Hotel Aurum Hajdúszoboszló

Hotel Aurum Hajdúszoboszló
Hotel Aurum HajdúszoboszlóHotel Aurum Hajdúszoboszló
Hotel Aurum HajdúszoboszlóHotel Aurum Hajdúszoboszló

Hotel Aurum Hajdúszoboszló bemutatkozása

Hajdúszoboszlón, a helyi gyógyfürdő szomszédságában várja vendégeit a Hotel Aurum - a négycsillagos színvonalú szálloda elegáns ugyanakkor barátságos környezetet, klimatizált szobákat, étteremet, wellness részleget és újonnan nyílt termál centrumot kínál vendégeinek.

A Hotel Aurum legnépszerűbb csomagjai

Hotel Aurum Hajdúszoboszló - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
2025.02.01-ig
Hotel Aurum Hajdúszoboszló - Aurum napok - teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Aurum napok - teljes előrefizetéssel
2025.02.01-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Freya Zalakaros - Senior ajánlat fürdőbelépővel
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros

Hotel Aurum Hajdúszoboszló vélemények

Átlagos 2022. augusztus 23.a párjával járt itt
Sajnos számomra csalódás volt a hotel több szempontból is, ennyi pénzért amit kifizettem érte többet vártam a szállodától. A tisztasággal nem voltam megelégedve, a fürdőszoba vastagon vízkőves. Vacsora hát abszolult nem volt bőséges ,kevés választék ,sorban állás mint a menzán . Parkolási lehetőség nagyon kevés és fizetős.
Kiváló 2022. március 25.gyerekekkel járt itt
A március 15-i hosszú hétvégét töltöttük ebben a szállodában. A vasútállomástól taxival érkeztünk, ára b. 2000 Ft. Már a taxi rendelésben is segített a hotel, illetve előre szóltak, hogy a sétányt éppen felújítják, emiatt az autós közlekedés problémás. A teljes sétány - úttest és járdák - felújítása zajlik, a tervek szerint nyár végéig.
Hotel Aurum Hajdúszoboszló - EgyébHotel Aurum Hajdúszoboszló - EgyébHotel Aurum Hajdúszoboszló - EgyébHotel Aurum Hajdúszoboszló - EgyébHotel Aurum Hajdúszoboszló - EgyébHotel Aurum Hajdúszoboszló - EgyébHotel Aurum Hajdúszoboszló - EgyébHotel Aurum Hajdúszoboszló - EgyébHotel Aurum Hajdúszoboszló - EgyébHotel Aurum Hajdúszoboszló - EgyébHotel Aurum Hajdúszoboszló - EgyébHotel Aurum Hajdúszoboszló - EgyébHotel Aurum Hajdúszoboszló - EgyébHotel Aurum Hajdúszoboszló - EgyébHotel Aurum Hajdúszoboszló - EgyébHotel Aurum Hajdúszoboszló - EgyébHotel Aurum Hajdúszoboszló - EgyébHotel Aurum Hajdúszoboszló - EgyébHotel Aurum Hajdúszoboszló - EgyébHotel Aurum Hajdúszoboszló - EgyébHotel Aurum Hajdúszoboszló - EgyébHotel Aurum Hajdúszoboszló - EgyébHotel Aurum Hajdúszoboszló - EgyébHotel Aurum Hajdúszoboszló - EgyébHotel Aurum Hajdúszoboszló - EgyébHotel Aurum Hajdúszoboszló - EgyébHotel Aurum Hajdúszoboszló - EgyébHotel Aurum Hajdúszoboszló - EgyébHotel Aurum Hajdúszoboszló - Egyéb
Kiváló 2022. január 10.a párjával járt itt
Minden tökéletes volt, egyedül a fürdőszoba tisztaságával nem voltunk elégedettek.
Illetve szívesen fűrdőztünk volna vacsora után is, kicsit hosszabb lehetne a wellnes részleg nyitvatartása legalább hétvégén, vagy a szálloda telítettségéhez mérten. De összegében nagyon jól éreztük magunkat, kedves személyzet, gyönyörű hely. Biztos hogy vissza térünk nyáron is.
Átlagos 2022. január 9.gyerekekkel járt itt
Tettszett : Az étel nagyon finom és bőséges volt, a személyzet nagyon kedves.
Negatív: A hajszárító nem működött és a kérésünk ellenére sem cserélték ki amíg ott tartózkodtunk-pedig ígérték. A zuhanyzóban a meleg víz csak pár percig jött,utána hidegre váltott, a szálloda több részén (szoba, wellness ) csúnya régi beázás nyomai vannak, a festék is pereg sok helyen. Egy 4 csillagos szállodában nem kellene ilyen problémának lennie.
2021. november 15.a párjával járt itt
Nagyon szép, jól felszerelt hotel. Könnyen megközelíthető. A személyzet nagyon kedves és segítőkész. A wellness részleg is jó volt nagyon. A reggeli és a vacsora is nagyon bőséges és finom volt. Az ár-érték arány is kiváló. Mindennel elégedettek voltunk. Egy dolog amin esetleg a jövőben tudnának változtatni.
Kiváló 2021. október 24.a párjával járt itt
Másodszorra volt szerencsém itt pihenni, utoljára 2019-ben voltam itt. A mi szobánk újfent egy padlásszoba feeling szoba, pici tetőablakkal ami engem először nyomasztott, míg fel nem fedeztem benne azt a pici pluszt hogy éjszakánként kiválóan lehet csillagokat nézni az égen, és így nyugovóra térni.
Hotel Aurum Hajdúszoboszló - WellnessHotel Aurum Hajdúszoboszló - BelsőHotel Aurum Hajdúszoboszló - Belső
2021. október 15.gyerekekkel járt itt
Nem lehetett igénybe venni a szolgáltatás mert 4 napot voltam ezt nagyon félre sikerült magamnak kellett fizetni a furdö belépést a szálloda vízbe talán 10 percet voltunk igen koszos volt azon a pici helyen egymás nyakában szinte az emberek 4nap alatt ezt a 10 percet vettem igénybe gyönyörű a szálloda a személyzet és az ételek kiváló de a velnes részleg koszos és budos volt csak ez miatt nem menek ide vissza
Kiváló 2021. augusztus 4.gyerekekkel járt itt
Szuper volt minden. A szoba tiszta, kényelmes. A személyzet kedves, segítőkész, mosolygós. A medencék tiszták, igényesek. A medence melletti bárban a hölgy készséges, udvarias. A reggeli és vacsora ételei finomak, mindenki talál kedvére valót. Az ottani személyzet is gyors és udvarias. Összességében elégedettek voltunk mindennel, a velünk utazó rokonokkal együtt. Olyannyira, hogy holnap újra visszamegyünk 3 napra. :)
Kiváló 2020. június 22.a párjával járt itt
A személyzet kiváló ,ár érték arányban minden tökéletes .Reggeli és vacsora is kiváló.A szoba tágas patyolat tiszta.A rugós matrac kényelmetlen,de kilehet bírni.A központi fürdő közel van.
Kiváló 2019. október 28.a párjával járt itt
A személyzet kedves és segítőkész. Az étkezés bőséges és változatos. A szoba felszereltsége remek, bár az egyik TV kezelésének megértéséhez a személyzet segítségét kellett kérni. A wellness részleg és a medencék kicsit szűkösek, de összességében jó.
Hotel Aurum Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóMátyás király sétány 3.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü