Hotel Rudolf Hajdúszoboszló ★★★

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Mátyás Király sétány 23.

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló a térképen

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló értékelése:

12. helyezett a 295 hajdúszoboszlói szállás közül
19. helyezett Észak Alföldön - 669 szállás közül

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló - vélemények, kritkikák

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló vélemények

2013. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. október 27.
Kellemes meglepetés ért, hogy a szállodában lehetőség van transzferre, így nem kell keresgetni a címet, sőt mindez igen barátságos áron. A szálloda nagyon szép, különösen az udvarra néző erkélyekről nagyon szép a kilátás az udvari medencékre. Amivel nagyon elégedetlen voltam, az unalmas reggelik, minden nap ugyanaz, nem széles választék ráadásul mindig hideg volt a meleg étel.
2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 20.
Nagyon jól éreztük magunkat! Tiszta környezet, kedves mosolygó arcok fogadtak minket. Külön köszönet a recepciós hölgynek, aki végtelenül kedves és türelmes hölgy, sok jó információval ellátott minket. Nagyon finom és választékos reggelit és vacsorát kaptunk. Összességében kellemes volt a kikapcsolódásunk, pihenésünk.
2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 7.
Ami tetszett, az kiolvasható a csillagokból. . A 308-asban nem tetszett azonban:
- Használhatatlanul kényelmetlen "kanapé-ágy" az egyetlen ülőbútor szerepében. . Nyilván pótágyzáshoz könnyebbség, de egyébként két könnyű fotel egy kisasztallal tökéletesen kiegészítette volna az un appartman bútorzatát. .

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 21.
Főszezonban egy otthagyott szálloda miatt váratlanul estünk be a hotelbe,személyzet rendkívül segítőkész volt.(amit ez úton is köszönök)A medencék tiszták és igényesek, a reggeli bőséges, a vacsora ízletes. Nagyon kellemesen éreztük magunkat. A Hotel elhelyezkedése kiváló,pár perces sétával minden elérhető.
2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 13.
A személyzet figyelmes és segítőkész. A szolgáltatások a tisztaság is jó. A szállás kiválóan alkalmas pihenésre, kikapcsolódásra. Félpanziós ellátást vettünk igénybe. Az étkezéssel nem mindig voltunk megelégedve. Illetve az étel nagyon finom és ízletes volt, a mennyiséggel volt néha probléma. Reggelinél nem mindig pótolták az elfogyott mennyiséget, így aki utóbb érkezett annak nem volt választék.

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 3.
Pénteken érkeztünk a szállodába és vasárnap távoztunk. Egy nagyon szép kellemes szobát kaptunk. A személyzet rendkívül segítőkész volt. Gyönyörű tiszta volt minden. A medencék tiszták, a reggeli bőséges, a vacsora ízletes. ár ott eldöntöttük, hogy jövőre újra megyünk, mert nagyon jól éreztük magunkat.
Jó szívvel ajánlom mindenkinek.

2012. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 24.
Minden jó, és szép volt,mikor ott jártunk a csomag ajánlatunkhoz tartozott 2 db belépő az új aquaworld-be, azt a recepción úgy kellett külön megemlíteni. Az étel nekem kicsit "kommersz" volt hotel-hez képest, (frankfurti leves, 1 kis csészényi) és a vacsorára a banán desszertként csak úgy az ember kezébe nyomva. . .

2012. augusztusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2013. április 24.
2012-ben töltöttünk itt egy hetet! Szinte úszóhártya nőtt ránk, annyi időt töltöttünk a kinti medencében. Az úszómester (Gyuri) kínosan ügyelt a víz hőfokára, a medencék és környékük tisztaságára. Igénybe vettük a gyógyszolgáltatásokat is, csak pozitív dolgot említhetek, a kezelések időpontját rugalmasan tudtuk szervezni, a hölgyek nagyon kedvesek és hozzáértők voltak.

2012. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. április 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször voltunk már itt. Először az fogott meg, hogy a Welnesze nagyon jó, első látásra. Szeretem a kinti medencét, de néha túl forró volt, szinte égető a hőfoka. A szobai ágyak szépek, de nagyon puha, süppedős a matraca. Az étkezéshez nem adnak vizet. A kenyérpirító gyakran rossz volt. A szervezett két évvel ezelőtti locsolóbál szörnyű volt, a műsort tekintve.

2012. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 19.
Tavaly novemberben egy szép hétvégét töltöttünk itt! ! Már a recepción nagyon kedvesen fogadtak! Kellemes szobát kaptunk. Igénybe vettük a kinti medencéket, a szauna világot! ! Nagyon finom és bőséges volt az étterem választéka! Kedvesek voltak a pincérek is. Napközben sokat sétáltunk Hajdúszoboszlón és élveztük az éppen zajló Liba napokat! !

Hotel Rudolf
2-7 éjszaka 9.986,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző biztosításával, központi széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hunguest Hotel Béke
Érvényes: 2021.08.11-ig
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.500 - 34.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 18.750 - 26.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.29-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 8.500 - 216.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hotel Aurum
6 nap/5 éjszaka 12.733 - 30.383,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Hőforrás
2-4 éjszaka 10.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, beltéri és kültéri medencehasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Park Hotel Ambrózia
Akár 1 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal
Érvényes: 2021.01.31-ig
In Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.941 - 21.751,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, finn szauna használattal
Érvényes: 2020.09.13-ig
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, gyerekjátszó használattal, fürdőköntös bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hotel Rudolf
2-4 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és gyümölcstál bekészítéssel, wellness-részleg használattal, masszázzsal, köntös és törölköző használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.28-ig

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Divinus Debrecen
Nyári csobbanás (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Pezsdítő nyári élmények (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX