Hotel Rudolf Hajdúszoboszló ★★★

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Hotel Rudolf HajdúszoboszlóHotel Rudolf Hajdúszoboszló
Hotel Rudolf HajdúszoboszlóHotel Rudolf Hajdúszoboszló

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló bemutatkozása

A Hotel Rudolf Hajúszoboszlón, Magyarország keleti régiójában várja vendégeit, a híres fürdőkomplexum szomszédságában, a szállodasoron. A háromcsillagos szálloda elegáns mediterrán hangulatot, lifttel ellátott épületet és kényelmes szobákat kínál.

A Hotel Rudolf legnépszerűbb csomagjai

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Silver Hotel Hajdúszoboszló - Nyári Silver Napok

2015. január 2.a párjával járt itt
Tetszett:
-a szilveszteri blokk komplett,
-segítőkész,lelkes személyzet,
-a szálloda 3*-os besorolásához képest viszonylag újszerű, igényes kialakítása.
Kiváló 2014. szeptember 29.a párjával járt itt
A Hotel elhelyezkedése kiváló,pár perces sétával minden elérhető.Hotel kényelmes,tiszta, a személyzet nagyon udvarias,segítőkészek.Az ellátás minőségben,mennyiségben is elnyerte tetszésünket,máskor is vissza látogatunk.Ajánlom barátoknak. Végül is kellemes hetet töltöttünk a Rudolf Hotelben. Köszönjük!
2014. június 16.a párjával járt itt
Nagyon meg vagyunk elégedve a tisztasággal. Azt hiányoltuk, hogy a klima használata a szobákban - plusz fizetés után történik csak. Úgy gondoljuk, hogy ma már - ilyen meleg nyár esetén ez alapvető kell, hogy legyen. Legfőképpen az étteremben hiányoltuk hogy vacsora ide alatt nagyon meleg volt - és nem volt bekapcsolva a klima.
Kiváló 2014. június 12.csoporttal járt itt
Nagyon szép 4 napot töltöttem ott az Újjászületés Rehabilitációs Tánccsoporttal. A személyzet nagyon kedves volt, az étel kifogásolhatatlan, finom, és bőséges. Ha tehetem biztos vissza megyek. Mindenkinek ajánlom. Nagyon megvoltam elégedve mindennel.
Ami még nagyon tetszett a Transzfer, hogy ilyenre is gondolnak.
Kiváló 2014. január 3.a párjával járt itt
Év végén egy csodálatos 3 napot töltöttünk amibe a szilveszter is beleesett. Nagyon jó volt a vacsora,a felszolgálás, és az egész szilveszter. . Szeretnénk még 2014-ben visszamenni és hasonló szép napokat tölteni. Jó volt a wellnesz részlege. A különböző gyógykezeléseket is igénybe lehet venni,amit a helyszínen lévő reumatológus szakorvos ír fel.
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló - BelsőHotel Rudolf Hajdúszoboszló - KörnyékHotel Rudolf Hajdúszoboszló - Szórakozás/SportHotel Rudolf Hajdúszoboszló - Belső
2013. november 27.a párjával járt itt
Tökéletesen meg voltunk elégedve a szálloda nyújtotta kényelemmel és szolgáltatásokkal. A személyzet kedves és szolgálatkész volt. A reggeli bőséges és választékos. A vacsora is elnyerte tetszésünket. A gyógykezelések pontosan, időre történtek, a gyógymasszőrök kiválóan végezték munkájukat. Nagyon jó megoldás, hogy a kezelőlappal a kb.
2013. november 20.a párjával járt itt
Tiszta, csendes, pihentető szálloda, kedves, segítőkész személyzet. A kezelések ár-érték arányban verhetetlenek. Hajdúszoboszló pedig csodás, ajánlom mindenkinek az interaktív Bocskai Múzeumot. Eddig 2 alkalommal pihentünk itt, a tapasztalataink változatlanok maradtak, bármikor visszatérnénk:))))))
Átlagos 2013. október 27.barátokkal járt itt
Kellemes meglepetés ért, hogy a szállodában lehetőség van transzferre, így nem kell keresgetni a címet, sőt mindez igen barátságos áron. A szálloda nagyon szép, különösen az udvarra néző erkélyekről nagyon szép a kilátás az udvari medencékre.
Amivel nagyon elégedetlen voltam, az unalmas reggelik, minden nap ugyanaz, nem széles választék ráadásul mindig hideg volt a meleg étel. Ezen lehetne egy kicsit javítani.
Kiváló 2013. szeptember 20.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat! Tiszta környezet, kedves mosolygó arcok fogadtak minket. Külön köszönet a recepciós hölgynek, aki végtelenül kedves és türelmes hölgy, sok jó információval ellátott minket. Nagyon finom és választékos reggelit és vacsorát kaptunk. Összességében kellemes volt a kikapcsolódásunk, pihenésünk.
2013. szeptember 7.a párjával járt itt
Ami tetszett, az kiolvasható a csillagokból. . A 308-asban nem tetszett azonban:
- Használhatatlanul kényelmetlen "kanapé-ágy" az egyetlen ülőbútor szerepében. . Nyilván pótágyzáshoz könnyebbség, de egyébként két könnyű fotel egy kisasztallal tökéletesen kiegészítette volna az un appartman bútorzatát. .
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóMátyás Király sétány 23.
1900
• szabadtéri úszómedence • szauna • masszázs • pezsgőfürdő • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • gyerekmedence • gyógymedence • napozóterasz
• Wi-Fi vezeték nélküli Internet a közös helyiségekben (ingyenes)
• Vezetékes Internet a szobában (ingyenes)
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár