Hotel Rudolf Hajdúszoboszló ★★★

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Mátyás Király sétány 23.

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló a térképen

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló értékelése:

12. helyezett a 292 hajdúszoboszlói szállás közül
22. helyezett Észak Alföldön - 659 szállás közül

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló - vélemények, kritkikák

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló vélemények

2016. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. június 24.
Először voltunk a Hotel Rudof-ban, de nem utoljára, remek kis szálloda. Javaslataim: a WC-papír minőségén lehetne változtatni, a szobaasszonyok kérés nélkül is feltölthetnék a folyékony szappantartó tartalmát, az épület egyes részei már felújításra szorulnak (faszerkezetek állagmegóvása, lefestése, cseréje) Pont ottjártunkkor zuhant le az egyik 3.

Mobilról küldte. | 2016. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 17.
Nagyszerü ,kedves dolgozók,az ételek is szuperek.A wellness részleg is Jo,igaz kicsit lehetne nagyobb,ettöl függetlenül nagyon jól éreztük magunkat.A szálloda központi helyen van,így minden könnyen elérhetö gyalog is.

2016. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. május 6.
Nem először és remélem hogy nem is utoljára voltam ebben a szállodában. Az hogy visszatérő vendég vagyok, cseppet sem meglepő. A kedvenc szállodám volt már akkor is mielőtt átépült volna. Pedig annak idején a wellness részlegnek még híre hamva se volt. A télen-nyáron üzemelő szabadtéri wellness részlegben a termál medencék kisebbek ugyan, de bennük eredeti gyógyvíz segíti a reumatikus betegségekből való gyógyulást.

2016. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy nagyon szuper hétvégét töltöttünk a hajduszoboszlói HOTEL RUDOLFBAN! ! ! Nagyon tetszett a szálloda, szép, kényelmes, tiszta! ! ! A személyzet nagyon kedves, főleg a recepciós lányok! ! ! Az ételek finomak, elegendőek. . A SÁRGABORSÓ levesük KIVÁLÓ! ! ! A hotel SZOBOSZLÓ SZÍVÉBEN van. . minden megtalálható a közelben. .

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 19.
Nagyon jól éreztük magunkat, jó helyen van ez a hotel. A wellness nagyon tetszett,/ kint és bent is / sok napozóágy teszi kényelmessé a pihenést! ! ! Nyugalom, kényelem, kikapcsolódás egy helyen. Kezelések helyben is vannak ha valaki igénybe szeretné venni, megteheti. A vacsora menüválasztékos egyszerű, de éhen nem marad senki. Sajnos a parkolásér fizetni kell!

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 8.
Tetszett a recepciós hölgyek kedvessége,figyelmessége. A kezelések során jól esett Rajmund lelkiismeretes munkája, amellyel szinte új energiával töltött fel.
Kevésbé tetszett, hogy a reggeli az tavalyihoz képest szegényesebb volt.

2016. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. március 27.
Mindenkinek ajánlani tudom a Rudolf Hotelt. A személyzet figyelmes, kedves, minden kérést azonnal teljesít. Az ételek változatosak, bőségesek minden igényt kielégítenek-életem legfinomabb sárgaborsó levesét ott ettem. A masszőrök keze aranyat ér. Felfrissülve, megfiatalodva jöttem haza. A víz minősége tökéletes. Örülök ,hogy ott tölthettem néhány napot.
2016. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. március 26.
A szálloda elhelyezkedése nagyon jó, az árak elfogadhatóak,de sajnos a személyzet hiába kedves mosolygós ha nem tud megfelelő tájékoztatást adni a vendégnek. Legyen az a gyógykezelésekkel kapcsolatban vagy a strandra menetellel kapcsolatos kedvezményekről vagy a csomagárakról.

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
2015 év végét töltöttünk a szállodába. Már visszatérő vendégek vagyunk 2013. ban is itt töltöttük a szilvesztert. Mindkét alkalommal nagyon jól éreztük magunkat. A szálloda nagyon kényelmes,minden szolgáltatás rendelkezésre áll. / fürdés szauna belső medence masszás, és a többi tb szolgáltatás/. Az ellátás nagyon jó bőséges,svédasztalos ellátás.
2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 24.
Rendkívül jól éreztük magunkat, mert minden olyan szolgáltatás és kényelem meg volt, amitől az ember valóban "feltöltődik" és élvezi a szabadság minden pillanatát. Mindezt még fokazta, hogy az ott dolgozók - kivéve a takarító személyzetet- rendkívül kedvesek, mosolygósag és segítőkészek voltak. CSAK ÍGY TOVÁBB. . . . és mindíg TELTHÁZ LESZ!

Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 8.690,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Rudolf
2-4 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és gyümölcstál bekészítéssel, wellness-részleg használattal, masszázzsal, köntös és törölköző használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Villa Toscana
Érvényes: 2020.12.12-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.300 - 22.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Járja
4 nap/3 éjszaka 10.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs ággyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 37.000,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.500 - 40.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2021.11.21-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 52.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Hotel Aurum
6 nap/5 éjszaka 11.360 - 16.173,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Laci Betyár Fogadó
2 nap/1 éjszaka 7.700,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Hőforrás
4 nap/3 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, karácsonyi programokkal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Hotel Rudolf
Akár 1 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig

Szállodák Hajdúszoboszlón
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló
A Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló legcsaládiasabb szállodája, konyhával felszerelt...
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Újévi feltöltődés (min. 2 éj)
Aqua Palace családi napok (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX