyvizű medence és jakuzzi kicsit zsúfolt volt a sok vendég miatt. /Ezt lehetne bővíteni/
Az ellátás nagyon bőséges és finom volt--no meg változatos.
Gyenge 2018. december 31.gyerekekkel járt itt
Képeken, leírásokban szuper helynek tünt. Belépéskor tapasztaltuk, hogy szauna maga az egész hotel. Elviselhetetlen meleg mindenütt. Minél lejjebb, annál melegebb, így az étkezöben igazi nyári hangulatot tudtak varázsolni, ami csak a hömérsékletre értendö. Az ételek finomnak mondhatóak egy menüztetö nagyüzemi konyhán illetve a menzán.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. november 10.a párjával járt itt
Pár napja jöttünk haza a párommal mentünk . Nagyon elégedettek vagyunk A szobánk tágas kényelmes volt a kis konyha mely minden szobában van azt hiszem szuper bár nekünk nem volt rá szükség. Az egész Hotel csillogott villogott gyönyörű volt A személyzet nagyon kedves segítő kész volt még a külön kéréseinket is készségesen teljesítették.
Hotel Aurum Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóMátyás király sétány 3.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü