Hotel Rudolf Hajdúszoboszló ★★★

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Mátyás Király sétány 23.

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló a térképen

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló értékelése:

12. helyezett a 292 hajdúszoboszlói szállás közül
20. helyezett Észak Alföldön - 660 szállás közül

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló - vélemények, kritkikák

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló vélemények

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 13.
A személyzet figyelmes és segítőkész. A szolgáltatások a tisztaság is jó. A szállás kiválóan alkalmas pihenésre, kikapcsolódásra. Félpanziós ellátást vettünk igénybe. Az étkezéssel nem mindig voltunk megelégedve. Illetve az étel nagyon finom és ízletes volt, a mennyiséggel volt néha probléma. Reggelinél nem mindig pótolták az elfogyott mennyiséget, így aki utóbb érkezett annak nem volt választék.

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 3.
Pénteken érkeztünk a szállodába és vasárnap távoztunk. Egy nagyon szép kellemes szobát kaptunk. A személyzet rendkívül segítőkész volt. Gyönyörű tiszta volt minden. A medencék tiszták, a reggeli bőséges, a vacsora ízletes. ár ott eldöntöttük, hogy jövőre újra megyünk, mert nagyon jól éreztük magunkat.
Jó szívvel ajánlom mindenkinek.

2012. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 24.
Minden jó, és szép volt,mikor ott jártunk a csomag ajánlatunkhoz tartozott 2 db belépő az új aquaworld-be, azt a recepción úgy kellett külön megemlíteni. Az étel nekem kicsit "kommersz" volt hotel-hez képest, (frankfurti leves, 1 kis csészényi) és a vacsorára a banán desszertként csak úgy az ember kezébe nyomva. . .

2012. augusztusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2013. április 24.
2012-ben töltöttünk itt egy hetet! Szinte úszóhártya nőtt ránk, annyi időt töltöttünk a kinti medencében. Az úszómester (Gyuri) kínosan ügyelt a víz hőfokára, a medencék és környékük tisztaságára. Igénybe vettük a gyógyszolgáltatásokat is, csak pozitív dolgot említhetek, a kezelések időpontját rugalmasan tudtuk szervezni, a hölgyek nagyon kedvesek és hozzáértők voltak.

2012. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. április 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször voltunk már itt. Először az fogott meg, hogy a Welnesze nagyon jó, első látásra. Szeretem a kinti medencét, de néha túl forró volt, szinte égető a hőfoka. A szobai ágyak szépek, de nagyon puha, süppedős a matraca. Az étkezéshez nem adnak vizet. A kenyérpirító gyakran rossz volt. A szervezett két évvel ezelőtti locsolóbál szörnyű volt, a műsort tekintve.

2012. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 19.
Tavaly novemberben egy szép hétvégét töltöttünk itt! ! Már a recepción nagyon kedvesen fogadtak! Kellemes szobát kaptunk. Igénybe vettük a kinti medencéket, a szauna világot! ! Nagyon finom és bőséges volt az étterem választéka! Kedvesek voltak a pincérek is. Napközben sokat sétáltunk Hajdúszoboszlón és élveztük az éppen zajló Liba napokat! !

Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Rudolf
3 nap/2 éjszaka 11.497,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, romantikus bekészítéssel, wellness-részleg használattal, vitalizáló masszázskuponnal, fürdőköpeny és törölköző használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.01. - 2020.02.29.
Villa Toscana
Érvényes: 2021.01.20-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 25.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Járja
6 nap/5 éjszaka 8.220,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Aqua-Palace fürdőbelépővel, masszázsággyal, parkolással
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Rudolf
3-4 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, délutánonként kávéval, teával és süteménnyel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.14.

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Prima Villa 3 Hajdúszoboszló
A hajdúszoboszlói strandtól 150 méterre fekvő Prima Villa 3 négy darab kétágyas,...
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Téli relax napok (min. 2 éj)
Akciós kihagyhatatlan hétköznapi kényeztetés (min. 5 éj)

HajdúszoboszlóX