Hotel Rudolf Hajdúszoboszló ★★★

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Hotel Rudolf HajdúszoboszlóHotel Rudolf Hajdúszoboszló
Hotel Rudolf HajdúszoboszlóHotel Rudolf Hajdúszoboszló

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló bemutatkozása

A Hotel Rudolf Hajúszoboszlón, Magyarország keleti régiójában várja vendégeit, a híres fürdőkomplexum szomszédságában, a szállodasoron. A háromcsillagos szálloda elegáns mediterrán hangulatot, lifttel ellátott épületet és kényelmes szobákat kínál.

Napsugár Kenézy Lux Apartman Vendégházak Hajdúszoboszló - Párom féláron
Párom féláron
Napsugár Kenézy Lux Apartman Vendégházak Hajdúszoboszló
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Spa ajánlat
Spa ajánlat
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Kamilla Balmazújváros - Tavaszi Basic Kamilla hétközben - 15% kedvezménnyel
Tavaszi Basic Kamilla hétközben - 15% kedvezménnyel
2024.03.29-ig
Hotel Kamilla Balmazújváros

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2018. december 28.a párjával járt itt
Jól éreztük magunkat! Az ételek,a személyzet kiváló! Amit javasolni tudnék,hogy lehetne szervezi kirándulást,persze ha lenne rá érdeklődő,mert karácsonykor kevés hely van nyitva.pl.busszal Debrecenbe,vagy a környékre. köszönjük.
Kiváló 2018. október 2.a párjával járt itt
Nem először voltunk a szálloda vendégei. Nem okoztak csalódást most sem. Kitűnő volt az ellátás, az igénybe vett, TB támogatott kezelésekkel együtt. Köszönjük a Hotel Rudolf valamennyi alkalmazottjának!
2018. augusztus 17.a párjával járt itt
Visszatérő vendégekként érkeztünk, és mint legutoljára, most is nagyon elégedettek voltunk.
A szolgáltatásokat és az ételt tudnám elsőként kiemelni.
A szobák tiszták, elhelyezkedésük jók, talán csak az ágyat találtam kissé kényelmetlennek.
A személyzet figyelmes, és hozzáértő.
A medencék nagyon jól használhatóak.
Összességében Mindenkinek bátran ajánlom.
2018. augusztus 9.a párjával járt itt
Több éven keresztül a Szállásvadásztól választottunk évente többször kirándulást. A szobánkban volt egy ventilátor ami igen beteg volt. Ami még talán említésre méltó, hogy pár hónapos babák a nagy kinti medencében fürödtek szüleikkel, vagy a gyerek medencében a felnöttek mosták a lábukat.
2018. július 24.a párjával járt itt
Szép környezetben helyezkedik el, a külső medencék tiszták, szépek, az ellátás bőséges,változatos volt az étkezésben. Nem okozott csalódást a hotel, szívesen ajánlom majd ismerőseimnek is.
Kiváló 2018. július 23.gyerekekkel járt itt
Teljes kikapcsolódást nyújtó, pihentető környezetben töltöttük el ezt a pár napot-már visszatérő vendégként. A személyzet kedves, barátságos, segítőkész. Az étkezés bőséges, változatos. A fürdőrészleg és a szobák is tiszták.
Kiváló 2018. július 14.gyerekekkel járt itt
Jó helyen van, a szobák kényelmesek. A személyzet nagyon rendes, kedves, szolgálatkész. A nagy medence kiváló, a jakuzzi is remek. A gyógyvizet is ajánlom mindenkinek. A masszázs is kellemes felüdülést gyújt. A gyerekek szeretik a játszószobát. Még fodrász szalon is van. Az étkezés is nagyon jó és bőséges. Az egész család jól érezte magát. Ajánlom mindenkinek.
Átlagos 2018. május 29.gyerekekkel járt itt
Pozitívan értékelem a szálloda bőséges svédasztalos reggeli és 3 fogásos menüválasztásos vacsoráját és a személyzet kedvességét. Nagyon jól éreztük magunkat a wellness részlegen is és a gyermekünk is felhőtlenül pancsolt a gyermekmedencében és pezsgőfürdőben.
Átlagos 2018. január 8.barátokkal járt itt
Ami nem tetszett,hogy első este 7. 10-re elfogyott az összes ètel(6-8ig volt a vacsora)! ! ! Amikor szóltam akkor azt a választ kaptam,hogy nem tudnak màr mit hozni,mert minden elfogyott! Azt hittem ,hogy viccel a pincér,de mondta,hogy ő nem viccel,ennyi volt a vacsi!
2018. január 4.a párjával járt itt
Szép a szálloda, kényelmes, jó a wellness, kicsit kényelmetlen, hogy a hidegbe kell kimenni a melegvízhez, de hallottuk folyamatban van folyosó kiépítése. A gőz csak egyszer üzemelt. A szaunában túl közel vannak a padhoz a fűtőkövek. Nagyon jó, hogy folyamatosan bekapcsol a jacuzzi.
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóMátyás Király sétány 23.
+36 52 362826
• szabadtéri úszómedence • szauna • masszázs • pezsgőfürdő • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • gyerekmedence • gyógymedence • napozóterasz
• Wi-Fi vezeték nélküli Internet a közös helyiségekben (ingyenes)
• Vezetékes Internet a szobában (ingyenes)
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár
Hotel Négy Évszak