Hotel Rudolf Hajdúszoboszló ★★★

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Mátyás Király sétány 23.

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló a térképen

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló értékelése:

10. helyezett a 288 hajdúszoboszlói szállás közül
20. helyezett Észak Alföldön - 650 szállás közül

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló - vélemények, kritkikák

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló vélemények

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
2015 év végét töltöttünk a szállodába. Már visszatérő vendégek vagyunk 2013. ban is itt töltöttük a szilvesztert. Mindkét alkalommal nagyon jól éreztük magunkat. A szálloda nagyon kényelmes,minden szolgáltatás rendelkezésre áll. / fürdés szauna belső medence masszás, és a többi tb szolgáltatás/. Az ellátás nagyon jó bőséges,svédasztalos ellátás.
2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 24.
Rendkívül jól éreztük magunkat, mert minden olyan szolgáltatás és kényelem meg volt, amitől az ember valóban "feltöltődik" és élvezi a szabadság minden pillanatát. Mindezt még fokazta, hogy az ott dolgozók - kivéve a takarító személyzetet- rendkívül kedvesek, mosolygósag és segítőkészek voltak. CSAK ÍGY TOVÁBB. . . . és mindíg TELTHÁZ LESZ!

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 31.
Köszönjük férjemmel a Hotelben eltöltött szép napokat! Az összes személyzet hozzáállása kifogástalan volt. Mindenki kedves, készséges volt. Külön köszönet a masszőrnek, a fizikoterápiás kezelést végző dolgozóknak. A vendéglátásban nem volt semmi kifogásolni való. Nagyon finom és bőséges volt az étkezés! Remélem jövőre is sikerül elmenni Önökhöz!
2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 30.
Apróságoktól eltekintve(a lift és a gőzszauna nem mindíg működött tökéletesen,a szoba egy picit szűkös)gyönyörűszép környezetben egy csodálatos kikapcsolódás,a személyzet kedvessége,segítőkészsége,az ételek minősége,a gyógykezelések minden igényt kielégítettek.
Nagyon szépen köszönjük,máskor is szívesen megyünk!

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 23.
A mi tapasztalatunk sajnos nem túl pozitív. A recepciós hölgy nagyon furcsa és b. . . . [moderálva - a szerk. ]. Mindig sokat kellett várni, amikor a kulcsot el akartuk kérni. A szoba és a szálloda tisztasága alapvetően rendben lenne, de az étkezőben az asztal mindig piszkos volt és a szobánkban a csapból nem folyt le a víz.
2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 3.
Emek hétvégét töltöttúnk itt! Kedves volt nagyon a személyzet! A wellness részleg szuper jo, minden működött ( élményelemek, jakuzzi, szaunák) tiszta és rendezett. Minden meg van ahhoz, hogy az ember ne vágyjon át a városi strandra. Ami kevésbé tetszett, hogy vacsoránál, sokszor elfogyott az étel, nem tudták potolni, aki nagy étvágyú annak bosszantó, nekem elég volt.

Csaby TOP fotófeltöltő
2014. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 27.
Mivel csak két napra vettünk ki szállást a hotelben, ezért nem számítottam arra hogy maximálisan el tudunk lazulni és kikapcsolódni. Szerencsénkre ez nem így történt, a svédasztalos reggelik igen bőségesek és változatosak voltak, felértek egy ebéddel is. A személyzet kedves, segítőkész volt. A szoba aránylag tiszta, légkondis, a kilátás is tűrhető.

Berkiné TOP egyébhely értékelő
2014. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. január 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
4 napos szilveszteri csomagot választottunk a Hotel Rudolfban. Nagyon jó választás volt. A szálloda, a szobák, a környezet szép. A közösségi terek, szoba, fürdőszoba tisztasága kiváló. A svédasztalos reggeli, vacsora változatos, és nagyon finom. A személyzet az étteremben a szállodában, recepción, kedves, udvarias, szolgálatkész.

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tetszett:
-a szilveszteri blokk komplett,
-segítőkész,lelkes személyzet,
-a szálloda 3*-os besorolásához képest viszonylag újszerű, igényes kialakítása. Nem tetszett:
-a wellness részleg kicsisége és állapota miatt telt házhoz közeli terhelés esetén, télen hideg időben alkalmatlan kulturált működtetésre ( kicsi pihenőhely, lelakott berendezések, kicsi és ott létünk alatt hideg külső medence ),
-a fürdőköpenyek selejtezésre érettek,
-az éttermi személyzettől igényesebb, egyen öltözet elvárható lenne.

2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Hotel elhelyezkedése kiváló,pár perces sétával minden elérhető.Hotel kényelmes,tiszta, a személyzet nagyon udvarias,segítőkészek.Az ellátás minőségben,mennyiségben is elnyerte tetszésünket,máskor is vissza látogatunk.Ajánlom barátoknak. Végül is kellemes hetet töltöttünk a Rudolf Hotelben. Köszönjük!

Hotel Rudolf
3-4 éjszaka 13.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsoraesttel, délutánonként kávéval, teával és karácsonyi desszertekkel, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.27.
Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 8.690,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Villa Toscana
Érvényes: 2020.08.24-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 46.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Járja
4 nap/3 éjszaka 10.510,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással. wellness-részleg és fitneszterem használattal, ünnepi ebéddel, parkolással
2019.12.21. - 2019.12.27.
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 34.000,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.000 - 100.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 72.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Hotel Aurum
2 nap/1 éjszaka 12.287 - 13.712,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.01.03-ig
Laci Betyár Fogadó
4 nap/3 éjszaka 7.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.09.25.
Hotel Hőforrás
6 nap/5 éjszaka 8.240,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőkezeléssel, wellness-részleg használattal, szabadidős játékokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.20.
Hotel Rudolf
1 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.27. - 2020.01.05.

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Divinus Debrecen
Szilveszter (min. 2 éj)
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Romantikus lazítás (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX