Hotel Rudolf Hajdúszoboszló ★★★

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Mátyás Király sétány 23.

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló a térképen

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló értékelése:

10. helyezett a 288 hajdúszoboszlói szállás közül
20. helyezett Észak Alföldön - 650 szállás közül

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló - vélemények, kritkikák

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló vélemények

2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon meg vagyunk elégedve a tisztasággal. Azt hiányoltuk, hogy a klima használata a szobákban - plusz fizetés után történik csak. Úgy gondoljuk, hogy ma már - ilyen meleg nyár esetén ez alapvető kell, hogy legyen. Legfőképpen az étteremben hiányoltuk hogy vacsora ide alatt nagyon meleg volt - és nem volt bekapcsolva a klima.

2014. júniusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2014. június 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép 4 napot töltöttem ott az Újjászületés Rehabilitációs Tánccsoporttal. A személyzet nagyon kedves volt, az étel kifogásolhatatlan, finom, és bőséges. Ha tehetem biztos vissza megyek. Mindenkinek ajánlom. Nagyon megvoltam elégedve mindennel.
Ami még nagyon tetszett a Transzfer, hogy ilyenre is gondolnak.

2013. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Év végén egy csodálatos 3 napot töltöttünk amibe a szilveszter is beleesett. Nagyon jó volt a vacsora,a felszolgálás, és az egész szilveszter..Szeretnénk még 2014-ben visszamenni és hasonló szép napokat tölteni.Jó volt a wellnesz részlege.A különböző gyógykezeléseket is igénybe lehet venni,amit a helyszínen lévő reumatológus szakorvos ír fel.
2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tökéletesen meg voltunk elégedve a szálloda nyújtotta kényelemmel és szolgáltatásokkal. A személyzet kedves és szolgálatkész volt. A reggeli bőséges és választékos. A vacsora is elnyerte tetszésünket. A gyógykezelések pontosan, időre történtek, a gyógymasszőrök kiválóan végezték munkájukat. Nagyon jó megoldás, hogy a kezelőlappal a kb.

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tiszta, csendes, pihentető szálloda, kedves, segítőkész személyzet. A kezelések ár-érték arányban verhetetlenek. Hajdúszoboszló pedig csodás, ajánlom mindenkinek az interaktív Bocskai Múzeumot. Eddig 2 alkalommal pihentünk itt, a tapasztalataink változatlanok maradtak, bármikor visszatérnénk:))))))
2013. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. október 27.
Kellemes meglepetés ért, hogy a szállodában lehetőség van transzferre, így nem kell keresgetni a címet, sőt mindez igen barátságos áron. A szálloda nagyon szép, különösen az udvarra néző erkélyekről nagyon szép a kilátás az udvari medencékre. Amivel nagyon elégedetlen voltam, az unalmas reggelik, minden nap ugyanaz, nem széles választék ráadásul mindig hideg volt a meleg étel.
2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 20.
Nagyon jól éreztük magunkat! Tiszta környezet, kedves mosolygó arcok fogadtak minket. Külön köszönet a recepciós hölgynek, aki végtelenül kedves és türelmes hölgy, sok jó információval ellátott minket. Nagyon finom és választékos reggelit és vacsorát kaptunk. Összességében kellemes volt a kikapcsolódásunk, pihenésünk.
2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 7.
Ami tetszett, az kiolvasható a csillagokból. . A 308-asban nem tetszett azonban:
- Használhatatlanul kényelmetlen "kanapé-ágy" az egyetlen ülőbútor szerepében. . Nyilván pótágyzáshoz könnyebbség, de egyébként két könnyű fotel egy kisasztallal tökéletesen kiegészítette volna az un appartman bútorzatát. .

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 21.
Főszezonban egy otthagyott szálloda miatt váratlanul estünk be a hotelbe,személyzet rendkívül segítőkész volt.(amit ez úton is köszönök)A medencék tiszták és igényesek, a reggeli bőséges, a vacsora ízletes. Nagyon kellemesen éreztük magunkat. A Hotel elhelyezkedése kiváló,pár perces sétával minden elérhető.
2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 13.
A személyzet figyelmes és segítőkész. A szolgáltatások a tisztaság is jó. A szállás kiválóan alkalmas pihenésre, kikapcsolódásra. Félpanziós ellátást vettünk igénybe. Az étkezéssel nem mindig voltunk megelégedve. Illetve az étel nagyon finom és ízletes volt, a mennyiséggel volt néha probléma. Reggelinél nem mindig pótolták az elfogyott mennyiséget, így aki utóbb érkezett annak nem volt választék.

Hotel Rudolf
3-4 éjszaka 13.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsoraesttel, délutánonként kávéval, teával és karácsonyi desszertekkel, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.27.
Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 8.690,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Villa Toscana
Érvényes: 2020.08.24-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 46.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Járja
4 nap/3 éjszaka 10.510,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással. wellness-részleg és fitneszterem használattal, ünnepi ebéddel, parkolással
2019.12.21. - 2019.12.27.
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 34.000,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.000 - 100.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 72.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Hotel Aurum
2 nap/1 éjszaka 12.287 - 13.712,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.01.03-ig
Laci Betyár Fogadó
4 nap/3 éjszaka 7.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.09.25.
Hotel Hőforrás
6 nap/5 éjszaka 8.240,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőkezeléssel, wellness-részleg használattal, szabadidős játékokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.20.
Hotel Rudolf
1 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.27. - 2020.01.05.

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Divinus Debrecen
Szilveszter (min. 2 éj)
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Romantikus lazítás (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX